Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az újjászületett Horror szerepjáték.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Samael
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Gabriel
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Christy Anne Spenser
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Wynoa Calington
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Laurent Dubois
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Végzet
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Alice Angst
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Antony Davis
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Enthelin Gildraen
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Chinatown - Kínai negyed I_vote_lcapChinatown - Kínai negyed I_voting_barChinatown - Kínai negyed I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Westminster katedrális
Chinatown - Kínai negyed EmptyKedd Május 12, 2009 10:21 pm by Alice Angst

» 42-es metró állomás
Chinatown - Kínai negyed EmptyVas. Ápr. 26, 2009 10:54 pm by Arthur Black

» Santa Monica
Chinatown - Kínai negyed EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:21 pm by Laurent Dubois

» Hollywood Bowl
Chinatown - Kínai negyed EmptyVas. Ápr. 19, 2009 7:34 pm by Amanda Wright

» Külvárosi lakónegyedek
Chinatown - Kínai negyed EmptyKedd Ápr. 14, 2009 8:53 pm by Dmitrij Zajcev

» Amanda Wright lakása (Los Angeles külváros)
Chinatown - Kínai negyed EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:21 pm by Amanda Wright

» Angelus Rosedale városi temető
Chinatown - Kínai negyed EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:26 pm by Nithael

» Sunset Plaza.
Chinatown - Kínai negyed EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:56 pm by Wynoa Calington

» Christy Anne Spenser lakhelye ( Beverly Hills)
Chinatown - Kínai negyed EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:52 pm by Christy Anne Spenser


 

 Chinatown - Kínai negyed

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptyKedd Márc. 03, 2009 12:03 pm

Chinatown, az USA egyik legnagyobb kínai közösségének a központja, a negyedet állandó nyüzsgés jellemzi, és a legkülönfélébb árukat lehet itt beszerezni, a ruhákon át, a különböző ételekig sok mindent.


Chinatown - Kínai negyed 23321155429
Vissza az elejére Go down
Andrew Fell

Andrew Fell


Hozzászólások száma : 6
Points : 17016
Registration date : 2009. Mar. 14.
Reputation : 0

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptyVas. Márc. 22, 2009 4:41 pm

*Épp Chinatown-ban mászkáltam mélyen a szívében, mert lőszert kellett vennem egy Airsoft nevű játék miatt. (Ez a játék hasonlít a Painball-ra, csupán az a különbség, hogy műgolyók a töltények és igazi fegyverekre hasonlít a puska, gépfegyver, stb.) A séta közben a gyomrom morgása zavart meg. Épp a sarkon álltam és velem szemben egy kínai étterem. Gyorsan átfutottam az utca túloldalára. Sőt egyik taxis majdnem elütött. Nem figyelt a paraszt. Bebandukoltam az étteremben és leültem a bár mellé. Épp mondtam a rendelésemet, de a kínai akcentusa… meglepődtem, hogy kínaiul is úgy beszél mintha Kínában született és angolul is mintha az USA-ban született volna. leültem az egyik asztalhoz. Csak néztem, hogy valójában az asztalok egy kört alkottak és futószáron érkezett az étel. Először a shusit próbáltam ki. Ahhoz képest, hogy nyers hal volt egész jó íze volt. Utána rákokat ettem, az is jó volt, de a kagyló… azt hittem össze**** (jav. Gabriel) magam. Azt szépen elcseréltem egy balfékkal és ettem a finom rákját. Nézek körül és azon gondolkodtam, hogy kéne venni-e valami ruhát vagy egyet el kéne menni úszni?*
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptyVas. Márc. 22, 2009 4:58 pm

*Barátőjével Sam-mel lófráltak a kínai negyedben, jókedvűen csacsogtak és jól kibeszélték a lány pasiját. Szokásuk volt, mivel Samnek meggyűlt vele a baja mégsem hagyja ott. Wyn számtalanszor próbálta legjobb barátnőjét lebeszélni arról a köcsögről de cska nem tágít. Egy ideje ezt már feladta s csak az: "én megmodtam" szavakkal rántogatta meg a vállát. Nagyon szerette s kedvelte a lányt, gyermekkoruk óta együtt lődörögnek, egymásnál alusznak és amit még el lehet képzelni egy jól működő baráti kapcsolatban. Ismerte apasit is, hogy is ne ismerte volna, ezért is voltak vele kapcsolatban rossz véleményei. De ha nem hát nem...Most is mint mindig csörög a telefon. Sam:*
- Jól van...rendben....megyek már...Wynnel hát kivel mással? Mondtam nem?-* Wyn sóhajtott. Ismerős szavak, századszor is lejárt lemez. Most az jön hogy Sam elbúcsúzik és sűrűn bocsánatot kér, mert a pasi "lánhoz" rendelte egy béna indokkal.*
- Ezt a délutánt nekem ígérted...-*felelte vádaskodva, az életben legalább egyszer lepattinthatná miatta. De nem is fecsérelte tovább az időt.*
- Nos rendben menj csak...el leszek valahogy. Puszi.-*átölelte és a szomorú arcba nézett. Tudta hogy nincs más választása. *
- Majd hívlak...-*nézte a sietős lépteket, mellyel Sam visszaidnult egy parkolóba a kocsijához. Sóhajtva emelte fel tekintetét, lelkében furcsán kavarogtak az érzelmek. ~ Ha csak ilyen pasi lenne a világon inkább egyedül tengetem napjaim ~ gondolja lassú léptekkel elindulva egy étterem felé. Megéhezett s szerette a shusit, bírta a gyomra. Belépett a furcsak szagokkal körbelengett helységbe, hol az asztalok kör alakban helyezkedtek el. Még nem járt így a kínaira bízta magát, ki apró termetével egy férfi melletti székhez vezette. Nem volt ellene kifogása, bár volt hely még bőven, nem értette miért pont mellé vezényelte. Leült s egy pillanatra a férfira nézett.*
- Üdv...ha nem bánod...-*ekkor felismerte a férfit a parkból ki azt hitte bajban van.*
- Ó a majdnem megmentőm...micsoda véletlen.-*lágy, barátságos mosoly felé majd tekintetét a futószalagon körbe körbe járó ételekre vetette. Hamar kikapott egy pár királyrákot és egy kis mártást,majd maga elé tette s akendőt az ölébe ejtette.*
- Kedves volt a múltkori szándéka...-*hozta szóba ama esetet, bár nem volt minden rendben de annak a férfinek a társaságában volt, ki szerinte mindenre képes lett volna hogy elérje célját. Mi a temető volt, így egy kicsit gorombán lekoppintotta a férfit.*
- Ne haragudj a múltkori hangnemért...nem az volt aminek látszott...-*hablatyolt, érzéseit nem akarta egyből megosztani a férfival arról a férfiról, félő volt számára hogy hülyének nézi. Bár nem bánta volna, de azért még várt egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Andrew Fell

Andrew Fell


Hozzászólások száma : 6
Points : 17016
Registration date : 2009. Mar. 14.
Reputation : 0

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptyVas. Márc. 22, 2009 5:23 pm

*A csere után enni kezdtem a rákot. Az 5. ráknál azt vettem észre, hogy a tegnapi lányt mellém ültette a kis amerikai-kínai. Amikor a lányra néztem épp a félig megevett rák többi részét szívtam be. A lány csak mosolygott. El tudom képzelni az arcomat, ahogyan látta a nő és én is elmosolyogtam.
- Kedves tőled, hogy megpróbálkozol a bocsánatkéréssel, de ne aggódj, nincs harag. Igaz nagyon meglepődtem a válaszodtól, de mindenkinek lehet elég rossz napja. – mosolyogtam felé, hogy jobban oldódjon a hangulat... felnyújtottam a kezemet – Shake!
- Hai!
Pár pillanat alatt megkaptam a vörös boromat 3 dl-ben, végül is nem tudtam hogy mondjam kínaiul a vizet.
- És mit évő vagy Los Angelesben? Itt laksz a környéken? Te kérsz még valamit?*
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptyVas. Márc. 22, 2009 5:33 pm

*Nos igen, ő nem szégyelt bocsánatot kérni, pláne ha erre oka is volt. Már pedig nem a kedves oldalát mutatta aznap a férfinek, mert nem volt rá lehetősége. Most kedvesen mosoly rá, majd sóhajt. Ez a sóhajt kicsit zavartos volt ha lehet így mondani, ajka egy pillanatra megremegett.*
- Nem az volt aminek látszott! El KELLETT vinnem valahova....én sem ismertem.*szándékosan nyomta meg a szót, bár ennek már nincs jelentősége. Lényeg, hogy nincs semmi baj, minden jól végződött. Még ha futással is ért véget a dolog. Lassan eszegetni kezdi a rákot. Nagyon ízletes volt, ezt a fajta tenger gyümölcseit nagyon kedvelte. a polipot már nem igazán, de hát erre arra ő is lehet finnyás. A kérdésre felet, persze előtte lenyelte a falatot.*
- Itt lakom, itt születtem. Nem a környéken lakom hanem Beverly Hillsben, ma csak délutáni sétán voltam barátnőmmel. Láthatóan lelécelt...-*kicsit elhúzta száját, mélyebben nem akarja érinteni a témát. Elgondolkozott majd megvona vállát.*
- Nem tudom lehetséges, ahogy halad előttem a sok kaja, lehet belekóstolok ebbe abba...-* jól néztek ki, így az ő nyálelválasztási is beindult. Szeretett enni....ekkor eszébe jutott a gyógyszer. Mostanság elfelejti bevenni étkezés előtt, de közben pótolja. így nincs baj. Most is belenyúl táskájába, előkotorja a kis dobozt majd kivesz belőle egy pirulát s az arra érkező gyümölcslével, mit lekapott óvatosan a szalagról be is vette.*
- És te? Kedvenced a kínai kaja?-*kérdezi, ő megette, de nem sosorlta a rákon kívül a kedvencei közé.*
Vissza az elejére Go down
Amythiel Jade Smith

Amythiel Jade Smith


Hozzászólások száma : 24
Age : 38
Points : 17048
Registration date : 2009. Mar. 05.
Reputation : 0

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptyCsüt. Márc. 26, 2009 12:34 am

*Hosszú az út hazáig, lassan megszokom... szegény autóm mostanában elég sokat van használatban, de hát erre van, nemde. Fuh, nehezen tartom nyitva a szemem, bizony fárasztó nap van mögöttem, és meg is érzem. És persze azt is, hogy alig alszom éjszakánként... Mielőtt még valaki árgus szemekkel nézne rám, olyan dolgokat feltételezve, amik nem igazak, közlöm, hogy egyszerűen csak olyankor szoktam cikket írni, meg millió egy dolgom van a fényképeimmel is, igaz, most már nyomtatom csak őket... de amíg megvágom, és amíg tényleg olyanok lesznek, hogy az nagyközönség elé kerülhet, hát addig baj van... Áh, ha nem említettem volna, maximalista vagyok... legalább is azon a területen, ami foglalkoztat. Jelen esetben viszont az foglalkoztat, ki is lehet alkalmi útitársam. Már az irodán kívül sem tudok megválni attól a munkabeli énemtől, amely folyton kérdezősködik, tapogatózik (nem a szó szoros értelmében Razz) , kutat és az esetek többségében talál is. Hát jelen esetben egy pasit találtam, akit majdnem sikerült elütnöm... viszont kérdés... mit keresett éjszaka az országúton, egyáltalán kicsoda, miért jött ide... blablabla... Állítsd már le magad... sóhajtok egyet, és belevágok az ismerkedésbe, legalább amíg beszélek nem alszok el. *
-Jade Smith vagyok.*fordulok felé, amint elindult az autóm. Halkan a rádió is elindult már, megy a zene... a csendtől én megveszek, nem bírom elviselni, talán mert a filozófikus miértjeimet sem tudom elviselni. Nem, nem az újságírás miértjeiről van itt szó, hanem a saját életemben felmerülőkről, amikre szeretnék választ egyszer, de most... most nem akarok keresgélni. Próbálom elfogadni, hogy van egy adott helyzet, és rajtam múlik, milyen is lesz tovább. Bár valószínű, hogy ha játszom másokkal, nem lesz túl jó... ám belegondolva most adom vissza, amit eddig kaptam. legalább is ezt látom. *
-Volna pár kérdésem... vagyis, ez... ez.. izé... csak szakmai ártalom...*Mi a fene? Jade zavarban? nahát, meglepődöm magamon... A tükörbe pillantva látom, ahogyan elvörösödött az arcom, és tényleg olyan fura. Én nem szoktam zavarba lenni, már már néha azt hiszem, érzéseim sincsenek, mert mint valami gép, ütemesen végzem a dolgom, nem kavarom bele az életem a munkába. De ez most vajon melyik. Munka? Vagy az életem? Egyáltalán mi oka lehet, hogy találkoztam vele? Jesszus, mintha minden gondolatom ismerné... tényleg az az érzésem támad, amikor a szemébe nézek. Huha, lassan a homlokomig emelem a balkezem, ugye nem vagyok lázas. és tényleg nem... de akkor most mi történik velem? Olyan érthetetlen, olyan természetfeletti...*
Vissza az elejére Go down
Samael
Admin
Samael


Hozzászólások száma : 206
Points : 17171
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 11

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptyCsüt. Márc. 26, 2009 12:45 am

*Csak komoly arcal néz maga elé ki a szélvédőn gondolatai elég messze járnak persze fél éne majdnem teljesen itt van és figyel is a nőre, nem mintha olyan nagyon nehéz lenne többfelé figyelni. Néha néha a nő felé néz de naggyából egész úton a szélvédőt nézi és a sötétbe borult fekete tájat. Á igen sötétség, a férfi szinte ereje teljébe van legalábbis most úgy érzi. Az éjszaka és sötéség rengeteg erővel töltötte fel majd nappal tartalékol ámde most elég sok idő van míg a fény vissza dugja a képét a világra. A nő kérdésére lassan felé fordítja a fejét majd bólint miszerint értette*-Samael*mutatkozik be, valahogy nem is tűnik fel neki hogy keresztnév féleséget mondana de családnevet nem is tudna neki a népe a családja, akiket most mindenek előtt meg kéne keresni, nomeg megvárni míg a többiek jönnek ha jönnek bár nem tud róla legalábbis ő egyedül vállalkozott erre a feladatra, ami nem is lesz olyan könnyű. Node Samael nem szokta feladni ezt. Megint egy jó ideig csendbe van némán néz maga elé a következő kérdésre talán egy kicsit meglepett képet vág de mintha számított volna a kérdésre. Lehet csak képzelődés de nem látszik meglepettnek a kérdésen igazából túl sok minden nem is olvasható most le az arcárol*-Az nem baj. Miért mit dolgozol?*kérdezi kicsit halkabb kietlenebb hangon. Nem nagyon ismeri a főldi munkákat bár ha akarna tudna hazudni neki ez lételem nomeg az a pár nap amióta itt van elég időt adott neki hogy naggyából megszokja a földi környezetet és kicsit kutakodjon hogy jobban bele tudjon olvadni a környezetébe. Ám ne felejtsen el angyalnak is lenni. Ezt nem tartja olyan nagyon nehéznek főleg nem most, amikor csak pár napja van itt és kezdi érezni az emberi világba felgyülemlett sötét energiákat*
Vissza az elejére Go down
https://angelnemesis.hungarianforum.com
Amythiel Jade Smith

Amythiel Jade Smith


Hozzászólások száma : 24
Age : 38
Points : 17048
Registration date : 2009. Mar. 05.
Reputation : 0

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptyCsüt. Márc. 26, 2009 2:09 am

-Örvendek, Samael...*mondom mosolyogva, habár belül máris kattognak a kerekek. Érdekes név, sehová sem tudom kötni. És családnév? keresztnév? Valószínűleg keresztnév... de érdekes, furcsállom is magamban rendesen, meg elraktározom a nevet, talán még valahol újra előkerülhet. Sose tudhatom előre, mit is hoz a holnap... csakis azt, hogy én mit fogok tenni. És, hogy mit is teszek, nos azt az elveim határozzák meg... Játszom, de nem kötelezem el magam, soha senkinek. Nah, ezt már megtanultam a saját bőrömön, szóval be is tartom, minden áron. Szemem sarkából látom, hogy a férfi elmerült a sötétség bámulásában. na igen... nincs benne sok látnivaló, de azért szép. Nem is vonz de nem is taszít... érdekes, néha olyan, mintha egy részem az éjszakáé lenne. Mintha két életem lenne. Igen... Amythiel a jó kislány, aki végzi a munkáját, aki precíz és mindig mindene megvan, mert érdekli az újságírás. Viszont ott van szemben ezzel a másik énem is, Jade... a szabadgondolkodású, aki éli az életét, és spontán... Túl spontán. S hogy most melyik vagyok? Talán éppen Jade... mert most vonz az éjszaka, egyre jobban. *
-Érdekes név... Milyen eredetű?*kérdezem meg kíváncsian, tényleg nem tudom kitalálni, noha általában ez nem túlzottan nehéz.*
-Csak... csak nyomozok... kutatgatok különböző ügyekben.*válaszolok, a kérdés nem lepett meg, de zavarban vagyok még mindig. Egyszerűen azért gondoltam, hogy valamilyen szinten kommunikációra tudom bírni, ezek szerint eddig megy. Ekkor hirtelen egy cégérre leszek figyelmes... Aucs, ezt elfelejtettem. Rábíztam Sofiera a rendőrségi cuccokat, de a többi. Természetesen az enyém. Nah aztán, ide sem fogok beépülni túlzottan pár kérdésért, megvan már az informátorom, nem mintha nem a rendőrség embere lenne, de attól még kérdezek én is tőle. Lefékezek az épület előtt, ami... egy szórakozóhely, ami van itt is bőven. Smile Nem tudom még, Samael hogyan is reagál erre, de kiderül... én nem rajongok érte, de hát ez van. *
-Egy kicsit be kell mennem... beszélgetni az egyik lánnyal. Kicsit lehet el fog húzódni... szerintem jobb, ha bejössz. Vagy attól függ, hová is szeretnél eljutni.*mondom, majd kikászálódva az autóból rácsörgök Tif-re, és már be is lépek. A legsötétebb sarokban meglátom hamarosan Tiffany Xao-t.*
-Szia Tif, na mi hír.*kérdezem odaérve, és helyet is foglalok. Ha Samael bejön velem, ő is nyugodtan leülhet körünkben. A pincértől rendelek egy teát, majd a velem szemben ülő nőre figyelek, aki igazolja eddigi sejtéseim, a kábítószerügyletekkel kapcsolatban. Szóval nem csalt a szimatom.*
Vissza az elejére Go down
Andrew Fell

Andrew Fell


Hozzászólások száma : 6
Points : 17016
Registration date : 2009. Mar. 14.
Reputation : 0

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Andrew-Wynoa   Chinatown - Kínai negyed EmptyPént. Márc. 27, 2009 11:04 pm

- Hát, kínai kaját életemben nem nagyon értem rá enni, de szívesen kóstolok meg új dolgokat. Leginkább a rákokat szeretem, de az a kagyló… azt azért nee. A kagylót eleven nem szeretem. Volt egy eléggé gázos eseményem vele. Épp kagylót ettem, mint a tenger gyümölcsét, de az valamiért hashajtóként működött az. Kemény háromnegyed órán keresztül a WC-n ültem, és az benne a poén, hogy csak azaz egy Toalett volt, ezért a többi vendég a szomszéd épületbe mehetett a dolgukat elvégezni… Pillanat, megyek WC-re… Nem félórás lesz.
Egy fegyveres rabló banda tört be az étterembe. Minimum 2 ember bement a kasszához, 2 pedig a vendégekkel foglalkozott. Gondolatban már mindennek elmondtam a fickókat, de itt most ésszel kell játszani. Fegyverem-megtöltöttem műgolyókkal. Szegény Wynoa, pedig kint az éles veszélyben van.
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptyPént. Márc. 27, 2009 11:16 pm

*Jót mosolyog a férfi válaszán,hát igen, nem mindenkinek a szervezet bírja a kínai vagy túlságosan fűszeres ételeket, mint mondjuk az indiait. Lassan leteszi a poharat az asztalra, mi szerencsére azért nem forog,s kicsit a férfi felé fordul miközben az mesélt. Arca kedves és érdeklődő volt, bár eltudja képzelni, hogy nem lehet valammi kellemes dolog a fosásról beszélni egy nő előtt. De látszólag nem zavarja a férfit, ő meg próbál normálisan viselkedni, nem finnyás, vele aztán lehet bármiről beszélni. De azért túlzásokba ne essünk, ő nem fogja elsorolni Andrewnak kényes szituációit, inkább megtartja magának.*
- Elég kínos lehetett nem mondom, minden estre ez bűárkivel, bárhol megtörténhet.-*még vele is.*
- Ó persze menj csak....-*figyelte ahogy távozik a férfi, majd visszafordul az asztalhoz, Kortyolt a gyümölcsléből mikor kivágódik az ajtó és kiabálás tölti meg a termet. Ijedten kapja fejét a hang irányába, mikor megpillantja a két fegyveres alakot kik a pénztár felé törtek s a másik kettőt kik rájuk szegezik a fegyvert. Önkéntelenül is felrakta kezét, első reakciója ez volt. Még nem volt szerencséje farkasszemet nézni egy pisztoly csövével, hát ennek is eljött az ideje. Szíve hevesen kalimpált, pulzusa az egekbe szökött. Fegyver nem volt újdonság számára, egykoron olyan társaságba keveredett hol eme eszköz is szerepet játszott amazok minden napjaiba. De sosem irányult ellene. A férfi utasításának megfelelően felállt s a terem abba a sarkába araszolt amerre mutatott fegyverének csövével és az a maráknyi ember is arra tartott...*
Vissza az elejére Go down
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed EmptySzomb. Márc. 28, 2009 3:16 am

\\ Srácok elméletileg nem beszólni akarok de az ilyen jellegű játékokhoz nem ártott volna kérni egy mesélőt. Engem pl szerintem mindketten elértetek volna a nap bármelyik szakába szóval nem lecseszés de ha csinálunk egy fejlődés rendszert akkor az így értelmét vesztené. Mert pl egy ilyen után nyugodtan csinálhatnám hogy beirok és az eggyik rablósrác kiloccsantja valakinek az agyát és akkor mi lenne szóval légyszi máskor szóljatok vagy nekem vagy Gabrielnek a nap bármely szakába valamelyikünk tuti elérhető és szerintem segítünk is. Az ilyen jellegű dolgok ahol benne van a veszély nem ártana mesélői kijátszás. Mert ez nem egy bolti kijátszás, vagy bármilyen hétköznapi dolog hanem már akció ahol realisztikusan már fenn áll a halál szóval értitek az indokomat. Nem lecseszés hangsúlyozom inkább figyelmeztetés, meg ugye a JK nem mesélői karakter Smile köszi\\
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chinatown - Kínai negyed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chinatown - Kínai negyed   Chinatown - Kínai negyed Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chinatown - Kínai negyed
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» El Pueblo - Latinamerikai negyed
» Little Tokyo - Japán negyed

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heavenlord Reincarnation :: Los Angeles - In Character :: Los Angeles külváros-
Ugrás: