Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az újjászületett Horror szerepjáték.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Samael
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Gabriel
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Christy Anne Spenser
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Wynoa Calington
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Laurent Dubois
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Végzet
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Alice Angst
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Antony Davis
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Enthelin Gildraen
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Avalon Hotel I_vote_lcapAvalon Hotel I_voting_barAvalon Hotel I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Westminster katedrális
Avalon Hotel EmptyKedd Május 12, 2009 10:21 pm by Alice Angst

» 42-es metró állomás
Avalon Hotel EmptyVas. Ápr. 26, 2009 10:54 pm by Arthur Black

» Santa Monica
Avalon Hotel EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:21 pm by Laurent Dubois

» Hollywood Bowl
Avalon Hotel EmptyVas. Ápr. 19, 2009 7:34 pm by Amanda Wright

» Külvárosi lakónegyedek
Avalon Hotel EmptyKedd Ápr. 14, 2009 8:53 pm by Dmitrij Zajcev

» Amanda Wright lakása (Los Angeles külváros)
Avalon Hotel EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:21 pm by Amanda Wright

» Angelus Rosedale városi temető
Avalon Hotel EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:26 pm by Nithael

» Sunset Plaza.
Avalon Hotel EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:56 pm by Wynoa Calington

» Christy Anne Spenser lakhelye ( Beverly Hills)
Avalon Hotel EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:52 pm by Christy Anne Spenser


 

 Avalon Hotel

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyKedd Márc. 03, 2009 11:57 am

A keleti városrészbe elhelyezkedő hotel. A külsejéről is meg lehet állapítani hogy nem éppen szegény emberek laknak itt de ha betérsz meglepődhetsz hiszen az árak itt nem is olyan túl magasak, ahhoz képest normális ellátás tiszta szoba vár rád így ha csak átutazóba vagy érdemes ezt a helyet választani. A környéken jobbat úgysem találsz. A hotel alsó részébe egy kissebb étterem van, hol mindenféle ételhez juthatsz. A szobák közül vannak földszintiek és emeletiek is. De figyelem! A felsőbb szobák már drágábbak.

Avalon Hotel Hotels_circadianmain
Vissza az elejére Go down
Amythiel Jade Smith

Amythiel Jade Smith


Hozzászólások száma : 24
Age : 38
Points : 17048
Registration date : 2009. Mar. 05.
Reputation : 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Új kezdet- Az érkezés   Avalon Hotel EmptyVas. Márc. 08, 2009 8:23 pm

*Már magam sem tudom, hány órája ülök az autóban és haladok előre az úton. Felemás érzések gyötörnek, de megpróbálom előhozni a pozitív énemet és bemagyarázni magamnak, hogy jó lesz. Szemhéjaim ólom nehezek, alig bírok ébren maradni, pedig nem mondhatom, hogy nem aludtam, de ez a monotonitás, ez nekem végzetes, ha még sokáig kell elviselnem... Csak szürke út, sehol semmi érdekes. Néha kinézek az autóm ablakán, látok pár fát, pár házat a távolban, de amúgy csak sivár pusztán vezet át az utam. Most... most mégsem álmodozhatok, nem akarok bajt, hiszen autóban ülök, nem kalandozhatok el. A türkízkék Peugot, mely a tulajdonomat képezi pár éve, jelenleg 100-al halad előre. Igen, mondhatni száguldok. Amint lehúzom az ablakot, arcomba vág a levegő, betódul az autó belsejébe, és én mélyeket szívok belőle, mert jól esik. Nemsokára feltűnik előttem a város, és én elmosolyodom. Végre itt vagyok, hát itt talán nem lesz annyira unalmas az élet... Egy megkönnyebbült sóhaj szakad fel ajkaimról, közben meg lassítok kicsit az autóval, nem kellene senkit sem elütnöm, márpedig ha tövig nyomom a gázt, akkor elég nagy esélye van, hogy valami baj történjen. Szép lassan érek be a főútra, és hamar meg is találom a hotelt, amit ajánlottak. Nagy betűk hirdetik a homlokzatán: Avalon. Érdekes név, Arthur király jut eszembe róla és Morgana le Fay. Vajon belülről is annyira jó, amennyire a neve kecsegtet? Megállok az autóval, majd belepillantok a tükörbe mielőtt kiszállnék. Mi tagadás, kócos vagyok kicsit, de ezen hamar segítek, beletúrok ujjaimmal a hajamba, legalább természetes lesz az esése. Végighúzom ujjam a szemöldökömön is, majd egy kis rúzs, természetesen pink. Lepillantok a kezeimre is, és mosoly fut át az arcomon, hiszen egyikről sem pattogott le a lila lakk. Kinyitom az ajtót, majd kezemben a slusszkulccsal kiszállok. Végigsimítok a zöld és lila színeket ötvöző, kissé hosszított blúzomon, majd egy újabb tükörbepillantás, minden oké. Akkor mehetek is, egy gombnyomás és az ajtók záródnak, a kulcsokat tartó karikát meg az ujjamra húzom, és végig kopogok a járdán, majd fel a lépcsőn, kezemben zörgetve a kulcscsomót. Beszívom a levegőt, és rájövök, a Los Angeles-i semmiben nem különbözik attól amit New Yorkban vagy Montrealban szívtam. Felérve a lépcsőn, lenyomom a kilincset és belépek. Amint szétnézek, megállapíthatom, hogy elég kellemes hely. A recepciós már meg is kérdezi, miben segíthet. Hmm... erre panaszom nem lehet.*
-Jó napot.*köszönök vissza a kedves kis hölgynek mosollyal válaszolva, majd megállok előtte, és folytatom. hangom kissé rekedt, no de ez van, kipihenem. Ujjaimmal a nyakamban lógó fényképezőgépen kezdek dobolni, és ismét körbepillantok.*
-Egy szobát szeretnék.*mondom, és máris ajánlja az emeleteket, mert ott szép a kilátás. Hogy melyik legyen, ez elgondolkodtató. A haramadikra szavazok. A papírok kitöltése gyorsan megy, és kezemben a kulccsal térek vissza az autómhoz. Milyen jó, hogy akad egy kedves fiú is, akit azért tart a hotel alkalmazásban, hogy segítsen a csomagokat cipelni. Én nem bírnám fel mindet, az biztos. Vállamra veszem az egyik táskát, kezembe a saját kis táskámat a létfontosságú dolgaimmal, és követem a csomagjaimat cipelő fiút, miután az autómat újra bezárom. Felmegyek a lépcsőn, majd a szobám, a leendő ideiglenes otthonom ajtaja előtt megállok egy percre. Nagy levegőt veszek, kinyitom az ajtót és belépek. Megvárom, amíg a csomagjaim ott hevernek a szőnyegen, majd bezárom az ajtót, és az ágyra fekszem... Kellemes kis szoba, egyelőre megfelel. Előkotorom a telefonom, felnyitom, és tárcsázok. A túloldalon a jól ismert vékony hangocska szól bele.*
-Hallo! Szia anya. Hogy vagy? Én? Én jól, köszönöm, csak fáradtan. Jaj, csak utaztam... Tudod, anya mondtam már, Los Angelesben vagyok. New York? Felmondtam, unalmas volt, és különben is Bill, az a félnótás folyamatosan zaklatott, és elegem lett. Nyugodj már meg, anya... Még nem tudom, mihez kezdek, de majd csak lesz valami. Anyaa...*a túloldalon süket csend felel a szavaimra. Miért nem érti meg, hogy az unalom a halálom. Idegesen dobom le a telefonom az ágyra, habár tudom, hogy majd csak megbékél. Azt sem akarta elfogadni, hogy New Yorkba költöztem. Felsóhajtok, majd vetkőzni kezdek, magamra csavarok egy törölközőt és a fürdőbe lépve megengedem a vizet, hogy úgy negyed óra múlva elmerüljek a habokban. *
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 09, 2009 3:08 am

*Amint ott áll a hotel előtt jó pár gépjármű és gyalogos halad el, majd nemes egyszerűséggel elindul a bejárat felé. Nem egy ijedős típus, főleg ilyen helyzetben amikor nincs is semmi amitől tartania kellene. Elindul hát a hotel bejárata felé, majd belép a lengőajtón, egyenest a recepció felé. Megáll a recepciónál és megszólítja a recepcióst.*
- Szép napot! Egy szobát szeretnék egy személyre, határozatlan ideig.
- Üdvözlöm uram az Avalon Hotelben! Természetesen! Milyen névre szabad a szobát?
* Laurent elgondolkozik, majd úgy dönt, hogy nem adja meg valódi nevét, hiszen sosem lehet tudni alapon! *
- Jordan! *kicsit habozik, de könnyen megy neki a kitaláció, hiszen van benne gyakorlata. * - Alex Jordan névre kérném a szobát.
* A recepción némi adminisztráció, majd egy űrlapot tolnak elő, de nem kell mást tennie vele, csak aláírni. Gondosan figyel, hogy aláírása a bemondott név legyen, ne tévedjen. *
- Uram, ha megengedi a londiner felvinné a csomagját a szobába! * és már int is a recepciós a londinernek, aki pillanatokon belül odalép.*
- Köszönöm, de nincs csomagom, azt majd később hozzák utánam!
* a recepciós int a londinernek, hogy leléphet. Laurent odalép a lifthez miután megkapta a szoba kulcsát, és fölmegy a szobájába. Amint belép az ajtón bezárja maga mögött, majd elnyúlik az ágyon, megnyújtóztatja végtagjait. Talán el is szenderedik kissé.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptySzer. Márc. 11, 2009 5:07 pm

*** Laurent Dubois szobája ***


*Valahogy ágyba került az éjjel, egy darabig nézte a hotel kábeltévéjén valami jelentéktelen műsort, majd elnyomta az álom. Mélyen aludt, bár sosem oly mélyen, hogy bárki is meglephesse az éjszaka folyamán. Még a seregnél maradt meg az a szokása, hogy félálomban alszik és minden zajra felriad. Túl kellene tenni magát már ezen az őrültségen. Lassan kinyitja szemeit, majd egy nagyot nyújtózva, néz oldalra kinézve az ablakon. Alig múlt hat óra, de megszokta a korai kelést. Kikel az ágyból , megtekergeti nyakát, majd úgy ahogy van kisgatyában, besétál a fürdőszobába. Belépve belenéz a tükörbe, majd a szállodai törölközőt közelebb téve a zuhanyzóhoz, beleáll. Leveti alsóját, majd megengedi a vizet, és lezuhanyzik. Amint kilép a zuhanyzóból, elveszi a puha törölközőt, és megtörölközik. A törölközőt a derekára csavarja, majd a párát letörölve a tükörről újra belenéz. *
~ Elég borostás vagyok! ~
* Fut át a gondolat az elméjén, majd körbenézve, hol van a borotvája, elmosolyodik. A tegnapi találkozója miatt. A borotválkozás, úgy fest elmarad, nem vészes az ábrázata, csak megszokta, hogy minden reggel borotválkozik. Kisétál az derekára csavart törölközővel és felveszi a szobai telefont. A recepciót tárcsázza. Amint kicsöng egy fiatal férfihang szól bele a telefonba. *
- Recepció! Jó reggelt Mister Dubois! Miben segíthetek?
- Jó reggel! Problémám akadt a csomagommal a reptéren és még mindig nem érkezett meg. Megtenné nekem, hogy beszerezz pár tisztálkodási kelléket. Kellemetlen, de még váltóruhám sincs!
- természetesen! A szállodai üzletinkből azonnal összekészíttetek egy csomagot és felküldöm.
- Köszönöm!
amint befejezték a beszélgetést, Laurent visszadől az ágyra, hiszen úgy fest, mégsem kell ugyan abban a ruhában és alsóban mászkálnia egész nap. Körülbelül fél óra múlva kopogtatnak az ajtón. Laure odasétál az ajtóhoz és kinyitja. A szobalány az és átnyújt egy nagyobb csomagot. Laure megköszöni, majd öt dollárt ad a szobalányka, az megköszöni, majd távozik.
A férfi bezárja az ajtót és kibontja a csomagot. A csomagtan talál két-három pár zoknit, sötétben és világosban, alsóneműt több színben, fogkefét, fogkrémet, borotvát, borotvahabot és afftersave-et. Elmosolyodik és besétálva a fürdőszobában elvégzi a reggeli tisztálkodás. Pár perc múlva megjelenik felfrissülve megborotválkozva. Egy tiszta inget is talál a csomagban, még szinte érezni a vasaló illatát, ahogy előkészítették. Laure felöltözik. Farmer, tiszta ing, bőrdzsekije. Belebújik bakancsába, és már indul is. A szoba kulcsát leadva a recepción egy újabb 5 dollárostól megszabadulva, fáradozás a vásárlásért, indul ki az utcára, belevetni magát a táborverésbe, és a letelepedésbe, ebben a városban.*
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyPént. Márc. 13, 2009 1:38 pm

- Rendben, faxold el nekem a forgatókönyvet, holnap elugrom érte, és elolvasom.
- Szerintem tetszeni fog, nagyon illik hozzád a szerep.
- Mindig ezt mondod…
*Mosolyodott el, miközben szokásához híven az épületeket bámulta, amik mellett elhaladtak a taxival. Volt saját kocsija, de nem sokszor használta, nem szeretett a nagy tömegben vezetni, na meg, akkor nem járhatott volna magassarkú cipőcsodákban. Abban valahogy nem ment a vezetés.*
- Pihend ki magad kislány, holnap is sok lesz a munka.
- Azon leszek, szia!
- Jó éjt!
*Bontotta a vonalat, majd hamarosan már parkoltak is az Avalon hotel előtt. Nem az a hely volt, ahol a hírességek megszálltak, pont ezért választotta. Magához képest határozottan olcsónak számított a szálloda, és nem sokan feltételezték volna, hogy itt tengeti napjait egy színésznő. Kiszállt a taxiból, fizetett, és már indult is a főbejárat felé.*
- Szép estét! Kathy Wellington!
*Mondta be a nevet, amin bejelentkezett, hogy megkapja a szobakulcsát. Bevett szokás, hogy álneveket használnak a hírességek, nem mintha nem bízna az alkalmazottak diszkréciójában, de jobb, ha senki sem tudja, hol tölti az éjszakáit.*
- Parancsoljon kisasszony, a hotel éttermében még 11-ig szolgálnak fel vacsorát.
- Köszönöm!
*Vette el a mágneskártyát, és már indult is felfelé. Az emeleti szobák egyikét választotta, persze nem a tetőtérit, azok mindig nagyon drágák, és feltételezhető, hogy fontos ember lakik bennük. Legalább az estéit szerette volna nyugodtan tölteni. Végighúzta a kulcsot a záron, felvillant nyomában a zöld jelzés, és benyitott. Belépett, ajtó becsuk, azonnal bújt is ki a magassarkú topánkából, és harisnyába bújtatott lábai most már a puha szőnyegre simulhattak. Sóhajtott egy nagyot, amolyan végre sugallata volt. A táskáját a szekrényre tette, és bekapcsolta a televíziót, átfuttatta a csatornákat, de semmi érdekeset nem talált. Pár percig az ágyon lustálkodott, majd úgy döntött, vesz egy gyors zuhanyt, aztán lemegy vacsorázni. Nem ártana, ha kicsit rendszeresebben étkezne.
A zuhanyból kilépve csörgött a telefonja, az, amelyiken általában csak a családja és barátai keresik, mert csak ők tudják a számot. Pár pillanatig mosolyogva nézte édesanyja képét, ami ilyenkor megjelent a kijelzőn, majd felvette.*
- Szia anyu! Most készülök vacsorázni, hogy vagytok?
- Szia kicsim, mi remekül! Azon gondolkodtunk jóapáddal, hogy vajon melyik este nézel át hozzánk. Meglepetésünk van számodra!
- Meglepetés? Miféle?
- Aki kíváncsi…
- Tudom, tudom, hamar megöregszik. *Fejezte be anyja helyett a mondatot.*
- Pontosan, szóval mikor nézel át?
*Átfutotta a naptárját, és majd megőrült, hogy minden napja reggeltől estig be van táblázva a héten.*
- Azt hiszem, ebből csak jövő hét lesz, az valamivel lazább, addigra már felveszünk minden jelenetet, és csak az utómunkák maradnak.
- Apropó, érkezett egy újabb forgatókönyv.
- Igen, azért beugrom reggel, muszáj elolvasnom. Egyébként, jövő hét hétfő jó lesz?
- Kincsem, akkor jössz, amikor tudsz, várunk majd.
- Rendben, sok puszi, apunak is, szép álmokat!
- Neked is jó éjt!
*Ismét vonalbontás, majd felöltözött gyorsan, visszakényszerítette a lábait a magassarkúba, és elindult lefelé megvacsorázni.*
Vissza az elejére Go down
Luciano Ricci

Luciano Ricci


Hozzászólások száma : 8
Age : 46
Points : 17014
Registration date : 2009. Mar. 15.
Reputation : 1

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 16, 2009 7:08 pm

* Nem is sejtette hogy az út ily rövid lesz. Ez a féktelenül száguldozó örült, úgy hitte érkezése napján a kórházban kívánkozik kikötni.*
- Fékezd magad...-*szólott rá többször is, talán dacból, talán vezetési stílusról volt szó, nem értelmezte szavait. Legszívesebben hátulról megfogta volna nyakán és jól megszorongatta volna. De ahogy kórházban sem,úgy a rendőrőrsön sem kívánkozott helyet foglalni.
Fizetett,a bórra való sem maradt el pedig életének veszélyeztetése miatt az útiköltséget sem fizette volna ki.
Megmarkolta bőröndjeit és a forgó ajtón át belépett a fényárban úszó hotelbe. Mindegy volt neki, ez nem számított. A recepciós pulthoz lépett s letette táskáit.*
- Jó napot! Egy szobát szeretnék...-*kérte mormogó hangján.A kérdésre sóhajtott.*
- Mindegy az legyen a drágább, szobaszervizzel meg miegymással.-*legyintett csak végre kapja meg a kártyáját és itt sincs.*
- Luciano Ricci...-*adta meg nevét majd az adminisztráció után megkapta amire áhítozott és a lift felé igyekezett. Menet közben egy boy elkapta kezéből táskákat. Jól van egye fen cipelje csak ha akarja.
A liftből kilépve a megfelelő szoba felé tartott. Mielőtt a férfi letett bőröndjeit a felső zsebébe nyomott pár dollárt.*
- Köszönöm!-*kártyával kinyitotta az ajtót és beljebb ment bőröndjeivel. Hamarosan már a kis bár mögött állt és whiskyjét szürcsölgette. Körbejárta a kétszobásra sikeredett, teraszos emeleti térséget s lehuppanva a kanapéra térdére fektette jobb lábát s elterült. Ma már ki sem mozdult.*
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyVas. Márc. 22, 2009 9:34 pm

*Kissé nyúzottan érkezik meg a hotelba, még nem volt ideje összecsomagolni, és átköltözni a lakásába, egyszerűen azt sem tudja, hol áll a feje. Valószínűleg ez volt eddig a legzűrösebb hete, még egy rövidke sétára sem jutott ideje, csoda, hogy ennie sikerült.
Ajkain fáradtsága ellenére mosoly pihen, ahogy ellép az ajtónálló mellett, biccent neki egy aprót, az illető pedig már nyitja is ki az ajtót. A recepcióhoz sétál, és elkéri a kulcsát, aztán már indul is felfelé a szobájába, igaz, nagyon fáradt, de még vacsoráznia is muszáj lesz. A liftben kezd el csörömpölni a telefonja, kissé bosszúsan veszi fel, és szól bele halkan.*
- Tessék?
- Szia! A holnap reggeli találkozót lemondták, eltolták szerdára az olvasópróbát, úgyhogy aludhatsz tovább. Kedden találkozunk, egyeztetni kell a parfüm terjesztését illetően, és kíváncsiak a véleményedre… Egyedül is el tudnám intézni, de ragaszkodnak hozzád.
- El nem tudom képzelni, miért… semmi gond, ott leszek. Így legalább lesz időm átpakolni a lakásba.
- Rendben, jó éjt kislány. Aztán, ne feledd, 2 hét és bemutató.
- Ha akarnám, se hagynád, hogy elfelejtsem. Jó éjt.
*Tette le a telefont, és már kapcsolta is ki, keddig hallani sem akart munkáról, ha már így alakult. Úgy tűnik, holnap lesz egy laza napja, már… eltekintve a költözés tényétől. Felsóhajtott, ahogy kinyílt a lift ajtaja, kifordult a folyósóra, és irány a szobája. A mágneskártya nyomán halkan csipogott a zár, majd kinyílt az ajtó. A táskáját ledobta az ágyra, kibújt a magassarkú csizmából, meg a kosztümből, elege van mára az ilyen komoly öltözködésből. Belebújt a kedvenc farmerébe, aztán felhúzott egy laza, derekáig érő, passzos, világoskék pólót, amit pusztán nonfiguratív minták díszítettek. Haját laza copfba fogta fel, majd egy lapos talpú cipő egészítette ki a szerelést. Fő a kényelem. Nyújtózott egy nagyot, majd zsebre vágta a mágneskártyát, és elindult lefelé megvacsorázni.*
Vissza az elejére Go down
Luciano Ricci

Luciano Ricci


Hozzászólások száma : 8
Age : 46
Points : 17014
Registration date : 2009. Mar. 15.
Reputation : 1

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 23, 2009 10:01 am

* Csörög a mobil. Sokáig fekszik s probálja felfogni mi is ébresztette fel. A hangok lassan értelmeződnek homályos elméjében, mire hangos nyögés következtében kezd vaktában matatni az ágya melletti éjjeliszekrényen. Mikor érzi kezében a tárgyat megmarkolja s kipattatinja tetejét. Behunyt szemmel, a párnába mélyedve szólal bele a készülékbe.*
- Halló....
- Salve...-*a hang tulajdonosa mély hangján dörmög bele a telefonba, az hogy megvárakoztatták egyáltalán volt kedvére való. Amint Lucinao felismerte a hang tulajdonosát kipattant a szeme s ülésbe helyezte magát nagy nagy nehézségek árán. Feje rohadtul kótyagos volt, ategnap esti kicsapongás után nyilalt, lüktetett a feje.*
- Ciao Rafael...Come stai?-*érdeklődik hogyléte felől, bár tudja hogy elfogja terelni a témát.*
- Grazie meg vagyok. De ne térjünk el a témától nem ezért hívtalak. -* hangja elhalkul s pár pillanatig meg sem szólala. Luciannek eszébe sem jutott kérdőre vonni kora reggeli telefonálását, nem ment el az esze. sokat köszönhet ennek az embernek, nagyon sokat. Csendben várta míg a lényegre térnek. tudja hogy nem sietettheti,bár kíváncsi volt hogy hajnali egy tájban mi a fészkes fenén agyalgat a férfi.*
- Los Angeles-i tartózkodásod számunkra is megnyit egy új kaput. Bizonyára nem kell taglalnom miről beszélek. Szeretném ha körbeszimatolnál és új kapcsolatokat építenél ki. Szolidan, diszkréten. De azt hiszem nem kell elmagyaráznom mert itthon is jól dolgoztál. Tudod mi a dolgod...-* rekedtes öreg hangja elhalt, hagyta had eméssze meg a hallottakat.
Sejtette hogy egy idő után erre fogja kérni, de nem is álmodott arról hogy ilyen hamar. Még munkáját sem kezde el, a tervekhez szükséges eszközök a táska mélyén pihentek, a területet még nem látta s a megbízóval sem találkozott. E munka hosszú lesz, nagyon hosszú. Egy épület megtervezése több hónapig is eltart, építése nem különben. Itt tartózkodása bár átmeneti, mégis hónapokat s talán éveket vesz igénybe. Az öreg ezzel tisztában volt. Hogy is ne lett volna, ezért egyből arra kérte hogy kétes ügyeiket terjesszék el az óceán másik oldalán is. Elgondolkodott. Bár tudja hogy nincs más választása és nem is akar kitérni a meló alól, hisz jól jövedelmezett. Oly annyira jól hogy megengedhetne magának ezt azt. De nem szórta pénzét. Mégis ismeretlen volt még a városban s a megfelelő szálak utánajáráshoz idő kellett.
- Si capisco....-*hangzott álomittas hangja, kezével végigszántotta szétaludt fejét.*
- Nos akkor tudod mi a dolgod. Majd jelentkezem, remélhetőleg addigra be tudsz számolni kedvező dolgokról. Arrivederci!
- Ciao!-*szétkapcsolt, a mobilt az összedúlt ágyra dobta. Pár percig meredt maga elé majd feltáplászkodott és a fürdőbe ment, hogy életet leheljen magába. Egy törölközőben tért vissza s a szekrényen hagyott asszpirinből bekapott egyett. Sajgott a feje s ma még rengeteg dolga volt. Meg úgy álltalában s ezt még Rafael is megtoldotta.
Felöltözött, ma tárgyalni fog a beruházójával, így öltönyt kapott magára mitől úgy nézett ki mint egy elit helyen egy kidobó.
Bepakolta aktatáskájába a szükséges dolgokat, s elhagyta a szobát. Még egy verdát is szerválnia kellett, a nélkül nem tudott mozogni a városban.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 23, 2009 5:11 pm


*** Laurent szobája, majd folyosó ***

Egy újabb csodálatos reggel az Avalonban. Bár sokkal nagyobb kedvvel ébred mint általában. Csodálatos estén van túl, sőt kifejezetten sikeresnek mondható az időszak amióta itt van. Cégtulajdonos, kellemes környezetben él, bár lehet már ideje lenne egy saját lakást beújítani. A saját autó sem lenne rossz ötlet. Időközben kikászálódik az ágyból, egy szál alsóban ahogy aludni szokott, odalép az ablakhoz, majd széthúzza a sötétítőt. Csodálatos tavaszi idő van, a nap ereje még az ablakokon keresztül is érződik.
Jókedvűen lép oda az iPod-hoz, majd kedvenc albumát elindítva kezdi meg a reggeli edzését. Szinte minden reggel edz, hiszen nem akarja elveszteni kondiját. Amint letelt az egy óra, elindul a fürdőszobához, hogy zuhanyozzon, borotválkozzon.
Bömbölő zene, hatalmas a hangzavar, de ezt szereti. Belép a fürdőbe leveszi alsóját és beáll a zuhanyzóba, kinyitja a vizet, majd becsukott szemmel élvezi a víz és a zene okozta kellemes érzést. Jó pár percet tölt el a zuhany alatt, majd kiszáll, törölközőt derekára csavarva áll oda a mosdóhoz, fogat mos, majd megborotválkozik. Kilép a fürdőszobából, majd a zenelejátszóhoz lép, kedvenc számához ért. AC/DC – Hells Bell című szám. Kikészített ruhájához lép, és szép lassan nem kapkodva magára veszi a ruhát, időben van. Valószínű, hogy autószalon, majd kinéz a cég laborjához.
Délelőtt 10óra, útra kész. Sötétkék öltönyt visel, világoskék inggel és öltönyéhez illő csíkos nyakkendővel. Kezében egy aktatáska, íratok vannak benne a cégről amit vásárolt, némi készpénz. Kilép a szálloda ajtaján és elindul a folyosón. Célja egy autószalon, autót szeretne vásárolni. Megvan az elképzelése. Ami illik is egyéniségéhez, illik ahhoz ahogy valójában érzi magát, ami valójában ő, nem pedig ez az öltönyös nyáltócsa, aminek látszik. De mindenkinek megvan a titka, neki miért ne lehetne.
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 23, 2009 5:34 pm

[Christy szobája, majd folyosó]

*El se hiszi, hetek, sőt, hónapok óta nem volt olyan, hogy, reggel 8ig aludhatott volna. Most is csupán a rádióban felcsendülő dalra ébred fel, és nyújtózik egy hatalmasat, lelökve magáról a takarót. Dúdolgatva ébred fel, egész dallamos a hangja, bár ez néha elengedhetetlen a munkájához is, nem árt, ha az ember lánya kicsit énekelni is tud. Nem igazán fogja vissza magát, elképzelése szerint a falak úgyis eléggé hangszigeteltek, úgyhogy nem fog felébreszteni senkit. Mezítláb csattog el az ablakig, és húzza el a függönyöket, és pár percig csak kifelé néz.*
- El sem hiszem, végre szép idő van.
*Lassan fordul el csak, és indul a fürdőbe, tovább dúdolgatva, és halkan csukja be maga után az ajtót. Nagyjából fél óráig áztatja magát, felváltva hideg, és meleg vízben, így a bőre megőrzi a feszességét, na nem mintha még szüksége lenne ilyesmire egyelőre. Utána indul csak ki, és nekikezd a készülődésnek. Igaz, halvány lila gőze sincs, hogy mihez kezdjen ma, mert annyira nincs semmi dolga, hogy lehet nem lesz más, mint elmegy meglátogatja az édesanyját, vagy vásárol, vagy fogalma sincs… Nem tudja még, majd kitalálja. Azonban a jó idő nagyon feldobja, nem mintha általában rosszkedvvel kezdené a napját, de így mégiscsak jobb.
A harisnya azért elkerülhetetlen, majd rá jön a fehér miniszoknya, meg hozzá egy csinos almazöld felsőt, mi ugyan hosszú ujjú, de csapott a vállain, és azok így kilátszanak. Ehhez társul egy fehér magassarkú csizma, bár annyira nem vészes magasságokban szárnyal ma. Néhány perc még a fürdőbe, míg feltesz egy könnyű sminket, ami inkább csak kiemeli, amit kell, nem töménytelen mennyiségű vakolat.
Végül még a kedvenc fehér kabátját is felveszi, majd bepakolja a csecsebecséit egy közepesen nagynak számító zöld táskába, a céges mobilt itt „felejti”, arra ma nem lesz szüksége, és már indul is kifelé. Lerí róla, hogy remekül érzi magát a bőrében. Derekát verdeső haja csak szabadon omlik alá, és egy napszemüveget hajt még a fejére szükség esetére. Végül elhagyja a szobáját, és indult kifelé a szobából. Épp akkor halad el az ajtó előtt egy öltönyös fazon, ki ha ránéz, minden valószínűség szerint találkozhat egy kedves mosollyal, ő meg borzalmasan megkönnyebbül, hogy ezúttal nem ment neki senkinek, és nem nézik két lábon járó szerencsétlenségnek.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 23, 2009 5:48 pm


*** Szobák előtti folyosón ***

*Lassan halad a folyosón, hiszen nem rohan sehová. Gondolataiból egy ajtó nyitódás zökkenti ki, amikor elhalad előtte, de a látvány amit akkor lát, az elmesélhetetlen. Ránéz a lányra, egy szelíd mosolyt küld felé.*
- Szép reggelt!
* hallatszik egy kedves köszöntés, majd tovább halad! Éppen azon gondolkozott, hogy megvegye vagy sem, azt az autót amire mindig is vágyott, de amint egy végigfut az agyán, eszébe jut mit látott. Lassan fordul meg, megnézve jobban amit az imént látott. Egy kellemes kinézető nő, fehér miniszoknyában, szép lábakkal, kis kabátkában. Laure mindig is bolondult a nőkért, és ha tehette, meg is környékezte őket. Hogy is mondják ezt? Laure és a nők, úgymond mindig egy oldalon voltak. Tudott a nők nyelvén beszélni, és valahogy mindig tudta, hogy lehet egy nőt levenni a lábáról, nem azért, mert ágyba akarta őket rögtön vinni, hanem mert jól érezte magát a nők társaságában. És ma amúgy sem lenne kedve egyedül autót válogatni. Visszalép egy lépést, majd megfordul. Bár némi trükk mindig kell, hogy valahogy megszólítsa a nőket. És most miért is lenne másként.*
- Ne haragudjon, hogy így leszólítom, de nem is tudtam, hogy Mrs. Robinsonnak ilyen csinos lánya van!
* persze fogalma sincs, hogy ki az a Mrs. Robinson, azt meg végkép nem tudja ki is lakik valójában ebben a szobában, de azt tudja, hogy ma szeretne ezzel a nővel akár egy italt, akár egy kellemes ebédet eltölteni.*
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 23, 2009 6:00 pm

[Szobák előtti folyosón]

*Mosolyogva viszonozza a férfi jókívánságát. Így talán máris jobban indul a nap. Igaz, azt már nem nézi meg, hogyan is néz ki a férfi, nem állapítja meg, hogy tetszik-e, avagy sem. Nem igazán jellemző rá, hogy falná a férfiakat. Sőt… többnyire egyáltalán nem tudja, hogy is viselkedjen a férfiakkal, borzalmasan tapasztalatlan ezen a téren.*
- Kellemes napot!
*Vár pár pillanatot, hogy férfi elsétáljon, azaz várna, de ez úgy tűnik nem igazán valósulhat meg, hisz az illető pár lépés után megtorpan, és megfordul, fura érzés… mármint, egyértelmű, hogy felkeltette pusztán a kinézetével a másik érdeklődését, de ahogy megnézi a férfi, kicsit talán zavarba jön tőle, de ez talán csak a kissé bizonytalanná váló mosolyban mutatkozik meg. A férfi szavai hallatán a magasba szöknek a szépen ívelt szemöldökök, és visszanéz az ajtóra. Hogy ki az a Mrs. Robinson? Fogalma nincs róla, de nem is érdekli, nem lakik itt, és igazából, nem is feltételezné, hogy egyáltalán ismer ilyen hölgyet a férfi.*
- Én nem haragszom, inkább Mrs. Robinson lányától kérjen bocsánatot, hogy engem szólított le helyette.
*Mosolyodott el ismét, megtalálva magabiztosságát, és hozzá társult a szokásos mosolya, mi tökéletesen mutatta jó hangulatát is.*
- Mindenesetre, köszönöm a jelzőt.
*Nem moccant meg, nem igazán tudta, mit akar tőle a férfi. Most azért már kicsit jobban megnézte, és tény, elég vonzónak hatott, sármosnak… Bár, tudta jól, hogy az öltönyös alakok mindig borzalmasan elfoglaltak, és állandóan sietnek valahova. Na meg, általában vagyonosabbak az átlagnál.*
- Azonban a világért sem akarom feltartani, gondolom még meg kell lelnie Mrs. Robinson leányát. Már, ha létezik egyáltalán.
*Kacsintott egyet azért, jelezvén, pusztán viccelni próbált, általában leesik az embereknek, de ki tudja…*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 23, 2009 6:17 pm


*** szobák előtti folyosón ***

*Laure szokásos sármos mosolyával jelezte, hogy ugyan most melléfogott, de nem is az volt a célja, hogy célba is találjon.*
- Elnézését kérem! Azt hittem ön Mrs. Robinson lánya, hiszen ő lakott itt. Még egyszer elnézését kérem. De ha már illetlen voltam, és csak így leszólítottam, akkor engedje meg, hogy bemutatkozzam! A nevem Laurent Dobois ( Lorant Düboá).
* A férfi újból rámosolyog a nőre, jelezni akarja, hogy különösebben nem siet, de ha a nőnek dolga van, a világért sem akarja feltartani.*
- Még egyszer elnézést, a modortalanságomért! Nem volt ezzel semmilyen hátsó szándékom!
* a megjátszott kínos helyzet, most ez a stratégia, igazán kedves a lány, hiszen indíthatott volna egy olyan dologgal is, hogy „Mr. húzzon a fenébe”!
De nem így lett, és talán egy így elsőre nem is olyan rossz.
Egy lépést hátrál, hogy ne álljon túl közel a nőhöz, ne zavarja meg annak semmilyen szféráját, hiszen semmi esetre sem szeretne tolakodónak, vagy rámenősnek tűnni.
Pusztán a folyosón összefutni valakivel és abból egy tolakodásmentes beszélgetést kieszközölni nem könnyű, de talán nincs minden vesztve, és ha a nő nem siet semerre, akkor talán kiengesztelhetné valamivel.*
- Kiengesztelés képen és, hogy új lappal indulhassak, nem pedig, mint egy rámenős szomszéd, meghívhatom egy italra, vagy bármire? Szeretném helyrehozni udvariatlan viselkedésem!
* ennyi tud maximálisan kihozni egyelőre a helyzetből, de a lány további reakciói, már hasznosak lesznek, és a szerint tud majd továbblépni.*
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 23, 2009 6:30 pm

[Szobák előtti folyosón]

*Majdnem legyint egyet, de visszafogja magát, kicsit mintha túldramatizálná a másik. Igaz, lehetséges, hogy volt már olyan eset, hogy valaki durván küldte el a fenébe, de ő nem az a fajta. Na meg, nem is siet sehová, ismerkedni pedig világ életében szeretett, s hogy most történetesen férfiről van szó, nem zavarja különösebben.*
- Semmi probléma, de már egy ideje nem lakik itt.
*Lévén már hónapok óta bérli ezt a szobát, de már nem sokáig. Csak napok kérdése.*
- Örvendek, Christy Anne Spenser. Nem szükséges ennyiszer elnézést kérni, nem haragszom.
*Nyújtotta a kezét, hogy kezet fogjanak a férfival, még ha a másik nem is nyújtja a kezét. Valahogy megszokta. Figyelte a férfi arcát, hogy vajon mond-e neki valamit a neve. Őszintén remélte, hogy nem, és nem kell majd azon agyalnia, hogy most épp melyik szerepével tévesztik össze…*
- Meghívhat egy italra. Nincs ellene kifogásom, úgysincs különösen sürgős teendőm mára.
*Egész megkönnyebbült mosoly, hiszen végre egy nap, amikor nem kell egyik napról a másikra rohanni.*
- Esetleg már van is valami ötlete, hogy hol fogyasszuk el azt az italt, vagy bármit?
*Kérdezte mosolyogva a férfit, és indult el a folyosón, remélhetőleg mellette a férfival. Nincs túl sok kedve továbbra is itt ácsorogni, beszélni tudnak út közben is. Azért remélte, nem húzta át nagyon a férfi számításait a mai nappal kapcsolatban, de végül is, ő akarja annyira kiengesztelni, szóval valószínűleg neki sincs sürgős dolga. Jómagának meg nem igazán volt terve mára, úgyhogy kapóra jött a férfi, így legalább egy kis időt biztosan nem tölt el egyedül, unatkozva.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 23, 2009 6:49 pm


*** szobák előtti folyosón ***

*Örömmel látja, hogy a felkérése nem talált tűzfalra és a lány egyáltalán nem áll negatívul a dologhoz. A kéznyújtást elfogadja, hiszen modora neki is van és az illem úgy diktálja, hogy a nő nyújtson először kezet. A két kéz összeér. Kellemes tapintású keze van a nőnek. Laurent nem szorítja meg, nem a férfias kézfogás, hiszen nem egy texasi cowboy, aki úgy fog kezet, mintha egy marhalábszárat szorongatna. Normális kézfogás, ahogy egy nő és egy férfi kezet fognak egymással. Kézfogás közben a lány szemébe néz, és hallgatja a nevét! *
- Christy Anne Spencer!
* Ismétli meg a nevet! Így egyrészt jobban megjegyzi, másrészt olyan kellemes, dallamos kimondani.*
- Kellemes néz, illik önhöz, akár egy színésznő neve!
*mosolyog el, közben elindulnak a folyosón, de ez az idő sem telhet csendesen, igaz, hogy idegenek, de ha egymás mellett némán haladnak, annak nem sok értelme van.*
- Mondja csak kedves Christy, mihez lenne kedve? Én egy közeli kávézóra gondoltam, de ha van valami jó ötlete, vagy kedvenc helye, akkor akár oda is mehetünk. De remélem nem tartom fel semmiben, megvallom őszintén éppen semmi dolgom nem lenne ma így örülök, hogy összefutottunk a folyosón.
* bár nem ártana bemenni a céghez, nem ártana elmenni megvenni a kocsit, és most már nem ártana elhozni az ottfelejtett cuccát Wynoatól sem. Szóval dolga lenne elég, de valahogy ezen elfoglaltság most jobban kedvére van, mint a kötelezettségek.*
- Akár elmehetünk a Planet Hollywoodba is. Az itt van nem messze, de maradhatunk a hotel bárjában is.
* ha sikerült a nőnek választani, vagy ha tanácstalan akkor Laure a Planetet fogja választani. Ott már ismerik a felszolgálók, és számára ott mindig van asztal. De ha a bárba menne k le, akkor legalább azt is megismeri.*
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel EmptyHétf. Márc. 23, 2009 7:12 pm

[Szobák előtti folyosón]

*Hálistennek nem egy olyan férfivel hozta össze a sors, aki kézfogáskor is igyekszik a tudtára adni, hogy bizony itt ő a férfi, mégpedig egy elég erős kézfogás kíséretében. Nem szereti az ilyet, minek úgy megszorítani a kezét, hogy majd összeroppannak az ujjai? Ezzel szemben Laurent egészen lágyan fogja meg a kezét, ami sokkalta kellemesebb.*
- Igazán? S mi benne olyan színésznős?
*Nem tudja, hogy a férfi hallott-e már róla, vagy csak ennyire beletrafált volna a foglalkozásába? Akárhogy is, egyelőre nem lövi le a poént. Sosem ragaszkodott hozzá, hogy az emberek tudják, tulajdonképpen tényleg színésznő.*
- A maga neve pedig… röstellem, de fogalmam sincs, honnan származhat. De bizonyára nem amerikai. Átutazóban esetleg? Avagy itt telepedett le?
*Kérdezi mosolyogva, miközben lassan elindulnak a folyosón, valószínűleg a liftig egyenest, aztán majd le a hallba, és végül elhagyják az épületet. A szállodák bárjait nem kedvelte különösebben, sőt, csak akkor evett általában a hotelekben, ha nagyon nem sikerült napközben semmit magához vennie.*
- Nekem megfelel a közeli kávézó, bár nem igazán tudok a környéken, mindig rohanok, nem nagyon szoktam körülnézni.
*Vallja be töredelmesen, mert hát igen, ezen a környéken nem túl járatos, általában csak aludni jár a hotelbe, úgyhogy ez nem is túlságosan meglepő.*
- Ne aggódjon amiatt, hogy feltartana, nincs halaszthatatlan dolgom.
*Igazából, mára tényleg semmi dolga nincs, költözni költözhet majd máskor is, ahhoz nem ragaszkodik túlságosan egyelőre.*
- A Planet Hollywood megfelel.
*Ott voltak Wynoával is, egész kellemes hely, és ott már legalább megfordult többször. Meg nem is ismeretlen, úgyhogy tudja, mi hol, nem kell amiatt aggódnia, hogy még a terepet is fel kell mérnie. Na meg, odáig talán még gyalog is kényelmesen elmehetnek, és nem kell taxit fogni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Avalon Hotel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avalon Hotel   Avalon Hotel Empty

Vissza az elejére Go down
 
Avalon Hotel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hollywood Roosevelt Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heavenlord Reincarnation :: Los Angeles - In Character :: Beverly Hills-
Ugrás: