Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az újjászületett Horror szerepjáték.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Samael
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Gabriel
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Christy Anne Spenser
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Wynoa Calington
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Laurent Dubois
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Végzet
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Alice Angst
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Antony Davis
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Enthelin Gildraen
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
El Captain Theatre I_vote_lcapEl Captain Theatre I_voting_barEl Captain Theatre I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Westminster katedrális
El Captain Theatre EmptyKedd Május 12, 2009 10:21 pm by Alice Angst

» 42-es metró állomás
El Captain Theatre EmptyVas. Ápr. 26, 2009 10:54 pm by Arthur Black

» Santa Monica
El Captain Theatre EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:21 pm by Laurent Dubois

» Hollywood Bowl
El Captain Theatre EmptyVas. Ápr. 19, 2009 7:34 pm by Amanda Wright

» Külvárosi lakónegyedek
El Captain Theatre EmptyKedd Ápr. 14, 2009 8:53 pm by Dmitrij Zajcev

» Amanda Wright lakása (Los Angeles külváros)
El Captain Theatre EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:21 pm by Amanda Wright

» Angelus Rosedale városi temető
El Captain Theatre EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:26 pm by Nithael

» Sunset Plaza.
El Captain Theatre EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:56 pm by Wynoa Calington

» Christy Anne Spenser lakhelye ( Beverly Hills)
El Captain Theatre EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:52 pm by Christy Anne Spenser


 

 El Captain Theatre

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: El Captain Theatre   El Captain Theatre EmptyHétf. Márc. 02, 2009 2:35 pm

Ha már megfordultál a környéken érdemes megnézni ezt az épületet is. Egy jó kis mozi az éjszakába esetleg valakivel tökéletes lenn. Itt a legújabb filmeket vetítik, nem beszélve hogy itt is lépten nyomon éttermekbe kávézókba és egyéb helyekbe tévedhetsz. Forgalmas csillogó és mostanába veszélyes környék is lett. Mert ahol sok a tömeg könnyen ki lehet szúrni bárkit... CSak óvatosan erre is, hisz ki tudja nem e olyannal találkozol akivel nem akarsz.
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: Re: El Captain Theatre   El Captain Theatre EmptyHétf. Márc. 09, 2009 11:16 pm

*Egy kis mosollyal el is indulnak*-Hát megpróbáljuk meghódítani bár nem tudom hódító tipus vagyok e *mosolyodik el szerencsére megnyugodtott hogy a lány nem fáradt el a napba és kipihent így útnak is indultak, ki kacskaringóztak a főútig majd ott jött egy busz ami egyenesen Hollywood Centrál pontjába van*-Voltál már az El Captain Theatre-be?*kérdezi kiváncsian *-Én még nem de kiváncsi vagyok. És még egy kérdés a kisasszony szereti a Fantasyt? Gyűrűk ura lesz jó három órás a harmadik rész úgyhogy készülhetünk jó sok popcornak*mondja mosoloygva. Majd lassan megérkezik a busz innen már csak pár világító lámpán kell átmenniük. Természetesen ha a lány engedi a srác lovagiasan karolva vezeti , közbe szemével néha végig páztázza a fényeket ami most bevilágítja a várost*-Nemtudom de szeretem az éjszakai Hollywoodot szép. Tiszta nagyvárosi hangulat*mondja mosolyogva*-Remélem te se csalódsz*mondja még hozzá téve most pillantása inkább a lányon van. Nemsokára fel is bukkan előttük az épület nagy plakátokkal meg mindennel ami kell*-Hmm még nem láttam filmbe bár az első kettő elég jó volt a három meg most jött ki nemrégen a mozikba*mondja mosolyogva majd amikor átérnek az úttesten. Majd amikor elérnek a jegypénztárhoz kicsit előrébb lép.*-Két jegy lesz a Király visszatérre*mondja nyugodt hangon az eladó csak vette az adást a fiú átnyújtja a pénzt és megkapják a jegyet*-No közép táj. Se elől se hátul remélem nem ülnek előttünk magas emberek maximum fejbe dobáljuk őket kukoricával*neveti el magát majd a lány felé fordul*-Ténleg akkor vegyünk azt is van még negyed óra a vetítésig szerintem addig bőven felszerelkezhetünk bármiféle túlélőcsomaggal*javasolja ugyancsak lágy hangon. Még mindig izgatott bár most már nem annyira de nagyon örül hogy végülis ki tudtak mozdulni*
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: Re: El Captain Theatre   El Captain Theatre EmptyKedd Márc. 10, 2009 8:08 pm

*Lin csak kacarászik a fiú mondatain. Még hogy nem hódító típus... Lin ezen mondatokra felvonja egyik szemöldökét, mintegy kérdőn, hiszen ha nem lenne olyan tipus, akkor most nem lennének itt, és nem egy találkozás után tartanának itt. Lin karján a kis kék táskája fityeg, kezében meg egy nagy csokor rózsa, és minden irigylő pillantást bezsebel, hogy legközelebb legyen ilyenkor mit osztogatni. Már amikor nem ő van ebben a szerepben. Vígan lépked a fiú oldalán, és nagyon nagyon élvezi ezt a kis sétát. Boldog mosollyal sétálgat,és hallgatja az esti programot. Kicsit elámul, mikor a cél előtt megállnak. Nagy szemeiből azt lehet kiolvasni, hogy nem volt még itt, inkább csak kis mozikban, eldugott helyeken, mert Lint senki sem tartotta eléggé nagynak a másik pozíciójához képest, hogy kint spacíroljanak vele nyilvánosan. Majd a fiúra villantott egy cinkos mosolyt.*
- Nem, még nem voltam. De azt hiszem, egy két óra múlva ilyesmit majd nem fogok többé állítani. - mondta mosolyogva, és a jegypénztárhoz léptek. Lin csak pirult, ahogy a fiú fizetett, hiszen nagyon is jól tudta, hogy a fiúnak nincs állása vele szemben, és bizony egy ilyen mozi nem olcsó mulatság. Remélte, nem látszik rajta nagyon az enyhe zavar, de nem sokára nem érdekelte. A műsor hallatán meg elámult. vajon a fiú honnan sejtette, hogy szereti a fantasyt? Arcán egy naaaagy boldog vigyor terült szét, és szemei is csillogni kezdtek.- Micsoda kérdés! Persze hogy szeretem a fantasyt! hiszen lételemem az olvasás. Tolkien meg egy külön kedvencem. Azt hiszem, ez egy meseszép álom.
*Magában meg egy millió elfojtott visítozást engedett szabadjára, és most nagyon élvezte, hogy senki sem lát a fejébe. Minden bizonnyal a behatoló megőrült volna. Legszívesebben gyerekként ugrált volna, körbe-körbe, és kiabált volna, de mivel már nagynak tartotta magát az ilyesmihez, hát nem tette. Beérte egy nagy ragyogó pillantással a fiú felé. csak csodálni tudja a fiút, micsoda önuralommal rendelkezik. Egy kis örömteli sóhajjal letudja minden lelkendezését, és a fiú felé fordul. Most jobban megvizsgálja partnerét. Enyhén szólva is piszok szerencsésnek érzi magát. Egy kérdés merül fel benne, de hagyja elenyészni. Helyette csak mosolyogva bólint, és elindulnak a popcornos felé. Nem sokára két nagy bödönnel térnek vissza, meg itókával felszerelve. Lin úgy gondolta, hogy elég édeset fog még ma fogyasztani ahhoz, hogy ezt a sok sósat megegye. Egy kis könyökölőre pakolta le a sok cuccát, majd önkénytelenül is a fiúfelé fordult, és olyat tett, amit talán nem sokára megbán, de nem baj. Két kezét előrelendítette, és a következő pillanatban. Már a fiúhoz simult. Fejét a fiú mellkasára hajtotta, és közben egyik keze egy óvatlan pillanatban néhány bankjegyet csúsztatott a fiú egyik zsebébe észrevétlen, valószínű, ezt ő csak este veszi észre, vagy csak később. Majd ott kikuncogja magát, és hátrahajtja a fejét, és úgy nézi meg Tonyt. Rávillant egy bájos mosolyt, és közben megnézi, a táskája megvan-e még. *
- Annyira örülök, hogy megismertelek. És mint mondtam, nem hiszek a véletlenekben. Szerintem minden okkal történik. Szerinted ennek mi célja, mi oka van, vagy volt?
*Kérdezi a fiú kabátjától, és bár nem akarja magának bevallani, nagyon is jól érzi magát már most, pedig még se híre, se hamva nincs a filmnek.*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: Re: El Captain Theatre   El Captain Theatre EmptyKedd Márc. 10, 2009 10:18 pm

*Élvezi a társaságot sőt mi több fel van dobva, régóta nem érezte ezt az érzést talán csak egy egy este alkamával amikor még az egyetem elején volt de akkor még ő is sokkal másabb volt , mióta történtek a bajok viszont kicsit más lett vissza fogodtabb mondhatni viszont azon mostanába sokat gondolkozik hogy nem e így jobb. Lehet többet nyert régen azzal a sérüléssel mint amit vesztett? Lehetséges hogy ha másképp történtek volna a dolgok akkor most nem lenne már itt és így nem találkozott volna Enthelinnel. A sors útjai sose biztosak viszont az tuti hogy egyes részek nagyon jól meg lettek írva. A válaszra cask lágyan felnevet*-Hát még én se de ha nem jön ellenünk száz taknyos gremlin vagy egy zászlóalj elmebeteg biztosítási ügynök netán egypár náci akkor garantálom hogy oda is érünk, de ha mégis jönnének*néz tettetett komolysággal a lányra*-Akkor igérem hogy a maradék csepp véremig fogok küzdeni hogy megvédjelek*mondja kicsit felnevetve, mert elképzelte a nagy monumentális harcot*-Tolkien-t én is szeretem a The Hobbit volt az első könyvem még talán 7-8 éves koromba*mosolyodik el kicsit zavart arcal, de mindenesetre örül hogy a lány is hasonló Fantasy rajongó. Közbe látja a pillantásán hogy örül és még valami különöset is amit ő pozitívnak lát . Kicsit jobban meg is nézi reméli nem veszi tolakodásnak. Lágyan vissza is mosolyog, miközbe elindulnak. Megveszik a popcornt, meg az itókákat és nemsokára már a mozi terem ajtónál vannak ahova nem is restek bemenni. Miután megtalálták a székeket kicsit elmosolyodik*-Szeretem a söté.....*akarná mondani amikor Enthelin ráhajta a fejét a mellkasára, keze a lány hátához csúszik kicsit el is mosolyodik, régen nem volt még ilyen közeli kapcsolatba se a másik nem tagjával igazából talán azért mert nem találta meg még az igazit. FŐleg amikor sportoló volt ezek a plázacicák voltak akiket amúgy se kedvellt de Enthelin más természetesebb sokkal és ez nagyon tetszik a fiúnak a lágy nyugodt mosolyt nem is lehetne leolvasztani se az arcárol, bár belül kicsit izgul de mindenesetre eddig úgy érzi nagyon jól indult az este. A kérdésen elgondolkozik nem válaszol azonnal meert nem akar elnagyoltan válaszolni. A becsúsztatott "csomagot" nem veszi észre.*-Szerintem van sors, de ha bele gondolunk ha minden okkal történne akkor nem gondolod hogy elvesznének a csodák?*kérdezi mosolyogva fejét lehajtva a lány felé*-De valamilyen szinten igaz okkal történik a legtöbb dolog lehet csak olyan okkal amit mi még nem ismerünk*mosolyodik el*-Hmm hát ha már a mai nap szebb lett ez a találkozás miatt mint az elmúlt napok szerintem már akkor is megérte nemgondolod?*kérdezi lágyan*-Mert én szerintem igen.. de a jövőt nem ismerhetem*halkul kicsit le vidám hangja*
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: Re: El Captain Theatre   El Captain Theatre EmptyKedd Márc. 10, 2009 10:43 pm

*Lin látja, hogy a fiú is nagyon fel van dobva. Valahogy ez a kedv nagyon ragályos, mert nem sokára... Vagy már a leges legelején Gid nagyon boldog volt. Nagyon remélte, hogy az este csak így folytatódik, és lehetőleg nem ér véget. Vagy akkor olyan parádésan, mint a Hamupipőke. Ezen el is mosolyodott, de nem szólt. Csak somolygott ezen befelé. Majd a fiú mondatain újfent felkacag, és már most látja, hogy holnapra nagyon be fog görcsölni minden arc- és rekeszizma. Nem baj. Letörli a kis könnyeit, melyeket a sok nevetés sajtolt ki belőle. *
- És majd őket is megdobáljuk kukoricával! Hívjuk Aragonrt, és Legolast... Azt hiszem Legolas volt mindig a kedvencem. Nem tudom miért... Megfogó jelenség, az biztos. Talán a szereplő teszi...
*Felsandít a fiúra, és újfent ragyogó mosolyt küld felé. Majd a Hobbitra most másképpen mosolyog. Nosztalgikus mosolya elárulja, hogy jó volt.*
- Amikor először olvastam, a paplan alá kellett bújni, mert alig voltam 6, és féltem, hogy a sárkány kijön a könyvből. Érdekes volt... A gyűrűk urát már azért olvastam paplan alatt, mert féltem, elveszik a könyvet, mert nagyon későn olvastam, és... Szóval... Pár nap alatt kiolvastam a trilógiát. Nagyon tetszett. A Szilmarilokhoz még sajnos nem volt szerencsém...
*Majd ahogy beérnek, és leülnek, a fiú elkezd egy mondatot, de nem tudja befejezni. Lin csak somolyog újfent. Érzi Tony kezeit a hátán, és ettől az apró kis pihék felállnak a tarkóján, a hideg is kirázza. Gyorsan hátradől a székében, és zavartan a nagy vászonra néz. Majd megigazítja gyorsan a kicsit szétzilált haját, és hátradől. A popcornt az ölébe veszi, és egy kicsit eszik belőle, majd a fiú felé fordul megint.*
- A csodák? Hm... van ebben valami. De... Szerintem a csodák attól is lehetnek szépek, hogy spontán jönnek, legalábbis számunkra, és még nem látjuk értelmét, nem látjuk át. Hiszen ha úgy vesszük, az, hogy az évszakok váltakoznak az is csoda, és mégis... Ha csak kicsi részeit nézzük, nem érdekes. Hullik a hó, meg süt a nap... De.. Ha nagyban nézzük. Mennyi csodát rejt maga a természet is! Nagyon szeretem. Csak mostanság nagyon kevés időm van az ilyesmire. És.. Ha a jövőt látnánk, akkor elveszne megannyi döntés. Hiszen ha aboltban megállsz, vajon milyen ásványvizet vegyél, már az is egy döntés. Ha látnád a jövőt, akkor az emberek mindig a saját hasznukra fordítanák, és egy csomó bolt befuccsolna. Hiszen ha látom, ez a mikró túl sokat fogyaszt, és fél év múlva lerobban, nem veszem meg. Veszek egy olyat, ami tovább bírja... Nem? De így még a javítónak is van elég munkája...
*majd mondaná tovább, de a ények kihhúnynak, és egy kis sor reklám után elkezdődik a film...*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: Re: El Captain Theatre   El Captain Theatre EmptySzer. Márc. 11, 2009 7:53 pm

*Ő is nevetni kezd de a lány poénján*-Áh azt hiszem lehet tömegbunyó lenne belőle bár biztosan jó móka lenne főleg az elején a dobálózósdi*mondja nevetve majd ez kissebb mosolyra húzódik vissza*-Nemtudom nekem gandalf volt a kedvenc szereplőm, mert bölcs volt és mindig tudta hogyan és mit kell tenni. Jó lenne ha én is tudnám*mosolyodik el lágyan közbe a lányra néz, a szavaira csak bólint az előbbi kissé nyugodt mosollyal*-Persze Orlandó ahogy tudom nagyon sok fiatal női szívet megdobogtat*mondja kicsit játékosan hiszen azért híreket néha néz*

-Akkor te ténleg sokat olvashattál, had találgassak álmodozó voltál?*kérdezi mosolyogva persze nem sértésként mondja ez hangján is hallatszik *-A szilmarilokat olvastam de csak egyszer. Elég érdekes költemény bár azért az kicsit zavart hogy ezt már a fiatalabb Tolkien állította össze.*mondja mosolyogva hiszen neki Tolkien az Tolkien, úgy gondolja hogy ebbe a kategóriába nagyot alkotott lehet ezért is nem tetszett neki annyira a szilmarilok bár a világ megismeréséért megérte. Amikor leülnek a zavartságot nem nagyon veszi észre bár ez csak a félhomály miatt van valamit lát de nem tudja hogy minek gondolja maximum csak sejtheti. Kicsit mosolyog majd egy pillanatra ő is a vászonra néz, egy kicsit itt marad a pillantása majd vissza néz a lányra a válaszra kicsit elmosolyodik. Érdekesnek tartja de igazábol nagyon tetszik neki a lány felfogása. Igazi realista. Midennek van valami oka, szeretne ő is hinni benne de ahogy a lányt hallgatja néha valahogy már kezdi azt hinni hogy talán neki is sikerülhet.

Bár ahhoz idő is kell az biztos*-Azt hiszem értem. Tudom hogy vannak olyan csodák amit az ember észre se vesz de körülötte van, tudod a legtöbben nem állnak meg kicsit hogy figyeljék a körülöttük zajló dolgokat. Régen én is ilyen voltam*mondja lágy hangon, kicsit vissza is emlékszik a múltra. Amikor Enthelin a mondat végére és mosolya még nagyobb lesz *-Hmm nem gondoltál még rá hogy megcsinálod fősulin az idegen forgalmit. Ez a biznisz és menedzsment szerintem nagyon menne neked.*mondja mosolyogva bár lehet hogy maga a téma a csodákról indult ki mégis a lány lehengerlően adta elő ezt is. Nagyon tetszik ez a fiunak. Még hallgatná de elkezdődik a film és a dolbie technologógia hangosságai mellett igencsak nehéz lenne beszélgetni. A film elkezdődik és megy is. A fiu még nem látta a hármat de a véleménye megvan. Tuti jó legalábbis szerinte

. Jól megfilmesítették Mr. Tolkien remekművét. A film három órája elég jól tellik bár közbe a srác szeme egyre többször forog Enthelin felé. A sötétbe nem lát sokat de azért önkéntelen mindig is arra néz kiváncsi hogy neki mi a véleménye a filmről de valószínü meg is tudja a végén. Majd 3 óra eltelltével megint világosság van és úgytűnik a film végével a trilógiának is vége van *-Jó film volt. Szerintem eléggé vissza adta a könyv hangulatát. Szerinted?*néz lágyan a lány felé*
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: Re: El Captain Theatre   El Captain Theatre EmptySzer. Márc. 11, 2009 8:15 pm

*Lin elképzeli a nagy tömegháborút, és csak kuncog rajta, mert már elkezdődik a film, és sokat pisszegnek. Az Orlandós véleménnyel úgy van, hogy a fickó tényleg nagyon jó színész, kár, hogy olyan nagynak tartja magát, hiszen ő is csak emberke. Mindazonáltal nagyon jól játszott ebben a filmben is. Lin nem győzött kacagni a Gimlivel lenyomott szópárbajon, és az tetszett a legjobban, mikor az utolsó csatát vívták. Mikor kacagó szünetet tartott, oldalt pillantott Tonyra, hogy meglesse, vajon neki is annyira tetszik-e, de inkább a képernyőt nézte, mert a filmet rettentően élvezte. Majdnem mint a könyv, magával ragadta a történet, és Lin meglepődve nézett fel, mikor a filmnek vége lett. Kicsit csalódott volt, mint mindig, ha valami jónak vége lesz, de ez van. Minden attól szép, hogy egyszer vége lesz. Egy kis sóhajjal nézi az utolsó szavakat, és a főszereplők búcsúzását. A végén még egy kis könnycseppet is lopva letörölt. A fiú felé fordult, mikor a fények felgyulladtak, és eszébe jutottak Holó utolsó szavai. Elmosolyodott, és kis szünetke után válaszolt, bár kissé furának vélte hangját a sok hallgatás után.*
- Látod, szeretem Orlit. Amikor a nagy olifántot legyőzte, Gimli máris belekötött... ,,Jó, de ez azért csak egynek számít!"... -kacagott fel önfeledten- Azt hiszem, a könyveben is, meg a filmben is vannak olyasmik, amik nagyon jók, pedig elég sok mindent kihagytak a filmből, nem vitás. - Mondja a fiúnak, miközben megállnak a szélén, mert nekik nem olyan sürgős kiviharzani, mint azoknak, akik nyakukat törve is bár, de minél hamarabb ki szeretnének jutni.- álmodozó? Nem. Csak mindig szerettem olvasni. Imádtam mindig a könyveket, de inkább csak a szórakoztató irodalmat olvastam, nem a tudományosat. Persze, a kötelezőket többé-kevésbé elolvastam... De... Nem tudtak úgy megragadni, mint például a Narnia, vagy a Gyűrűk Ura, esetleg a Harry Potter... -mondja, és közben eljutnak az ajtóig, és a ruhatár felé indulnak, persze ott is tolonganak a pípölök- Nem tudom. A szilmarilokat nem olvastam, de mondják, hogy jó. Persze, Tolkien az már csak Tolkien marad, ami mindig utánozhatatlan marad. Ahogy Rejtő Jenő is. - mondja, és és egy huncut pillantást vet Tony felé- Idegen forgalmi? Nem. Egyelőre még semmilyen suli. Majd ha lesz annyi pénzem, hogy egyáltalán beiratkozni be tudjak, na meg az időről nem is beszélve. Azt hiszem, ez az este kitűnő lesz arra, hogy megálljunk egy picikét, és megnézzük, hol is élünk. Nem csak a szokásos neveket, és utcákat, hanem azt, ami körülötte van. Mindig a dolgok mögé kell látni...Láttad az előbb a filmben micsoda színhelyek voltak? Azok a hegyek, folyók... És ezek mind igaziak! Újzélandon... Egyszer oda is szeretnék elmenni. Ahl nem az autók zaja hallatszik, hanem a folyóké, a fák susogása, a madarak, és más állatkák zaja, és minden nem mesterséges, és csinált, hanem teljesen spontán, és természetes... Érted, mire gondolok?
*Kérdezi a mondóka után, és a fiúra néz, miközben várják, hogy a sor elfogyjon, és elmehessenek a kabátért. Éppen egy kis zűr támadt, mert összekeverték a kabátokat valakik. Lin addig újra hátrasmít egy kiszabadult, és elvetemült hajtincset.*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: Re: El Captain Theatre   El Captain Theatre EmptySzer. Márc. 11, 2009 8:41 pm

*Nagyon tetszett neki is a film bár ahogy látja a lányt is lenyűgözte nem is kicsit. Kiváncsi hogy mennyi meló lehetett magával a trükkök megszerkesztésével hiszen a látvány effekt is tökéletesen vissza adott mindent. Lehet még jobban is mint ami a könyvbe volt. Amikor vége lett ő maga is lassan felsóhajt. Iszonyú jó volt viszont a végtagok jól eltudnak gémberedni ilyenkor*- A Gimlis idézetre ő is felnevet*-Azért kiváncsi lettem volna a törp mire megy egy olyan böszme döggel. Mondjuk azért az se volt semmi hogy Géppuska kezü Legolas egyedül filézte ki az ormányost*mondja ő is önfeledt hangon node szép volt és jó is a film. Kár hogy vége. Vagyis annyira nem hiszen most újra nyugodtan tud beszélgetni Enthelinel amit nem is bán*-Majd ha kijön az extra megismételhetjük*mondja ravasz hangon, *-Abba talán már többminden benne lesz*mondja még hozzátéve majd elmosolyodik*-Ezzel én is így vagyok, kötelezőkkel neki se kezdtem. Mondjuk emlékszem emiatt voltak is rossz jegyeim anno. Tudod én is inkább a könnyű olvasmányokat bírom, azok valahogy nem olyan szájba rágósak és élvezhetőebbek mint ezek a hamlett és barátai. Nem az hogy az rossz. CSAk nem az én stílusom. *kicsit elcsendesül de folytatja*-Én is szerettem olvasni, legalábbis ameddig volt rá időm de mikor ide költöztem abba maradt. Néha nagyon hiányzik*mondja kicsit elgondolkozva. Nem emlékszik rá mikor volt hogy a kezébe vett egy könyvet és olvasgatni kezdte csak hogy a saját örömét lelje benne. Lehet majd vissza szokik rá. Úgyis van most ideje. Legalábbis ha megvan az állás akkor lesz.*-A Narnia és a gyűrűk ura ténleg érdekes. A Harry potter se rossz csak azt elég volt egyszer elolvasni, nemtudom nekem valahogy Rowling fogalmazása nem olyan jó. Rejtőt meg nem olvastam. Ez nem, azt jelenti hogy nem lenne jó könyv hiszen akkor valószínüleg nem zsebelne be vele milliárdokat. *mondja vidáman közbe haladnak előre a kabátokért*-Szerintem mindenképp próbáld meg. Van hozzá érzéked, és jól képzettek nagyon jól is keresnek. Szóval remélem sikerülni fog*mondja mosolyogva*-Láttam nekem is nagyon tetszenek. Jó lenne egyszer kijutni, bár akkor azon gondolkoznák hogy vajon középfölde e újzéland vagy fordítva*mondja nevetve kicsit. Ezen most elgondolkozott majd elkomolyodik persze csak képletesen értve*-Hát a remény hal meg utoljára de ha össze jön mehetnénk együtt ha van kedved . Talán szerzek egy jólmenő állást*mondj viccelődve. Most még nem tudja mi lesz a jövővel de próbálkozik. De most az este a fontos. Csak bólogat miszerint érti a lány gondolatait, majd ő is a lányra néz*-Aham értem, azt hiszem. Minden esetre az este ennek a része jól indult nagyon főleg mert ilyen jó partnerem volt akivel ki lehet beszélni a mozi utáni filmkritikákat*mondja mosolyogva majd előrébb lép és a lány kabátját is elkéri majd megpróbálnak kiaraszolni a sorbol*-Remélem nem baj hogy egy pillanatra eltulajdonítottam a kisasszony kabátját. Persze csak azért hogy én adhassam oda*mondja kicsit megjátszott hangon és mosolyogva majd elkomolyodik*-No egy fagyihoz még nem vagy fáradt ugye?*kérdezi egy lépést közelebb lépve Enthelinhez*-Még javába tart az éjszaka*mondja és az órájára néz*-Hiszen alig van még 10 óra.*mondja kicsit lassabban*-Sunset?*kérdezi kicsit hirtelen de vidám hangon*
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: Re: El Captain Theatre   El Captain Theatre EmptySzer. Márc. 11, 2009 9:07 pm

*A fiú arcán látja, szinte süt róla, hogy nagyon is jól érezte magát. Sőt, még a film is tetszett neki, bár Linek rémlik, hogy ahányszor odanézett, a fiú legtöbbször őt nézte. De erre inkább nem kérdez rá. Még játékból sem. Inkább csak hagyja. Majd a fiú mondókáján ő is felnevet. Hiszen tényleg nagy kérdés, hogy a kis törp hogyan bánt volna el a nagy behemót állattal.*
- De nézzük, hogy Legolas tünde, a könnyűléptűek közé tartozik. Emlékszel, az első részben, amikor a nagy hegyen vágtak át? A filmben ez úgy van megjelenítve, hogy mindenki nyakig a hóban, és Legolas meg a hó tetején lépked. Nagyonjóóóó! -mondja elvékonyodott hangon, és tapsikol...- Az a rész is jó volt, mikor a Holtak Ösvényén vannak, és a kapun lépnek be, Gimli tétovázik, majd mondja: ,,Egy tünde be mer menni, egy tört meg nem? Életem végéig hallgathatnám!" -nevet- Szóval... Nagyon bírom. Bár a könyvben ezek nincsenek benne, de.. Ezek feldobják a filmet, és valamelyest kárpótolnak a kihagyott részekért. Nagyon sajnáltam, hogy Bombadill Tomát kihagyták. Pedig ő is nagyon jó lehet. Meg a felesége Aranymag...
*Úgy mondja, mintha most olvasta volna, és mint egy kis lexikon, pedig egyszerűen csak imádja, és ami érdekli, annak utána is néz, és ráragad. Elmosolyodik, és a szeme is felcsillan az extrás változatra. Meg hogy együtt mennének. Vigyorogva bólint, és szemei is elárulják, hogy a legkevésbé sem bánná. *
- Nos, én csak az elején olvastam el a kötelezőket. A többit hagytam, mert Hamlet, meg ezek nem az én műfajom. De persze ez olyan, hogyha mi érdekel, annak utánanézek, és az úgy... Bennem marad. Rowling? Hm.. Amikor kisebb voltam, én is szerettem. De most már inkább a Rejtőért vagyok oda. Rejtő már régen meghalt, a légióba halt meg. A legtöbb könyve is erről szól. A légióról, és mégsem inkább az igazat meséli el, hanem inkább mindig olyan nagy hülyeségekről, hogy rekesz- és arcizomgörcsöket kapok a nevetéstől, pedig nagyon vékonyka könyvek. Csak ajánlani tudom. Vagy tudod mit? Ha hazamegyünk, még feljössz, és adok párat. Vékonyak, könnyen olvasható, gyorsan, mégis.. Nekem két napig tart, hogy kiolvassam, mert a nevetőszünetek nagyon hosszúak...
*Mondja mosolyogva, és hallgatja a fiút. Szereti annak hangját. Megnyugtató, és dallamos. Megrázza a fejét. Mi van??? *
- Nos, ha egyszer.. Egyszer sikerülne, akkor tényleg jobb lenne. Hiszen több fizetés, szabadság, és idő... Tényleg nagyon jó lenne. Te! Azt hiszem jó hatással vagyunk egymásra. Csak úgy süt rólunk az optimizmus, nem?
*Mondja, és huncutul felkacag. Majd a fiú újabb javaslatára megint elképed. De már bízik annyira a fiúban, hogy egy kis nyaralásba belemenjen. Elmosolyodik, és ünnepélyesen bólint is. Majd a kis bókra szemérmesen mosolyog, és igyekszik arra gondolni, hogy nem kell miért pirulni., Nem megy. A cuki kis rózsaszín foltocska máris ott virít rajta. Elképed, hogy máris mennyi az idő. Hiába. Jó társaságban repül az idő. Majd a kabátjáért nyúl, de helyette nem a nénike nyomja a kezébe, hanem a fiú segíti fel rá. Szerencsére ekkor háttal áll Tonynak, és jól kipirulgatja magát. Ahogy visszafordul, kész a válasszal.*
- Egy kis édességre sosincs késő. Arra mindig van idő...- nevet.- Nekem teljesen megfelel...
*Mondja, és újra kitulajdonítja magának a fiú jobb karját, és úgy bandukolnak ki a moziból. Lin még egyszer visszanéz, és nem sokára eltűnnek... *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





El Captain Theatre Empty
TémanyitásTárgy: Re: El Captain Theatre   El Captain Theatre Empty

Vissza az elejére Go down
 
El Captain Theatre
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heavenlord Reincarnation :: Los Angeles - In Character :: Hollywood-
Ugrás: