Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az újjászületett Horror szerepjáték.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Samael
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Gabriel
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Christy Anne Spenser
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Wynoa Calington
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Laurent Dubois
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Végzet
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Alice Angst
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Antony Davis
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Enthelin Gildraen
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Grand Central Market I_vote_lcapGrand Central Market I_voting_barGrand Central Market I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Westminster katedrális
Grand Central Market EmptyKedd Május 12, 2009 10:21 pm by Alice Angst

» 42-es metró állomás
Grand Central Market EmptyVas. Ápr. 26, 2009 10:54 pm by Arthur Black

» Santa Monica
Grand Central Market EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:21 pm by Laurent Dubois

» Hollywood Bowl
Grand Central Market EmptyVas. Ápr. 19, 2009 7:34 pm by Amanda Wright

» Külvárosi lakónegyedek
Grand Central Market EmptyKedd Ápr. 14, 2009 8:53 pm by Dmitrij Zajcev

» Amanda Wright lakása (Los Angeles külváros)
Grand Central Market EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:21 pm by Amanda Wright

» Angelus Rosedale városi temető
Grand Central Market EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:26 pm by Nithael

» Sunset Plaza.
Grand Central Market EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:56 pm by Wynoa Calington

» Christy Anne Spenser lakhelye ( Beverly Hills)
Grand Central Market EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:52 pm by Christy Anne Spenser


 

 Grand Central Market

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Grand Central Market   Grand Central Market EmptyKedd Márc. 03, 2009 12:04 pm

A Grand Central Market egy nagy népszerűségnek örvendő piac, ahol különböző zöldségeket, gyümölcsöket, és gyógynövényeket vásárolhatunk.

Grand Central Market Grand%20Central%20market
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market EmptyPént. Márc. 13, 2009 3:16 pm

*Lin vágtatott be az üzletbe. Amint kinyílt előtte a tömeg, nyomakodott a zöldséges felé. Közben arcán egy kis idegesség hintázott, és láthatóan nagyon ingerelte, hogy ennyien vannak itt. Felmerült benne, hogy miért vagy délelőtt így tömve az egész. Sóhajtott, és tovább furakodott. Majd megállt a kis pultnál, és a kis csomagot átvette, kifizette, és tovább vágtatott. Remélte, senkivel sem akad most össze. Kis egyszerű térdig érő harang szoknyája volt, és ugyan olyan drapp színű kiskabátka. Alatta egy kis sötét barna pólócska, kezében ott hintázott az elmaradhatatlan táskája. Kedve lett volna kiabálni, látszott rajta,hogy majd szétveti a méreg, de nem törődött ezzel senki sem. Ugyan, miért kellett volna? Végre elérte a hentest. Gyorsan nézett körbe, majd egy nagy húsra bökött. Azt a hentes kicsontozta, és Lin néhány bankjegyet a pasas kezébe nyomott, és vágtatott tovább. *
- Öh.. Elnézést! Szabad lesz? Köszönöm. Pardon. Elnézést. Kérem. Jó napot. Lenne szives...
*Állandóan beszélt, csak hogy felhívja magára a figyelmet, és hogy lássák, siet. Végre elérte a kis standot. És igen! még elérte! Arcán szétterült egy kis mosoly, és megállt. Amit keresett, most nagyon jó akcióban volt. Menta levél, és tudta, hogy ez nem olyan gyári izé, ami be van színezve, hogy legyen egy kis színe. Nem. Ez igazi, házi, kertben nőtt menta volt, és a néni, aki árulta, már ismerte Lint. A lány megállt, és kifújta magát. *
- Jó napot! Eeegy.. Nem, sokat kérek.
*A néni elmosolyodott, és szivesen adott is. Lin átvette a kis zacskót, és az egyik táska tetejére tette, nehogy összenyomódjon. Elővette a pénztárcáját, és megakadt a szeme még valamin. *
- Ez itt... Jól látom, hogy ez itt josta? Mert ez ugye az?
*Kérdezte egy befőttre bökve, és a néni meg is nyugtatta, valamint biztosította, hogy az. Lin abból is vett két üveggel, ráadásul még lekvárt is. Újabb rakás pénztől vált meg. Most már szorosabbra húzni a nadrágszíjat, és hajrá. Felkapta a táskákat, és elindult kifelé. De mit ad isten, ez a csütörtök sem lehet olyan ragyogó, hogy minden tökéletes legyen. Ahogy tett két lépést, az egyik táska szétszakadt, és kiszóródott belőle a zöldség. Az után felhasadt a másik táska is, és annak tartalma is a földön kötött ki. Lin arcán valami átsuhant, és megvonaglott. A sírás kerülgette. Ilyen nincs. Erre egy könyörtelen cipő kilapított egy paradicsomot. Nem sokára nagy ívben kerülte őt ki mindenki, mert siettek. Lin lassan nekilátott összeszedni a sok zöldséget.*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Ételek   Grand Central Market EmptyKedd Márc. 24, 2009 10:22 pm

*Egy hullámos, vörösesbarna hajú lány jelenik meg a piacon, hogy új színt vigyen ezen hely életébe.Halálra unta magát már otthon és jobb dolog híján hát itt van vásárolni. Valami édesség zöldség vagy bármi amit rágni lehet jó, csak ne haljon meg az unalomtól. Bár vigyáznia kéne az alakjára mint táncosnak és színésznőnek, de hát ez van, nem lehet minden tökéletes. Elég későn jött ide, már fél kilenc és ki tudja, hogy ilyenkor mi van nyitva. Kellemes meglepetés, hogy egy pár 24 órás üzletecske csak akad, meg olyanok amik kicsit kitolták a nyitva tartásukat, lehet, hogy pont az egyetemisták miatt. Bár mind hiába hiszen egy lélek sincsen a hosszú betonúton a boltok között, csak és kizárólag Alice járkál erre. Az Mp4 természetesen ott lóg a fülében, tökéletes pillanat, hogy ismét elengedje magát. Bár ... nagyon valószínű, hogy ha nagy tömeg lenne akkor is elkezdene táncolni. Nem éppen a legfegyelmezettebb egyén és még rá is dob egy lapáttal, hogy nem szól rá senki. Tehát végig balett és hipp-hopp keverékezik a boltok között, néha megáll egy kirakatnál de természetesen akkor sem hagyja abba kedvenc mozgásformájának gyakorlását. Még nincsen túl sok barátja errefelé, hiba közvetlen és kedves a lány furcsa, sokak számára kirívó viselkedése először megrémíti az embereket. Aztán azok hamar rájöhetnek, hogy a lány jó fej... csupán meg kell ismerni. Egyenlőre még nem ért egyetlen csokis bolthoz sem, legalábbis olyanhoz nem amiben valami különlegeset árulnak. Neki meg most az kell, valami olyan édesség amit nem ehet minden nap. Nem mintha bánatos lenne, sőt, nagyon is tetszik neki az egyetem, Los Angeles , hogy itt lehet , az egész, mindenért odavan. Bár egy ilyen lánynak nem nehéz örömet okozni, és nem is hiszem, hogy tudnék olyan helyet mondani amit nem érezne vagy nem tenne otthonossá pár nap alatt. Az egyetemi szobáját már ki is díszítette, nem egy rózsaszínen plüssös fajta de a családja képei, pár exeitől kapott plüssállatok, állatos poszterek belefértek.*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market EmptyKedd Márc. 24, 2009 10:35 pm

*Eléggé idő zavarban szenved a férfi nem sokat aludt. A tegnapi megbeszélés a város túlsó felén eléggé betett neki idő ügyileg ez most látszik a szemein is melyek apró vöröses árnyalatot öltöttek legalábbis az írisz körül. Most is csak levegőzni jött ki nomeg van egykét elintézni való ügye. Fekete öltöny hozzá való nadrág és cipő fehér ingbe. Nem mindig öltözködik így a férfi de mostanába rászokott erre is.Az öltöny alatt egy fegyvermellénybe egy beretta 9mmes lapul ki tudja mikor lesz rá szükség de inkább nem mutogatja bár megvannak hozzá a papirok. Hát a katonai háttér elég sokat nyom alattba. Márpedig ő az volt. Nemsokára már a Grand Centralnál van, ahol kcisit meg is áll majd megnézi hogy mennyi az idő. Vagyis csak megnézné , de nincs nála az órája*~franc pont azt kellett otthon hagyni ~*gondolja kicsit idegesen márpedig jó lenne tudni mennyi az idő 9re találkozója van egy elég fontos fazonnal aki talán előrébb juttathatja a keresésbe amit most végez. Egy ideig gondolkozik de mivel a mobilja sincs most nála eléggé nagy szarban van. Viszont lát valakit egy fiatal lányt. Nem sokat gondolkozik közelebb megy hozzá majd hátulról megszólítja, közbe kezével aprót koppant a vállán persze csak illedelmesen*-Bocsi nem tudod véletlenül hogy mennyi az idő?*kérdezi kicsit komolyabb hangon*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Idegen   Grand Central Market EmptyKedd Márc. 24, 2009 10:49 pm

*Tánc közben el kezd tátogni, hála az égnek nem énekel, bár nincs rossz hangja,sőt de az már a csúcspontja lenne mindennek.Éppen egy bolt előtt állva táncolgat amikor valaki megkopogtatja a vállát, úgy fordul hátra, hogy a zene ritmusából ne essen ki. Amikor megpillantja a férfit a feje még mindig jár, kiveszi a füléből a fülhallgatót s apró mosolyra húzódik az ajka.*-Tessék? Bocsi nem hallottam, hogy mit kérdeztél...*Nem fél letegezni a férfit hiszen az illető fiatalnak tűnik bár minden bizonnyal idősebb Alice-nél, de nála nem nehéz, hiszen mindössze 18 éves.*-Uhh...*Ahogy a választ megkapja felemeli kezeit és lassan az órájára tekint. Kicsit azért meglepi a férfi komolysága, és ez az arcán is látszik, nah meg azon, hogy alkalmazkodik és abbahagyja a fejbillegetést és komolyan válaszol vissza. Bár a hangja ugyan olyan vidám marad mint amilyen volt, s a bájos mosoly sem tűnik el arcáról.*-Kilenc óra lesz 5 perc múlva...*Neki is kicsit kiesnek a szemei, elég késő van már. S elvileg megígérte, hogy ilyenkor már nem nagyon járkál ki, hogy a szülei biztonságban tudják. De hát amit nem tudnak az nem is fáj. Na és persze... Ő mióta fogad szót a szüleinek? Amúgy is... Milyen 18 éves az aki már ilyenkor otthon van? Sosem volt egy otthon ücsörgős típus mindig ment valahova.*-Nem tudod, hogy merre találok erre egy édességboltot vagy valami ilyesmit?*Ha már a férfi is kérdezett egyet akkor Alice is megengedi magának ezt. Ha már az öltözék meg lett említve hát én is megteszem. A lányon egy térdig érő drapp színű,harangszoknya van egy kicsi cipő és a vádliára lábszárvédőt húzott. Felül egy vékony barna kabát van rajta aminek a derekán egy széles öv van. Nyakában nagy, vékony és laza sálat visel. Magyarul tipikusan művészlélek benyomását kelti. Nah meg a szórakozott, dallamos hangjával és az előbb lejtett táncával még inkább erősíti ezt a benyomást.*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market EmptyKedd Márc. 24, 2009 11:00 pm

*A férfi nem vette észre hogy a lány zenét hallgat így majd megismétli a kérdést., amikor megkapja kicsit elgondolkozik*~még várhat a múltkor ő is váratott ezután én is megtehetem ezt vele~*gondolja hiszen vissza gondolva egyszer már találkoztak a férfivel akkor viszont ő várt most nem árt egy kis vissza adás mert neki akkor lettek volna fontosabb ügyei is. BÁr náha úgy érzi mintha megfolythatta volna a férfit de innen nézve nem olyan nagy baj hogy akkor nem tette hiszen most informátor*-Köszönöm, leköteleztél*mondja és itt egy apró mosolyt meg is ereszt. Nem az a tipikus boldog mosoly inkább az a komoly féleség. BÁr igazábol nem volt nagyon hálás senkinek de néha örül hogy sikerül egyszer kétszer kihúzni egy egy ilyen helyzetből. A végén még jó elképzelése lesz a Los Angelesbe élő fiatalaokról, kicsit gondolkozik majd körbe néz. Nem nagyon ismeri a várost így ha már itt van a nő akkor meg is kérdezheti tőle*-Még egy kérdés és bocs hogy ilyenekkel zargatlak gondolom nem sokat beszélsz idegenekkel, de tudnál benne segíteni hogy merre találom a La Central Clubot azt mondják a városnak ezen a felén található de én még nyet vagyok annyira ismerős. CSak pár napja érkeztem*mondja meg hiszen ez nem titok ezzel még nem lőnek nyulat. PErsze hangján hallatszik egy kicsi orosz akcentus innen lehet tudni talán a férfi származását*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Az orosz   Grand Central Market EmptyKedd Márc. 24, 2009 11:14 pm

-Szavadon foglak...*Vigyorodik el elégedetten.Hát Alice-nek nem szabad ilyesmit mondani mert még a végén komolyan veszi.Ugyan a saját kérdésére nem igen kapott választ de hát nem zavarja a dolog. Majd csak rátalál arra a boltra, csak maximum egy kicsit tovább keresi. Viszont hamar kiderül, hogy a férfi sem Los Angeles szülötte, legalábbis nem itt hozták világra. Sőt egy másik országban és kontinensen látta meg a napvilágot.*-Ugyan már, csak nyugodtan...*Hogy Ő? Idegenekkel ne beszélgetne?*-Ugyan már... ha nem beszélgetnék idegenekkel, hogyan szereznék barátokat?*Lassan szélesedni kezd a mosolya.*-Oh... Orosz vagy?*A "nyet" szócskából nem volt nehéz rájönni.*- Az igazság az, hogy én sem nagyon vagyok idevalósi. Pár hete koptatom a padokat az egyetemen. Jómagam Németországból származom, tehát nem sokkal vagyok okosabb az itteni dolgokban mint te. Most tapasztalom a várost, és bevallom egy párszor már sikerült eltévednem. De hát ez mindenkivel megesik...Végül is ez egy nagy város...*Legalábbis az otthoni városhoz képest mindenképpen nagy.*-De engem is érdekelne, hogy merre lehet ugyan is már sokat hallottam róla...*Éjszakai bár , huh... lehet kapna ott munkát? Vagy az ilyesmihez még fiatal? Hiába küldenek a szülei egy kis pénzt havonta, még jó lenne keresni hozzá valamit.*-De esetleg segíthetek megkeresni. Még mindig több fogalmam van, hol lehet, pár hét alatt mint neked pár nap alatt.*Ajánlja fel a segítségét, bár van a dolog mögött egy kis hátsószándék hiszen Ő is kíváncsi a helyre és egyedül nemigen menne arra.*-Persze csak ha nem zavarok...*A lány mindig is könnyen ismerkedett és segítőkész volt. Sajnos túl könnyen bízik meg az emberekben, szinte már naivnak is nevezhető. De csak egyszer lehet a bizalmát eljátszani, többször nem.*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market EmptyKedd Márc. 24, 2009 11:36 pm

*Közbe kicsit megrebben a szeme ténleg elfelejtett válaszolni de hát ez van néha kicsit önző a férfi*-Sajnos nem tudom igazábol örülök ha megtalálom a helyet amit szeretnék*mondja egy kis mosollyal*-Hát látod ez fogós kérdés. De néha ennek is megvannak a veszélyei*mondja mosolyogva elvégre hallott már rablásokrol meg ilyenekről nem is keveset de minden esetre most örül hogy benne azért bízik*-Viszont ez is egy módja az ismerkedésnek*teszi még hozzá finoman. A kérdésre kicsit mosolyogva bólint. Senki nem nézné ki a férfiból hogy valójába bérgyilkos. Milyen szerencse...*-Igen orosz. A nevem Dmitrij*mondja mosolyogva a vezetéknevet megint csak direkt nem említi a Zajcev nagyon nem közkedvelt név a közelkeleten*-Az biztos hogy nagy*mondja mosolyogva *-Szóval egyetem. Elég messziről jöhettél német ország azért nem a szomszédba van*mondja mosolyogva*-És mi okból pont az angyalok városa?*kérdezi kicsit kiváncsiabban*-Hmm lehetséges hogy ha nem baj akkor igénybe veszem a segítséged ha már így felajánlottad. Kicsit azt hiszem elvesztettem a helyérzetemet és totálisan nem tudom melyik irányba van bár az ismerősöm elmagyarázta*mondja komoly hangon, bár ha nagyon akarná megtlaálná egyedül is de legalább így lesz társasága. Lágyan megrázza a fejét*-Nem sőt én köszönöm a segítséget*mondja mosolyogva, majd ha elindulnak azért folytatja a beszélgetést*-Nem gondoltál még soha rá hogy ismeretlenekkel azért óvatosabban kell bánni?*billenti oldalra a fejét bár ő nem akar semmi rosszat. Lehet a szakmája véres de nem szeretetből gyílkol*-Vagy itt nincs akkora bűnözés?*kérdezi derült hangon*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Indulás   Grand Central Market EmptyKedd Márc. 24, 2009 11:59 pm

-Értem... nah ilyen apró örömök engem is sokat érnek mostanában.*-Igen megvannak... A szüleim nem is nagyon szeretik, hogy olyan közvetlen vagyok az emberekkel, hát de most na... ők neveltek ilyenre...*Vonja meg a vállát szórakozottan.A következőkre csak bólint.*-Alice Angst *Nyújt kezet a férfinak, a határozott kézfogás most is meg van.*-Hát nincs közel , az biztos...*Bólint mosolyogva.*-hmm... Egyrészt vonzott a színészet és a tánc miatt, másrészt minél messzebb kellett kerülni a szülőktől, bár imádom őket de ideje, hogy elengedjenek és önállóságot tanuljak, valamint vonzott az új és ismeretlen hely varázsa. Egy kisvárosból jöttem, és hát ott mindenki ismert mindenkit, és engem ez már zavart. Szerettem volna új emberekkel találkozni.*Nah ez elég kielégítő magyarázat volt. De visszakérdezni sem rest ami persze várható volt.*-Nah és te? *Elégedetten bólint, tehát meg is van a válasz.*-Remek... hát azért én még tudom, hogy merre állok arcilag...*Nevet fel.*-Maga mögé mutat... Arra van az egyetem tehát arra van Észak.*Ennyit még tud, hála az égnek, de amúgy is tud telefonon térképet lekérni. De abban mi lenne az izgalmas? Lassan elindulnak az egyik irányba, hogy kijussanak a piacról. Egy pillanatig eltöprengve nézi az előttük álló utat, de a férfi kérdése kizökkenti a bambulásból s rögtön mosolyra húzódik a szája.*-Hmm...Hát egy férfi...*Egy pillanatra elgondolkozik a nevén de bárhogy erőlteti a pici agyát nem ugrik be a neve csak az arca.*-Azt mondta, hogy nem vészes a bűnözés. Érdekes, én pont az ellenkezőjét hallottam Los Angelesről... Azonban lehetséges... Azért is mert nem vagyok túl jó emberismerő...*Egy pillanatra elgondolkozik de aztán vállat von.*-Ha ki akarnának rabolni nem túl sok mindent tudnának elszedni tőlem...*És tényleg nem hiszen mindig csak a bevásárlás pénz van nála, az Mp4-e a telója és a lakáskulcsa de az meg úgy néz ki mint bár milyen másik kulcs. Arról a fenyegetésről meg is feledkezett, hogy igen vonzó és csinos lány és a perverzebb kanok meg is kívánhatják. De talán erre az esetre lapul a zsebében a borspray.*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market EmptySzer. Márc. 25, 2009 12:22 am

*kis gondolkozás után elmosolyodik*-Nem baj az nomeg azt is mondják hogy amire a szülő tanít az az életre is nevel*mondja komoly hangon bár azt nem mondja hogy valamikor nem éppen jót tanítanak de nem is akar semmi sértőt mondani elvégre nem is ismeri a lányt, majd egy kis bólintással válaszol is*-Szóval akkor kalandvágyó. Nomeg a tánc is elég érdekes szeret szerepelni?*kérdezi majd kicsit elkomolyodik*-Színészet azt hiszem éppen az eggyik legjobb helyre jött*mondja bár tetszik neki a város de ő nem fog sokáig maradni. Vagy meghal vagy a feleadat teljesítése után elindul valamelyik másik országba. Talán francia vagy spanyol*-A szülők csak a gyermek javát szeretnék*mondja mosolyogva*-Én? Mondjuk úgy hogy egy munka miatt vagyok itt. Lehet lesz pár nap lehet hogy hónapok még csak most fogok beszélni a munkáltatóval a részletekről.*mondja majd bólint miszerint érti*-Akkor talán most már legalább tudom merre kéne menni azért köszi a segítséget*mondja bólintva, közbe elindulnak és szót is váltanak*-Nemtudom én úgy hallottam hogy nem az. Nomeg viszonyítás kérdése. VOltál már szarajevóba, vagy oroszország eggyes részein no ott működik még a maffia a legnagyobb jelentésébe is.*nevet fel lassan majd megnyugszik és cska haladnak tovább a férfi mostanába kicsit többet mosolyog de ez álca vagy valóság? Nem tudni de nem is olyan érdekes*-Szerintem van itt rosszabb is mint a rablók. Azért ott vannak az erőszaktévők meg akik a kínzás miatt támadnak meg valakit az utcán és még nem beszéltem a pszichópatákról is.*rántja meg a vállát*-Szerintem ha értéket rabolnak el még a legkissebb baj ha már mást is akarnak az már komoly problémának is ad okot. Minden esetre nem árt az óvatosság gondolom valamit hordasz is magadnál..
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: folyt.köv.   Grand Central Market EmptyVas. Márc. 29, 2009 9:26 pm

-Nah igen... ha a szülők jóra tanítanak!*Vigyorodik el.*-Igen... így is lehet fogalmazni...Nem kicsit! Igazából feltűnési viszketegségben szenvedek sokszor...*Neveti el magát.*-Hát igen, amint kicsit megszokom a helyes és jobban kiigazodom rajta, elkezdek válogatásokra járni...*Felsóhajt.*-De beszélgettem nem rég egy boltossal és azt mondja, hogy minden második lány színésznő vagy táncos szeretne lenni aki itt van s ezért jönnek a környékre. Így nem lesz túl egyszerű és hamar elfog válni, hogy mennyire vagyok tehetséges és, hogy mennyit tanultam édesanyámtól...*Most nem igazán néz a férfira, közben azt figyeli, hogy hol fognak kimenni.*-Áh... ezért keresed a bárt? A találkozó miatt?*Érdeklődik, persze arra nem kérdez rá, hogy milyen üzlet meg hasonlók, túlságosan intim kérdés lenne, mivel kb. 5 perce ismerik egymást, na jó talán egy kicsit több.*-Hát nem voltam még! Németországban és Magyarországban voltam csak eddig, nem igazán utazgattunk...De ahogy hallom még Olaszországban is működik a maffia... Szicíliában... és ugye belefolytak a politikába is...*Aztán tereli egy kicsit a témát.*-Nah igen, lehet attól függ, hogy melyik része...*A következőkre fintor jelenik meg az arcán és egy picit összerázkódik. Vizuális típus így lelki szemei előtt megjelennek az előbb említett személyek.*-Egyenlőre még nem volt szerencsém ilyen "emberekkel" találkozni, és remélem nem is fogok...Hmm... igen van...*Bólint apró mosollyal.*-Meg tanultam egy pár évig önvédelmet... az más kérdés, hogy beválik-e. Egy fegyverrel szemben biztosan nem... a többit... pedig nem tudhatom... igazából még soha életemben nem volt alkalmam éles helyzetben kipróbálni. Azt sem tudom, hogy milyen vagyok olyankor,hogy lefagynék, bepánikolnék vagy előkaparnám az agyam mélyéről azt a kis tudást amit pár év önvédelmi órán magamba szívtam. De nem is nagyon szeretném...*Hát ki szeretné? Aki keresi a bajt, Alice nem ilyen.*-Igazából, nem nagyon szeretek ilyesmire gondolni. Ha valamire túl sokat a gondolok a végén még bekövetkezik... amit... nem nagyon szeretnék...*S ezzel elérkeztek a kijárathoz, irány az utca!*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market EmptyVas. Márc. 29, 2009 9:48 pm

*Komolyan hallgatja közbe néha néha lenéz a saját árnyékára, amolyan betanult szokás legalábbis régebben még jobb volt oda is nézni ki tudja ki lövi hátba az embert. Nála ez megmaradt mostanáig*-Hmm én eddig még nem vettem észre, de ha te mondod*mosolyodik el kicsit lágyabban majd mennek tovább*-De azt gondolom nem mondta boltos hogy mennyinek sikerült. Elvégre nehéz szakma és embertpróbáló is. Szereted a reflektorfényt?*kérdezi kcisit kiváncsiabban miközbe folytatják az útjukat, közbe komoran bólint*-Igen emiatt. A főnök mondta hogy ott találkozzunk a különbség hogy ő itt él pár éve míg én csak most érkeztem*mondja egy kicsit elhúzott szájjal, közbe hallgatja a lányt*-Ami igaz igaz én már voltam ott. Eléggé kemény körülmények vannak de ott a bandák vagy családok nevezd ahogy akarod még egymást is gyilkolják a politika egy nagy maffia*sóhajt fel. Jó lenne közéjük lőni de csak óvatosan*-Én is remélem de azért éjszaka nem jó kint mászkállni*mondja el a véleményét majd mosolyogva bólint*-Őhm szóval önvédelem, pár év elég hasznos azzal már lehet egy jó alapot teremteni a tudásnak. Milyen fajtát tanultál?*kérdezi mert ugye több fajta is van, mint a taibox, kickbox, és hasonlók bár ezek a keményebbek*-Én is tanultam de régen.*mondja kicsit vissza emlékezve hát igen voltak elég kemény napjai de túlélte. akkor csak ez lebegett a szeme előtt*-Azért reménykedjünk hogy nem is kell majd*teszi hozzá a lány szavaihoz*-Ez is igaz. Ahogy a közmondás is mondja ha túl sokszor gondolunk valamire előbb utóbb valóra válik. Félelmeknél ez igaz de ha valami jóra gondolunk annál is?*dönti oldalra a fejét majd egy dobozt vesz ki a belső zsebéből és egy cigit tesz be a szájába amire rá is gyújt*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Utcán   Grand Central Market EmptyVas. Márc. 29, 2009 10:18 pm

-Nem ezt nem mondta.Igen az... Anyám szerint is... Embert próbáló munka. Sok ember azt hiszi, hogy egyszerű... de aki belelát az tudhatja, hogy közel sem olyan mint amilyennek látszik. A filmszínészeknek nem könnyű, a színpadiaknak pedig még úgy sem, a táncosokról nem is beszélve, ha meg ezt a kettőt együtt műveli az ember mint én... *Érdeklődve nézi ahogyan a férfi tekintet néha az árnyékára téved.*-Ez a munka fizikailag és lelkileg is megterhel, toppon kell lenni...*Ő már csak tudja, hiszen anyukája is színésznő.*-Te aztán elővigyázatos vagy...*Jegyzi meg a férfi árnyéknézegetésére célozva, igen jó megfigyelő a lány , szinte semmi sem kerüli el a figyelmét.Legalábbis az apróságok nem.Aztán visszatér a témára.*-Nagyon szeretem... felvillanyoz.*Vigyorodik el.*-Különös érzés, hogy mennyire izgulok a színre lépés előtt és amikor elkezdem... minden elszáll csak a következő mondatok és lépések járnak az eszemben... és tényleg, nálam már szinte lételem. Mondjuk egészen kicsi korom óta csinálom, a részemmé vált.*-Nah igen! Így nem olyan egyszerű... nagyváros ... nehéz kiigazodni... *Bólogat megértően.*-Nem jó belekeveredni az ilyesmibe... utána már nem könnyű kiszállni...*Töpreng el, aztán csak vállat ránt egy mosoly kíséretében, míg arcát a férfi felé fordítja.*-Persze, én ezt nem tudhatom...*Bólint egyet.*-Hát ... tudom... de éjszakai bagoly vagyok... és örökmozgó.*Mosolyodik el, magára gondolva, arra, hogy ha ül még akkor is mozog valamelyik végtagja.*-Kickboxot...*Egy pillanatra elhallgat ahogyan visszagondol az edzésekre.*-Öh... Nem volt könnyű...és élveztem is... de a tánc , színészet és tanulás mellett nem volt már időm járni így abbahagytam...*Vállat von, egy picit még mindig fáj a szíve miatta, de hát ez van.*-De hát az életben áldozatokat kell hozni, és felépíteni egy fontossági sorrendet... az egész életünket a közben hozott döntések fogják meghatározni...*Gondolja ezt most így 18 évesen.*-Nah és te?*Aztán a férfitől egy megjegyzés amire csak helyeselni tud.*-Igen-igen...*Mosolyodik el kedvesen.*-Hát... nem tudom... ez egy érdekes kérdés...Szerintem a jó dolgok is ugyan úgy megtörténnek, csak nem úgy ahogyan mi szeretnénk. Nem olyan mértékben és lehet, hogy kicsit eltorzulva...*Ebben a pillanatban ki is lépnek az utcára ahol a lány egy pillanatra megtorpan. Körülnéz, hogy most merre is kell kb menni, mert, hogy Ő már érdeklődött többektől is a klub iránt, és most gyorsan összekaparja a tudást.*-Arra kell menni szerintem...*Mutat az egyik irányba s tovább indulnak.*-De nem nagyon hiszem, hogy erre kéne építeni. Már mint, hogy a szerencse mellénk áll, meg, hogy a pozitív gondolataink valóra válnak...*Vállat von.*-A dohányzás nem túl egészséges...*Jegyzi meg egy apró mosollyal.*-A dohányzó ismerőseim fele azért szívja mert nyugtató hatású... szerintük... jó ideglevezető...*Persze Alice ezt nem tudhatja hiszen nem él ilyesmivel.*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market EmptyVas. Márc. 29, 2009 10:27 pm

-Szerintem biztosan az elvégre nem csak színészekből áll a világ no és még kevesebb van jó színészekből és táncosokból ezt se felejtsük el. VAnnak harmadranguak és így tovább de van a profi*mondja mosolyogva közbe csak nagyokat bólint*-Az nem árt ha az ember mindig résen van*mondja bár ez sokmindenre igaz véletlenül a táncra is elvégre ezért is nehéz, majd kicsit kiváncsi szemmel néz fel a lányra*-Elővigyázatos??*kérdezi majd észbe kap*-Jah, csak a múltban ragadt rám,*mondja elhessegetve a témát elvégre nem kell mindenről tudni a lánynak se veszélyt hozhat rá*-Ezzel mindenki így van legalábbis szerintem, azért emberek előtt szerepelni nem könnyű dolog főleg ha sokan vannak. Ahoz kell tehetség és olyan elkötelezettség bátorság is*mondja komoly hangon bár ő nem ért annyira az ilyesmihez de így képzeli*-Régebben én is többet voltam kint este. Jó volt*mondja kicsit elgondolkozva bár amikor lövedékek süvítettek el mellette az már nem annyira de ez a múlt*-Kickbox? Érdekes sport és elég kemény is van egykét ismerősöm akik versenyeken indulnak*mondja komoly hangon*-Én? Velem nincs semmi üzleti úton vagyok egy építkezési menedzsment miatt.*mondja nyugodt hangon és hazudik mint a vízfolyás, közbe már el is indulnak az irányba*-Nemtudom én nem építek semmire legalábbis itt nem, amúgy szerintem több a rossz mint a jó lehet ezért is becsüljük annyira*mondja majd kicsit elmosolyodik*-Hát mondják hogy méreg nekem már megszokás inkább, elég régóta csinálom*válaszol tömören*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: folyt.köv.   Grand Central Market EmptyHétf. Márc. 30, 2009 9:59 pm

[Utca]

*Bólint egyet.*-Na igen ebben egyetértünk. S azt sem csípem, s nem tartom méltó viselkedésnek amikor az úgynevezett "sztárok" botrányokba keverednek. Bár a paparazzo fotósokat sem tartom semmire...*Von vállat egy kis fintorral az arcán. A férfi válaszára elmosolyodik.*-Ilyen sok mindenre tudsz figyelni egyszerre?*Kérdezi célozva az elővigyázatosságra, hogy a lányra is figyel s közben mondhatni maga mögé is néz.*-Irigylem, hogy ennyire a földön jársz...*Bár ez nem éppen a legjobb megfogalmazás, de a férfi valószínűleg érti, hogy mire céloz.*-Mármint, hogy én... *Apró mosoly jelenik meg az arcán.*-Túl szórakozott vagyok ahhoz, hogy figyeljek arra ami körülöttem van ha belemélyedek valamibe, például egy beszélgetésbe... A piacon bent... sem vettelek észre...*Vigyorogva felnéz.*-Igazából simán elmehettél volna mellettem úgy, hogy abban a hiszemben fekszem le otthon, hogy a piac kihalt volt és csak én jártam arra este.*Aztán folytatják a témát.*-Igen kell hozzá mind a kettő , és nem kis mértékű szereplési vágy és a feltűnési viszketegség sem árt bizonyos keretek között...*Nah igen az sem jó ha az ember a színész vagy táncos társait lerugdossa a színpadról, vagy elmondja az ő szövegüket is nagy elragadtatásában.*-Verseny... én attól távol álltam... akár mennyire is szerettem csinálni, az edző mindig piszkált mert jobban féltettem az edzőtársam testi épségét mint a sajátomat...*Felnevet ahogyan visszagondol a szituációra.*-Nem mertem tiszta erőből visszaütni mert féltettem tudat alatt, hogy valami baja lesz. Nem igazán tudtam befolyásolni...*Aztán csak mosolyogva vállat rándít. Ugyan a férfi válaszolt , legalább többet tudott meg de nem arra kérdésre amire a lány szerette volna így gyorsan kijavítja magát. Persze a másik válaszra is bólint.*-Mármint, hogy... milyen küzdősportot űztél? Azt mondtad űztél valamelyet.*-Építkezési menedzsment... ilyenek... nah igen ez az amit én sosem bírnék megtanulni... *Nevet fel , nem buta csak nem nagyon érdekli az ilyesmi.*-Értem... igaz, hogy valamiben meg kell halni...*Ő lazán mondogat ilyeneket mivel, hogy szinte soha sincsen életveszélybe. Közben vesznek egy jobbost a lánynak beugrottak az útbaigazítások meg hasonlók amikor kérdezősködött még pár napja a klub felőle. Lassan meglátja azokat a támaszpontokat amiket megosztottak vele a helyiek.Immáron a lány bizonytalansága elszállt s határozott ütemben haladnak előre.*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market EmptyHétf. Márc. 30, 2009 10:16 pm

-Én az egész tévés világot nem szeretem cask hülyítik vele az embert. Az egész bandát úgy ahogy van fejbe kéne lőni, nem a szinészekkel van a baj hanem a rendezők operatőrök és a sok hülye filmgyár már minden csak a pénzért megy és semmi kúltúra nincs*mondja kicsit komoly hangon*-Ezért járok színházba*fejezi be a mondatot*-Hát nem olyan sok dolog ez meg közbe hallom amit mondasz, mondhatjuk úgy is hogy tudok igen*mondja kicsit mosolyogva, ami mostanába elég sok nála*-De nem így történt ezért lehet mindennek oka mégha nem is értjük*feleli komoly hangon*-hát pedig harcművészetnél ez fontos. mindig a saját oldalunkat kell nézni nem hogy másnak hogy fáj*mondja miközbe persze bólint a lány szavaira ami a színészedésről szól. A javításnál kicsit felnevet*-Jaah hogy én? Kragmaga, Taibox és két év Capuera,*mondja halkabban bár nem látszik de valamennyire ért ehhez a három ághoz főleg az elsőhöz azt sokáig űzte gyilkolt is vele*-Szerintem meg tudnád tanulni minden akarat kérdése*mondja komoly hangon erre már rájött*-Belegondolsz lehet hogy egy vonat üt el vagy auto vagy lelőnek vagy felrobbantanak melletted valamit. Ugye September 11, vagy ehhez hasonló. Akkor már mindegy hogy dohányzol e vagy sem az az egy koporsó szög nem oszt nem szoroz*mondja mosolyogva közbe persze közelednek a cél felé*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Klub előtt!   Grand Central Market EmptyHétf. Márc. 30, 2009 10:33 pm

-Igen... ebben egyetértünk... Persze, hogy nem a színészekről szól , hiszen magukat a színészeket is tönkreteszik. Ezek a drogos és fogyókúrázási mizériák... annál több pénzük van minél többet cikkeznek róluk az újságok és minél többet fogynak, híznak vagy balhéznak annál több cikk lesz róluk és annál többen ismerik majd őket és ha ügyesen csinálják, és nem viszik túlzásba ezzel egyenes arányban nő majd a fizetésük...*Nah ez most egy hosszú kifejtés volt.*-Igen a színház...*Mosolyodik el.*-Az édesanyám színházi színész... *Egy apró kacajt hallat.*-De el kell, hogy mondjam a színházba is vannak értelmetlen, agymosó darabok amik semmit sem érnek...*Von vállat egy fintorral az arcán.*-Igen tudom, hogy hallod... észrevettem... de jó ha az ember ilyen józan...Én sokszor megfeledkezek magamról...*És akkor csinálja ami éppen jólesik.*-Igen, én is így tartom. Minden esetre megspóroltál egy csomó kóválygást egyedül.*Int a fejével mosolyogva, egy hatalmas villogó tábla felé ami a klubot jelzi.*-Hát igen, ezért sem vittem volna túl sokra a küzdősportokban...*Neveti el magát.*-Kragmaga?*Kérdez vissza értetlenül.*-Erről még nem is hallottam... pedig úgy általában tájékozott vagyok. De... ezt nem igazán tudom, hogy milyen küzdősport...*A következőkre csak mosolyogva vállat von.*-Lehetséges...De a kérdés, hogy az ember rá tudja-e venni magát, hogy megtanuljon valami olyat ami egyáltalán nem is érdekli.*Nah igen problémás valamit úgy megtanulni ha az ember nem tanulja.*-Mondtam, nem nagyon szoktam ilyesmibe belegondolni. Soha életemben nem láttam balesetet, nem voltam lövöldözés közelébe és sosem próbáltak még lopni tőlem... ezt igen kevés ember mondhatja el magáról. Pedig még csak azt sem lehet mondani, hogy elővigyázatos lennék, mert nem vagyok... ezt te is láthatod hiszen az éjszaka közepén egy vadidegennel sétálok egy klubhoz amit még én sem tudtam biztosan hol van, míg el nem indultunk...*Először komolyan beszél majd szépen lassan elterül a mosoly az arcán. Ekkor már csak pár lépésnyire vannak a kiszemelt helytől.*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market EmptyHétf. Márc. 30, 2009 11:05 pm

-VAlami olyasmi én már nem szeretem ezt a világot régen jobb lehetett*mondja és le is zárja ennyivel a szinészeti témát a mostani világgal nagyon nem foglalkozik néha bánja hogy ide született ő a színházakat szereti*-No az szép hivatás lehet nevezni művészetnek is*mosolyodik el*-Én nem szoktam álltalába szükség van a munkámnál a tisztánlátásra*mondja és igaza is van, csakhogy igazából mondhatná azt is hogy figyelni kell mikor hol húzza meg a ravaszt és hogy pontos lövést vigyen be. De nem mondja*-Hát az is igaz lehet egyedül keservesebb lett volna szóval köszi még egyszer*mondja egy kissebb mosollyal miközbe már közelednek a cél felé, a kérdésre kicsit komolyabban válaszol*-Igazából nem küzdő sport. Önvédelmi, vagyis ennek nevezik de gyilkolásra van. Az iraqi békefenntartókat is ezzel képzik meg a pakisztánokat. AMúgy úgy tudom magyar sport. Egy mozdulattal lehet vele ölni*mondja komoly hangon azt viszont már nem hogy hol tanulta nem is fogja elmondani hogy hol*-Én nem lennék rá képes. Azt csinálom amit tudok és szeretek a többi csak keserűség. ELvégre miért csinálnák olyat amit utálok?*Teszi fel a kérdést a nő felé nézve*-Jó hogy nem kerültél ilyenbe de ne is akarj nem egy kellemes dolog, főleg ha már komolyabb a baj. Elhiheted nem jó dolog ha lepereg előtted az életed*mondja kicsit komor arcal majd meglátják a klubbot*-Hát megérkeztünk úgy néz ki.*mondja és a lány felé fordul*-Ténleg köszi. Szerintem nélküled biztos nem értem volna ide hamar..~A munkáltatót meg nem jó várakoztatni elvégre elég kemény összeget ad a melóért~*teszi hozzá magába~
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Befejezés   Grand Central Market EmptyHétf. Márc. 30, 2009 11:21 pm

-Ezen én is szoktam töprengeni...*Néz elmerengve maga elé.*-Igen, ha az ember elég magas szinten műveli...*Bólint helyeslően s apró lágy mosollyal az arcán, ahogyan a anyukájára gondol.*-Talán majd egyszer én is megkomolyodom és megtanulom...*Nevet fel vidám, dallamos hangon.*-Nincs mit, most amúgy is kellett egy kis éjszakai séta, hogy levezessen fölösleges energiáimat...*Mosolyog s ezúttal Dmitrijre emeli tekintetét.*-Tényleg? Hmm... Sosem hallottam még róla... De legalább ennyivel okosabb lettem...*Az agya mint a szivacs, s mivel, hogy ezt most el is szeretné raktározni bizonyára 5-6 év múlva is emlékezni fog rá s ugyan így vissza tudja mondani amit most hallott. Már ha megéli.*-Ebben egyetértünk...*Bólint mélyen.*-Bár a legtöbb ember sajnos rá van kényszerülve arra, hogy olyat csináljon amit nem szeret.*Komolyodik el egy pillanatra. A férfi szavaira lassan ráemeli tekintetét és érdeklődve vizslatja az arcát. Egyrészt nála ez szakmai ártalom, másrészt talál valami furcsát a szavaiban. Nem kérdez rá, hogy Ő már tapasztalt-e ilyet, nem hinné, hogy az túl illendő lenne. És ahogy észrevette a férfi elég sok mindenben titkolózik ami a munkáját , a harcművészetet és egypár dolgot illet. De nem is nagyon zavarja hiszen még csak most ismerte meg, még is mi vezetné rá, hogy kiderítse? Hát semmi!*-Tényleg nincs mit! Jól esett ez a kis esti séta...*Mosolyog kedvesen.*-Azt hiszem, hogy én visszaszállingózok az egyetemre. További szép estét kívánok neked.*Mondja rendíthetetlen bűbájos mosolyával.*-És remélem sikeresen nyélbe ütöd az üzleted...*Ha tudná, hogy miről van szó minden bizonnyal nem kívánna ilyeneket. De hát így tudatlan fejjel.*-Szija, További szép estét!*Köszön el s tovább megy egyenesen hiszen nem messze ott egy buszmegálló. Amit igénybe véve könnyen el tud jutni az egyetemhez. Legalábbis nagyon reménykedik benne, már volt, hogy eljátszotta, hogy 3 kört ment a városba mire megtalálta a kiutat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Grand Central Market Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Central Market   Grand Central Market Empty

Vissza az elejére Go down
 
Grand Central Market
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» L.A. Central Club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heavenlord Reincarnation :: Los Angeles - In Character :: Los Angeles belváros-
Ugrás: