Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az újjászületett Horror szerepjáték.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Samael
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Gabriel
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Christy Anne Spenser
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Wynoa Calington
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Laurent Dubois
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Végzet
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Alice Angst
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Antony Davis
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Enthelin Gildraen
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Griffith Park I_vote_lcapGriffith Park I_voting_barGriffith Park I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Westminster katedrális
Griffith Park EmptyKedd Május 12, 2009 10:21 pm by Alice Angst

» 42-es metró állomás
Griffith Park EmptyVas. Ápr. 26, 2009 10:54 pm by Arthur Black

» Santa Monica
Griffith Park EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:21 pm by Laurent Dubois

» Hollywood Bowl
Griffith Park EmptyVas. Ápr. 19, 2009 7:34 pm by Amanda Wright

» Külvárosi lakónegyedek
Griffith Park EmptyKedd Ápr. 14, 2009 8:53 pm by Dmitrij Zajcev

» Amanda Wright lakása (Los Angeles külváros)
Griffith Park EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:21 pm by Amanda Wright

» Angelus Rosedale városi temető
Griffith Park EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:26 pm by Nithael

» Sunset Plaza.
Griffith Park EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:56 pm by Wynoa Calington

» Christy Anne Spenser lakhelye ( Beverly Hills)
Griffith Park EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:52 pm by Christy Anne Spenser


 

 Griffith Park

Go down 
+6
Amythiel Jade Smith
Wynoa Calington
Sors
Antony Davis
Alice Angst
Végzet
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Griffith Park   Griffith Park EmptyKedd Márc. 03, 2009 12:52 pm

Los Angeles legnagyobb parkja a város északi részén fekvő Griffith Park. A parkot rengetegen keresik fel egész évben, hogy a városi forgatagból szabadulva kikapcsolódhassanak, és kipihenjék fáradalmaikat. A parkban számos népszerű helyszínt érdemes felkeresni.

Griffith Observatory, mely egy érdekes tudományos intézmény
Griffith Park California-tours-griffith-park

Greek Theatre, az ókori görög amfiteátrumok mintájára épült csodálatos színház

Los Angeles Zoo, a város népszerű állatkertje

Travel Town, régi mozdonyokat, vasúti kocsikat, személyautókat mutat be

Autry Museum of Western Heritage, mely az amerikai vadnyugat történetét bemutató tárlat
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Érkezés   Griffith Park EmptyPént. Márc. 13, 2009 11:49 pm

*Már 2 napja rontja Los Angelesben a levegőt. De teljesen beleszeretett a városba, bár Ő mindenhol jól érzi magát. Egy életvidám lány mindenhol talál jó dolgot. Egy gyönyörű sétányon, fülhallgatóval(zenével) megy éppen keresztül a fák a kis útra lógnak miközben lámpák világítják meg az útját, mellette padok sorakoznak de sehol egy ember,ami most nem is zavarja. Nem is megy, inkább táncol. Bár léptei mindig olyanok mintha táncolna ez most igazi tánc. A csillagos eget nézi miközben kezeit széttárva forog és nevet. Vannak akik bolondnak nézik vannak akik csak jót mosolyognak rajta ha ilyeneket csinál. Legalábbis Németországban így volt, bár többen nézték bolondnak mint sem aranyos vidám lánynak. Pedig nem az, csupán szereti az életet és teszi amit szeretne, nem foglalkozik azzal, hogy mások mit gondolnak róla. Kacaja dallamosan visszhangzik vissza az ott tartózkodók fülében, már ha van ott rajta kívül valaki. Hosszú trapéznadrág van rajta és egy csíkos pulcsi amire mellényt vett fel, még is csak este van nah és persze a tornacipő ami nem maradhat el. Nagyon jól érzi magát, úgy érzi mintha nem történhetne vele semmi baj. Ugyan hallotta apjától a figyelmeztetéseket, hogy vigyázzon hiszen Los Angeles veszélyes hely nem olyan mint a kis városuk. Nem lehet olyan könnyed és laza mint ott. De hát a lány már csak ilyen, az ilyesfajta beszéd nem nagyon hatja meg. Mindig csak a saját kárán tanul. Ezért is volt muszáj ide eljönnie. Meg kell próbálnia, ha nem bukik el még nagy színésznő lehet belőle. De egyenlőre az egyetemet kell majd nyomatnia. Bár a hangulatos sétányon, a lámpák félhomályában forgás és nevetés közben nem ez van az eszében. Az egyetem elhanyagolható most, ebben a pillanatban nem számít semmit. Csak az, hogy itt van, itt lehet, eljutott idáig. *~Nem kell már sok... és be fogok futni, filmekben fogok szerepelni és és... nagy színésznő vagy táncos leszek...vagy mind a kettő egyszerre~*Nah igen ilyen pozitív gondolatok járnak egy egészséges fiatal lány elméjében.*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptySzomb. Márc. 14, 2009 12:11 am

*Éppen haza felé baktat most itt volt dolga. A cég ahol most dolgozik oda küldte valami éttermi eladásos ügyleti lebonyolításhoz. Mondani sem kell a tárgyaló fél nevébe volt ott és eléggé be kellett vetni a tudást*~mindig is szerettem a jogot de ennyire?~*goindolja közbe azon jár az agya mennyivel jobb lenne ha ügyvédi irodába dolgozna legalább nem lenne ennyi lótifuti node mindegy ez van ezt kell szeretni. Este van és a parkon kereszül akar eljutni a buszmegállóba sétállgatni meg amúgy is szeret. Ahogy megy előre viszont egy jól ismert hangon megszólal a mobil telefon*~fene ki lehet?~*kérdezi magátol de amint meglátja a kijelzőn lévő számot el is mosolyodik*-James Dolohan*nevet bele a telefonba*-Hogy vagy öregember?*kérdezi mosolyogva majd hallgatja a választ*-Még mindig Cuntocky Wiskey-t hörpintesz esténként csodálkozok hogy bírja a májad*mondja úgytűnik jó kedve van*-Ja, igen Los Angeles , végeztem az egyetemmel most jogászként vagyok egy cégnél. Igen elég jól fizet*mondja kicsit nyugodtabb hangon*-Szóval otthon is minden rendbe ennek örülök. Mond meg apának hogy majd megyek talán jövő hónapba meglátogatom . Úgyis meg kéne látogatni anyát. Ja és köszi hogy figyelsz az öregre. Szia.*mondja mosolyogva majd leteszi a telefont de ebbe a pillanatba érzi hogy valamivel ütközik a válla. Úgytűnik a telefonálás közbe nemigen vette észre hogy kibe ütközik. Már volt ilyen de szerencsétlenségre Antony mindig ilyenbe keveredik*-Őhm bocsi nem akartam csak...*emeli fel a telót majd az ismeretlen felé fordul*-CSAk elvonta a figyelmemet nem ütöttelek meg ugye?*kérdezi kicsit bűnbánó arcal. Nem szeret így bele menni az emberekbe hiszen nem direkt volt és nem is akarja hogy azt higgyék hogy igen.*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Ütközés   Griffith Park EmptySzomb. Márc. 14, 2009 12:22 am

*A forgás közben a csillagok elmosódó pontoknak látszanak, s a lány hamar rájön, hogy minél gyorsabban pörög annál jobban elmosódnak fények. Teljesen hátrahajtja a fejét, miközben kacarászik nem hall és nem lát, nincs külvilág. Teljesen belefeledkezik a mulatságába. Addig míg bele nem ütközik egy idegenbe. A lány amúgy is szédül a pörgéstől és most, hogy sikerült össze is ütközni valakivel kicsit tántorog szinte elesik de valahogy sikerül megállítania magát. Jobb kezét a fejére helyezi hiszen iszonyatosan szédül. De azonnal mentegetőzni kezd, hiszen meggyőződése, hogy az Ő hibája. Csak, hogy a férfi is ugyan ezt teszi így elbeszélnek egymás mellett.*-Jajj... elnézést... nem akartam... Dehogy... az Én hibám... annyira el voltam foglalva a pörgésben, hogy nem vettelek észre...*Viszont az meglepő, hogy őt sem vették észre mivel, hogy elég hangosan tud nevetni attól függetlenül, hogy nevetése dallamos és fülbemászó még is csak hangos volt.*-Nem... dehogy...De furcsa, hogy nem vettük észre egymást...*Nevet fel a fiatal lány.*-Elég hangos voltam, azt hiszem...*Persze nem lehet biztos benne hiszen belülről mindent másképpen érzékelünk mint a külső szemlélők.*-Tényleg ne haragudj...*Mosolyog kedvesen az idegenre. Pár perc csönd aztán a lány kezet nyújt még mielőtt a fiú útnak akarna indulni. Nem árt új ismerősöket szerezni, hiszen ilyenből neki még nem sok van a városban, sőt... hogy pontosak legyünk egy sincsen. Két nap alatt nem lehet igazán ismerkedni.*-Alice Angst...*Beszédében enyhe akcentus észlelhető de nehéz észrevenni és a lánynak inkább jól áll mint sem rontana báján. Természetesen a bemutatkozást a lány részéről is határozott kézfogás kíséri.Apja megtanította, hogy nem szabad lógó csuklóval kezet rázni mint ahogyan azt sok nő teszi,hiszen az valami borzalmas a másik félnek. Meg ugye egy állás interjún például ezt sokat jelenthet. Na a lánynak ilyen téren nem kell szégyenkeznie.*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptySzomb. Márc. 14, 2009 12:35 am

*Ő se nagyon figyelt így ő meg tudja hogy ő a hibás bár lehet eggyikük se figyelt de akkor ketten hibáztak*-Nem ténleg nem, igazábol telefonáltam és nem nagyon voltam tekintettel a külvilágra*mondja kicsit mosolyogva, a következőre kicsit felnevet*-Lehet mindketten elvarázsolt állapotba voltunk*mondja mosolyogva, végülis ő nem ütötte meg magát de ahogy látja a lány lehet eléggé beszédült a detonációtol*-Ténleg nincs semmi baj?*kérdezi egy lépést közelebb lépve de látja hogy a lány is már jobban van így talán nem lesz nagyobb probléma*-Szerintem eggyezzünk ki hogy közös volt a hiba*mondja mosolyogva bár ő úgy gondolja hogy saját hiba de így talán nem kell veszekedni hogy ki hol hibázott. A kézfogásra kézfogással vállaszol majd kezet is ráz a lánnyal*~hmm megtaníthatták rá. Ügyes~*-Antony Davis*mondja komolyabb hngon bár hallja hogy a lánynak van ici pici akcentusa de nem ez tűnik fel*-Netán német születésü?*kérdezi hiszen az Angst valahogy neki németesen hangzik*-Áh lehet hogy hangos voltál de ha egyszer telefonon valakivel beszélgetek szerintem bombát is robbanthatnának mellettem akkor se történne semmi*feleli őszintén. VAlahogy így érzi nomeg az eseményekből kiderül hogy ténleg így van, egyszer kétszer már volt így ütközése*-Hmm és mit csinálsz erre felé ilyen későn? Nem sokan járkállnak a parkba közel éjfélkor*mondja kicsit mosolyogva bár nem akar kiváncsiskodni de ha már ennyit szavatkoznak egymásnak akkor nem lenne Fair csak elmenni egy " jó szia" val*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Kezdet   Griffith Park EmptySzomb. Márc. 14, 2009 12:52 am

-Igen lehet...*Nevet fel a megszokott dallamos hangon.*-Nem dehogy... csak tudod... forogtam...*Nah igen ez egy picit nevetségesen hangzik, bár nem csak hangzásra az hanem látszatra is. De csak addig hiszi annak az ember amíg ki nem bíróbálja, igazán vicces és szórakoztató tud lenni.*-Tudod, j szórakozás...*Széles mosoly terül el az arcán ahogyan belegondol milyen lehet ezt külső szemlélőként látni.*-De bizonyára egy külső szemlélőnek elég nevetséges lehet...*Nem mintha érdekelné bárki véleménye is, főleg az idegeneké nem hatja meg.*-Okés! Megegyeztünk!*Nah igen ez is csak egy ilyen látszati megegyezés, a lány úgy érzi továbbra is, hogy Ő a hibás és ha netalántán a jövőben még összefutnak és felmerül ez a téma megint mondja majd magának mind a kettő az igazát.*-Oh... Micsoda megfigyelő. Igen! Apám német származású...*Bólint a férfira elégedetten.*- Az akcentusból vagy a nevemből jöttél rá?*Érdeklődik hiszen ki mire érzékenyebb.*-Így le tud foglalni egy egyszerű telefon?*Pont te beszélsz Alice? *-Nah ... persze... Pont én beszélek akit minden apróság miatt képes teljesen kizárni a külvilágot. Mint például azért, hogy forogjon egy sétányon.*El is felejti, hogy a fülhallgató még benne van az egyik fülében, a másikból az ütközés hatására kiesett. Azonnal kikapja mert hát udvariatlanság így beszélgetni bárkivel is.*-Nem is tudom... megkívántam egy kis sétát így estefelé...*Von vállat szórakozottan.*-Nem is értem, hogy miért nincs kint ilyenkor több ember. Hiszen kellemes az időjárás és gyönyörű az éjszaka.*Felnéz az égre és egy apró békés mosolyra vált az előző kisebb vigyor.*-Tisztán és élesen látszanak a csillagok... az emberek nem tudják, hogy mi a jó...*Kicsit átszellemülten mondta ezeket a mondatokat így hát hangja is halkabbra váltott majd szemeit vissza irányítja a férfiéba, rendületlen békés mosollyal.*-Na és te? *Nah igen, nem illik ennyiben hagyni a dolgot ha már bemutatkoztak, és Alicenek amúgy is jól jön a társasság és az új ismerősök szerzése. Hiszen egy színésznőnek sok embert kell ismernie és tudja, hogy azon a bizonyos létrán még fel kell kapaszkodnia.*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptySzomb. Márc. 14, 2009 1:16 am

-Forogtál?*kérdezi kicsit meghökkenve nem tudja hogy miért foroghatott a nő bár nem is látja hogy van e rajta fülhallgató vagy ilyesmi, végül annyiba haggya magába. Forgott akkor forgott*-Hát én még nem próbáltam de biztos jó lehet ha te mondod*mondja mosolyogva*-Amúgy meg nem nevetséges tudod ismered a mondást amerikába mindent megtehetsz*mondja kicsit vidámabb hangoin talán még fel is nevet egy cseppet, majd bólint bár ő is az a fajta hogy jó attol még magát tartja hibásnak. A következőre csak megrázza a fejét*-Nem vagyok nagy megfigyeli az igazat megvallva csak a nevedből gondoltam bár nem tudtam így se biztosan. Minden esetre kis sikerélmény hogy kitaláltam*mondja derűsen, majd felnevet*-Hát igen én sajnos el tudok szakadni a világtól ha telefonálni kell bár most egy barátom hívott fel vele volt egy kis beszélgetni valóm ilyenkore meg sajnos nem figyelek*mondja mosolyogva*-Szerintem a legtöbb emberből képes főleg ha van benne egy kis elvarázsoltság hajlam is*mondja a véleményét legalábbis tapasztalatból*-Nemtudom talán azért mert félhetnek a bűnözőktől*kicsit felnevet majd hozzá teszi*-Persze alaptalanul, mióta itt élek nem nagyon láttam randalírozó srácokat vagy bűnözést gondolom a hatóságok kézbe tartják az ügyet*fejti ki a véleményét miszerint igenis jó a rendőrség*-Igen ma szépek bár nem lehet panaszra ok. A héten teljesen tiszta volt az idő, úgytűnik jó melegnek nézünk elébe legalábbis nem lesz hideg*teszi hozzá hisz nem időjós., A kérdésre csak kicsit oldalra dönti a fejét*-Hát az igazat megvallva én éppen munkából jövök. Aztán gondololtam hogy itt átvágok és lesz ami lesz amúgy a Hollywoodi városrészbe lakok szóval majd lesz még egy nagyobb buszozás is. Szererncsére azokat mindig küldenek...
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Griffith Park EmptySzomb. Márc. 14, 2009 1:38 am

-Igen...*Nah erre a reakcióra számított, legalább nem kellett csalódnia.*-Talán majd ha legközelebb összefutunk kipróbálod velem...*Viccelődik Alice, bár ha jobban belegondol még komolyan is lehet venni az ajánlatot.*-Igazából... Én Németországban is megtettem mindent amit szerettem volna...*Nah és itt üt be, hogy ez kicsit félreérthető.*-Mármint törvényes keretek között. Nem igazán zavar, hogy idegen emberek mit gondolnak rólam. *Szórakozottan vállat von és folytatja.*-Az a lényeg, hogy az ember jól érezze magát. Nem igaz?*Egy picit elmélázik a sötétben.*-Nem is értem, az emberek a mai társadalom beleneveli a gyerekekbe, hogy feszengjenek s ne merjenek akármi megcsinálni. Olyan korlátok közé szorítják őket lelkileg amiből nehéz utána kitörniük...*Majd kinyújtózkodik.*-Hála az égnek én ilyen korlátokkal nem rendelkezem...*Elneveti magát halkan.*-Lehet is... a nevem jelentése ... mármint a vezeték nevem jelentése nem jellemző rám...*Von vállat mosolyogva.*-Mondjuk apámra sem...*Egy pillanatra elgondolkozik a fiú nevén. Már mint, hogy a keresztnevén.*- Ha jól emlékszem a jelentése megfizethetetlen...*A lány nagyon sokat foglalkozott a nevek jelentésével és az utáni jellemzéssel. Szinte mindent bevágott amit talált és mivel agya mint a szivacs nem volt nehéz dolga.*-Érdekli az élet fizikai tulajdonságai, remek az önkifejezése, barátságos, de hajlamos a szeszélyességre...*Néha megakad hiszen nem minden jut rögtön az eszébe, mint a tanulnivalót feleléskar ezt is elő kell kaparni az agya egyik mély szegletéből.*-Antony név észt, gyorsaságot és analitikus lelket ad, de el kell viselnie...hogy nem magabiztos és szeret egyedül lenni...Idealista, elismeri a világ pompás dolgait és vágyik arra, hogy szolgálja az emberiséget...Nehezére esik kimondani érzéseit a fejében uralkodó zűrzavar miatt...*Úgy hangzik a szöveg mintha valami lexikonból olvasná.*Ez jellemző rád?*Érdeklődik mosolyogva.*-Azt hiszem, hogy nem kevertem össze egy másik névvel...*A következőkre egy picit megcsóválja a fejét.*-Nem hinném, hogy rossza az ha az ember képes elszakadni a külvilágtól, sőt!*Mondjuk Alice esetében, a lány kifejezetten élvezi, hogy képes mindenkit kizárni.*-Ezzel egyetértek.*Nevet fel.*-Apám szerint én már túlságosan is el vagyok varázsolva...*Nevetgél tovább apja szavaira.*-Örülök, hogy jó a közbiztonság... a szüleim is ezzel traktáltak mielőtt idejöttem ... mármint, hogy veszélyesebb mint Németországban meg hasonlók... de ezek szerint tévedtek...*Von vállat szórakozottan.*-Nagyon remélem, hogy szép idő lesz... imádom a tavaszt...*Elmosolyodik a munka hallatán.*-Oh! Dolgozol? Szereted a munkád? Mit? *Egy pillanatra elgondolkozik.*-Mit meg nem adnék már, hogy én is dolgozhassak...*Bár nem esik nehezére a tanulás azért ínyére sincsen.*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptySzomb. Márc. 14, 2009 1:56 am

-Hát ki tudja bár bevallom eléggé szédülős típus vagyok*neveti el magát majd kicsit megintcsak elkomolyodik*-Azt gondoltam is. Mondjuk a minden az tág fogfalom, inkább minden ami törényes ahogy te is mondod*-mondja őszintén bár ő se csinált eddig sok kihágást a rend őrei ellen*-De de*bólogat a válaszra kicsit komolyabban de még mindig mosolyogva kicsit*-Anéllkül nem ér az ember sokmindent*mondja még hozzá téve majd tovább figyel*-Hmm mi a neved jelentése?*kérdezi majd hallgatja a lexikális mondatokat így külső szemlélőként ténleg olyan mintha felolvasna a lány de mivel látja hogy nincs honnan így csak mosolyogva biccent és kicist belül meg is lepődik a kérdésre halvány mosoly fut át az arcán*-Mondjuk úgy hogy van benne sok ami jellemző de te honnan tudsz erről ennyit?*kérdezi kicsit kiváncsiabban*-Néha ténleg zűrzavar van a fejembe*mondja még hozzá téve hisz ez jól el van találva nagyon*-Szerintem se. Elvégre azért van az elménk hogy kicsit ki tudjon kapcsolni minket. Az meg nem megy mindig a való világba*neveti megintcsak el magát de hamar el is csendesedik*- Veszélyesnek veszélyes az biztos de az egész világ az nem? AMúgy ténleg a közbiztonság itt nagyon jó, nem láttam még nagyon vandálkodást meg effélét úgyhogy szerintem meg lehet nyugtatni a szülőket hogy Los angeles rendőrei egész nap az utcákat járják*-Szerintem elég szép idő lesz bár én a telet kedvelem. Hogy mit? JOgász vagyok egy cégnél. Kissebb jogi ügyeket intézek nekik eladási adminisztratív dolgok most is melóbol jövök. *mondja majd a következőre megrántja a vállát*-Nem szeretem de nem is utálom. Ez van, ide vettek fel, mondjuk örülök ennek is mert elég jó a fizu*mondja mosolyogva majd kicsit kihúzza magát*-De ha nem haragszol nekem most mennem kell Lenne még dolgom otthon is de még tuti össze futunk. Kicsi a város*mondja mosolyogva majd biccent a lány fel*-És akkor búcsúzok is. Örülök az ismerettségnek majd még biztosan találkozunk*mondja majd intve eggyet a lánynak eltünik a parkba. Valószínüleg haza megy egyenesen*
Vissza az elejére Go down
Alice Angst

Alice Angst


Hozzászólások száma : 74
Age : 31
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 13.
Reputation : 13

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Búcsú   Griffith Park EmptySzomb. Márc. 14, 2009 2:16 am

-Az nem baj!*Legyint a kezével szórakozottan.*-Attól még nagyon jó buli...*A következőkre csak bólogat.*- az Angst azt jelenti félelem...*Hirtelen elneveti magát.*-Nah ez sem rám sem apámra nem jellemző. Az Alice pedig annyit tesz, hogy nemes, harcos, bölcs...*A saját nevéről nem ad részletesebb elemzést.*-A többit meg megtartom magamnak...majd megtapasztalod ha esetleg többször is összefutnánk...*Kacsint a férfira.A következő kérdésre felnevet.*-Hát érdekelt, és utána jártam. Nagyon sokat olvasgattam és nézegettem a barátaim neveinek jelentését és így a legtöbb nevet már nagyon vágom. A legtöbb emberre jellemző, legalábbis nagy mértékben jellemző a nevének jelentése...Nagyon érdekes egy "tudomány" ág...*Ebből is látszik, hogy a lányt nem olyan egyszerű dolgok érdeklik mint a Földrajz, bár abban is van sok rejtély és az is lehet bonyolult ha elég mélyre áskálunk benne.*-Nah igen...*Nevet fel, de Alice elméje példának okáért... ha így nézzük, akkor szinte mindig ki van kapcsolva. *-Igen, mindenhol az. Oh már meg lettek nyugtatva. Érdekes, hogy bár már felnőtt vagyok még is úgy aggódnak értem mintha kisgyerek lennék...*Ezt bizonyára viselkedésének is köszönheti.*-Szerintem minden évszakban meg van a jó és a szép. Nem igazán tudok közöttük különbséget tenni. Mindet nagyon kedvelem...*Meséli szórakozottan.Az állással kapcsolatos dolgokra bólogat.*- Nah igen... a pénz nagy úr...*Mosolyog, bár ez az a dolog ami nincs ínyére. Ebben a mértékben és ilyen szinten ahogyan a fiú áll a kérdéssel még nem vészes őt az zavarja, hogy az egész világot már csak a pénz irányítja.*-Nem... persze...*Bólogat amikor a férfi távozni szeretne.*-Én is nagyon örülök... nem olyan kicsi ez a város azért...*Nevet fel, hiszen tényleg nem kicsi hely.*-Viszlát! További jó éjszakát...*Követi szemeivel ahogy Antony eltűnik majd amikor már nem látja vissza dugja a fülébe a zenét és még sétál egy kicsit. De olyan hajnali 2-3 körül elindul vissza a szállására, hiszen aznap is van nap és fittnek kell lenni. Mivel semmi dolga sokáig aludhat, de akkor is illik már hazasomfordálni olyan későn.De bűnözőkkel meg hasonlókkal nem találkozott szerencsére, így hát épségben hazaért ahol egy alapos zuhanyzás után bebújt az ágyába, hogy kialudja magát.*
Vissza az elejére Go down
Sors

Sors


Hozzászólások száma : 12
Points : 17047
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 12:03 pm

2009. március 15.-e délelőtt 9:50 perc. A Manila rádióban felcsendül egy közkedvelt zene a ’90es évekből. Az előadó a Guns ’N Roses: Sweet child O'mine című száma. Amint vége a számnak az műsorvezető megszólal és kellemes reggelt kíván minden hallgatónak. Egy szokványos vasárnap reggel, amikor mindenki pihen, és nagy terveket sző a nappal kapcsolatban. A műsorvezető elhallgat és egy újabb dalt konferál fel. Shaggy: Angel című száma. Odakint tavaszias idő, mindenkinek hasonló kedve lehet aki ily korán ébren van. A dal kellemesen felcsendül.

Eközben egy kicsit arrébb a Los Angeles belvárosában, a Griffin park közelében már ilyen korán is nagy a nyüzsgés. Az emberek üdvözli a tavaszt, elég sokan vannak ma idekint, hiszen csodálatos idő van. Annak ellenére, hogy itt amúgy is mindig jó idő van. Az emberek érzik a csillagászati tavasz érkezését.

Az égből hírtelen nagy robaj hallatszik. Mindenki az eget kémleli, de egyelőre csak az iszonyatos nagy hangot hallják. Mindenki először kétségbe esik, majd mindenkiben előjönnek a New York-i támadások hírei. Az ominózus szeptember 11.-e.
Bár látható robbanás és egyéb dolog nem történt, csak a hatalmas robaj, mely megremegtette a földet. A robaj elhal, és pár perc múlva egy iszonyatos hangerejű becsapódás a Griffin park közepén történt, nem volt semmilyen robbanás, csak hatalmas föld és porfelhő keletkezett.
Az emberek menekülve rohannak el a területről, mindenki mentve magát és családtagjait. Pár percen belül a parkból eltűnnek az emberek és megjelennek a hatóságok. A por cseppet sem ült el, így a por és füstfelhőben nem nagyon lehet kivenni a becsapódás helyszínét.


Eközben pár kilométerrel arrébb Angelus Rosedale városi temetőben. Az időjárás itt is kedvez az embereknek, de ezt koránt sem látogatják annyian, mint a Griffin parkot. Egy két idősebb nénike látogatja hozzátartozója sírját. A fehér kőlapok melyek kiemelkedően világítanak. Pár ember sétál az emléktáblák közt, kezükben virágokkal. A sírok közt egy nagyobb forgószél jelenik meg, mely cikázva csapódik jobbra-balra a temetői fák között. Elég feltűnő jelenség és a temetőben lévő emberek ámulva nézik a jelenséget. De nem félnek, valahogy nyugalom járja el testüket. Nincs félelem bennük.
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 12:58 pm

*Fáradtan bandukol a park útjain. Minap éjszaka nem talált egy elfogadható parkolóhelyet a club közelében így a Griffith Park közelében parkolt le, jó hosszú sétát adva magának. De akkor este nem bánta...Ma annál inkább. Hosszú éjszakája volt, háromszor is csábította a vendégek tekintetét a színpadra. Az utolsó fellépése háromtól kezdődött s egy jó félóra hosszat tengődött a rúd körül. Bezsebelte a borravalókat s úgy döntött itt marad a zárás végig. Csatlakozott egy pár ismerős törzsvendéghez kik vegyes társaságból álltak s jól érezte magát. Nem kötelező egyből hazamennie az üres lakába, hol nem várja senki. Így is tett, kicsit iszogatott s viccelődött, majd a végén segédkezett a takarításban. Ennek is már jó ideje, de végül is nem bánta meg hogy bent maradt. Legalább elmélyítette eddigi felszínes kapcsolatait.
Ahogy lassan sétál a parkon át hogy elérje autóját, fáradt, sápadt arcával a parkban lévő családokat fürkészte. Az idő kellemes volt így nem is sietett, most már úgysem kívánkozik lefeküdni aludni,mert estére kellne fel. Vasárnap este meg mi a fészkes fenét csináljon? Így eldöntötte hogy felkeresi barátnőjét, amint otthon felfrissítette magát. Ám a következőkre nem számított... Az ég felől hatalémas robaj hallatszott, minek hatására önkéntelenül is összerezzent. Nyomban feltekintett az azúrkék égre - mivel fentről hallotta - s csodálkozva nézte hogy nem lát semmit. Percekig várta hogy mi fog történni, kicsit lassú is volt meg tompa is, de feltudta idézni azt a bizonyos napot mikor New Yorkot terrortámadás érte. borzalmas volt végignézni még a tv képernyője előtt is s napokig másról sem beszéltek a hírek. De ez természetes volt hisz rengeteg áldozatot követelt. Nagyot nyelt, hisz fogalma sem volt mi történik. ~ Jobb ha elhúzok innen ~ gondolja s tekintetével a parkban tartózkodó családokat és párokat lesi, kik szintén értetlenül állnak a dolog előtt. Elindult, most már sokkal gyorsabban mint imént,mikor érezte hogy a lába alatt megremeg a talaj. Önkéntelenül is megllt, hogy megbizonyosodjon a dologról. Valóban.érzékei nem csaltak a talaj remeg. Újra útnak eredt mikor hatalmas becsapódásra lett figyelmes tőle nem messze s porfelhő tenger lepte el az egész területet. Legalább is körülötte. Elöntötte a pánik. Fejét kapkodva s prüszkölve a port tette kezét orra elé s hunyorogva eredt futásnak, mint mindenki más. Hallotta a megérkező hatóságokat mik szirénázva érkeztek meg, nem sokkal később. A por és füstfelhőtől az orráig sem látott, azt sem tudta merre megy csak ment előre,mert ezt a kéztetést érezte. Elmenni,elmenekülni.*
Vissza az elejére Go down
Amythiel Jade Smith

Amythiel Jade Smith


Hozzászólások száma : 24
Age : 38
Points : 17048
Registration date : 2009. Mar. 05.
Reputation : 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 4:58 pm

*Sosem árt egy kis mozgás, én még élvezem is. Szép az idő, fülemben fülhallgató van, és magam is dúdolom a dalt... júr blád lájk ájsz...ván lúk kud kill... áj vanna hold ju, bát máj szenszíz tell mí tu nát...pojzööön... Velem sétál a kutyám is. Pár napja vettem, aranyos kis jószág, labrador... Kis gömböc, tele energiával, Amadeusnak hívom, habár egyelőre még nem igazán hallgat a nevére. Néha néha megáll, bajos neki még a járás, lassan haladunk, de hát azért a séta az séta. Néha odadörgölőzik farmernadrágom szárához, amikor megállok én is, látva, hogy elfáradt. Próbál ugatni, de gyenge még a hangja... mosolygok, ahányszor csak elindul, szinte gurul kis kedvencem, fel-fel pislog rám, és annyira édesen néz. Csak rá figyelek most, a telefonom kikapcsolva, nem akarom, hogy bárki is zavarjon. Nem mintha hű de fontos dolgom lenne, de idegesít, ha séta közben hívogatnak. Elég ha az I-podom megy most is, több kütyü nem kell. Egészen szép idő van, lassan lehajolok és ölembe emelem a pöttöm labradoromat, majd leülök az egyik padra. A szél arcomba fújja a hajam, így muszáj hátrasimítanom. Elengedve Amadeust, összekötöm lazán a hajam, majd elkapom a lemászni indzuló pöttömöt és a magasba emelem, hogy szembemosolyoghassak kis szemecskéivel. Ismét lerakom, és kikapcsolom a zenét, majd elrakom a kütyüt és előveszem a fényképezőgépem, és egy képet készítek a kutyusról. Pislog a vaku miatt, de aztán újra mocorogni kezd. Kezembe akad a telefonom is...na jó, csak egy perc, megnézem, ki keresett. Bekapcsolom... Pin kód, üdvözlő szöveg, türelmesen várok, amíg bejön minden, közben szabad kezemmel simogatom a szőrös kis buksit, és fél szemmel rá is pillantok néha a mocorgó kutyusra. Három nem fogadott hívás... anya, anya... Lancelot? nahát, rég nem keresett a bátyám. Visszahívás? Hát persze, tárcsáz a telefonom, és a fülemhez emelem, majd hallom, hogy felvették túl.*
-Szia bátyó...*vigyorgok is a hangom mellé, szeretem a bátyáimat, náluk jobb testvér nincs a világon. *
-Hogy s mint? Én jól... minden nyugodt, csend van... képzeld van, egy kiskutyám, egy labrador. Amadeus... és riporter lettem a Times-nál. Los Angeleseben vagyok, Lan... mondtam már. Jah, amúgy mi van Mary-vel? Ikreket? Te jó ég? Hát gratulálok neked, boldog apuka lettél, nemde? Alig várom, hogy lássam őket... olyan édik lehetnek. Komolyan? Huha... mikről maradok le...*ekkor figyelek fel a robbanásszerű hangra, és a menekülő emberekre. Mi történhetett.*
-Ne haragudj, Lan... most le kell tennem. Üdvözlöm Mary-t és csók a családnak. Hiányoztok. Na pussz, én is titeket... szia.*dófejezem be futtában a beszélgetést, összecsukom a telefont, és a táskámba rakom, majd az ölemben Amadeussal elindulok arrafelé, ahol megjelentek a hatóságok képviselői. Dokumentálok a holnapi lapszámhoz. kattog kezemben a gép, noha még nem tudom, miről is van éppen szó, de kiderül, hamar kiderítem. Ezért is indulok szétnézni.*

//userkének mennie kell, kari innentől NJK:( //
Vissza az elejére Go down
Sors

Sors


Hozzászólások száma : 12
Points : 17047
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 5:30 pm

A Griffin park szinte felbolydul, mint egy méhkas, mindenki rohan amerre lát, csak pár ember az aki megáll szemlélődni. A hatóságok megpróbálnak mindenkit arra biztatni, hogy hagyják el a területet. Rendőrség, tűzoltók és lassan a mentők is megérkeznek. A portól alig látni a parkban. Mindenhol porlepte szürkeség, szinte alig látni 2-3 méterre előre.

Wynoa! A szürke ködben inkább úgy döntesz, hogy nem halsz semerre, látod ahogy néha elrohan melletted egy férfi, vagy egy nő, de biztonságosabbnak találod, ha megállsz. Hallod a hivatalos szervek megérkezését, ahogy látod a távolban a szürke porfelhőn a járművel kék piros villódzását is.

Amythiel!
Téged nem is lehetne visszatartani ettől az eseménytől. Újságírói vénád, csak egyre közelebb húz a színhelyhez. De a portól te sem látsz sokkal többet.

Jó pár perc, sőt tízpercek, mire elül a por, és mindenki láthatja mi történt. De a szerencse úgy fest nem volt akit elkerült. Vagy legalábbis elég közel csapódott mellé a valami. Egy alak áll egy kráter közepén. Háttal van, szinte meg sem lehet állapítani, hogy mi az, egy fekete bőrkabát van rajta, görnyedve hajol a föld felé.
Vissza az elejére Go down
Samael
Admin
Samael


Hozzászólások száma : 206
Points : 17171
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 11

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 5:43 pm

~Hosszú volt az út míg idáig elértem, de most... itt vagyok~*gondolatai szerte cikáznak a fejébe eggyenlőre még csak foltokat lát. Szeme halványsárgán izzik de csak pár pillanatig. Aztán minden kitisztul, az írisz fénylése is megszűnik egyszerü feketésbarna emberi szem lesz belőle.*~Különös nem érzem őket. Ahriman... Balahn.... Asmodeus.....~*próbálja szólongatni őket majd lassan körbe forgatja a fejét. Kell még jó idő míg rájön hol is van. Egy pillanatra vissza görnyed majdnem négykézláb van a földön. Majd szép lassan felemelkedik. Furcsa érzés a járás, nehezebb lett és egybe különös érzések kavarognak benne amit eddig még nem érzett. De hatalmas erőt érez benne. Lassan megindul kifelé a kráterbőrl, lábai egy egy helyen megbicsaklanak néha még féltérdre is esik, közbe szemét próbálja hozzá szoktatni a környezethez, s lábát és kezeit is az eggyüttes mozgásra. Pár perc mulva már eléggé nyugodtan áll. A kráter szélén. Pillantását körbe vezeti a területen arca merev nem mosolyog nem is fél nem látszik rajta semmi*~Itt kellett volna találkoznunk, de úgytűnik a jel itt is megszakadt. *gondolja magába. Több száz hang cikázik a fejébe. De egyvalamit tisztán érez. A parancsot. CSak egy parancs van ami vezérli*~megtalálni és megölni. Mindet~*gondolja közbe arcán egy fájdalom hullám megy végbe. A férfi egy pillanatra kiballag térből s időből, kezeit a fejére szorítja szinte fájdalomtól megrészegülve érez valamit. A Temető irányába néz bár nincs előtte kép de érez valamit onnan. Lehet pár kilóméterre odébb van de biztos ő.*~Gabriel itt van~*arcára apró mosoly ül ki, majd előrébb lép, *~ha nem engednek ki majd valahogy kijutok. Eggyenlőre jobb lenne nem kockáztatni a veszélyét a lebukásnak. Majd megtudjátok ki is vagyok~*néz végig az embereken ahogy halad előre bár lábai még mindignem engedelmeskednek de az angyal töretlenül halad. Érzi hogy ereje kezd vissza térni.*~meg kell találnom~*Teste most egy emberé így az emberek nem láthatják valódi alakját.*
Vissza az elejére Go down
https://angelnemesis.hungarianforum.com
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 5:43 pm

* Borzalmas volt ez a sok por és a bizonytalanság. Nem tudta merre megy csak haladt előre a nagy semmi felé. Legalább is ő így érezte. többen nekimentek szinte felborították. Nem orolt meg rájuk, csupán menteni akarták bőrüket, hogy mi elől s kellett e egyáltalán az még nem volt világos. Egy férfi oly nagy lendülettel futott felé,hogy felborította s elvágodott a földön. Amaz nem is foglalkozott vele, felpattant és futott tovább.*
- Hülye köcsög!-*bökte ki, azért felsegíthette volna ha már ennyire sietősre fogta. Nagy nehezen feltáplászkodott. A por még javában állt a levegőben,így nyurgott. Mivel hallotta a közelben lévp szirénák hangját,úgy döntött megáll s megvárja míg rálelnek. Ha egyáltalán elkezdik átkutatni a környéket, hogy bolyong e valaki a porfelhő között. Köhécsel párat, szája egészen kiiszáradt. Táskáját erősen szorítja, hisz benne van a mobilja, bármi van felhívja a rendőrség számát és közli velük elnyelte a por. De még alig történt pár perce. Csendben álldogál s vár. Hogy mire a fene se tudja, de nem akaródzik neki megmozdulni. egyáltalán nem. Percek hosszú sora, mire a por lassan feloszlik és láthatóvá teszi a környéket. Mély, megnyugvó sóhajt. Még a homlokára is teszi kezét s behunyt szemmel elmosolyodik.*
- Én ostoba, miért hittem hogy támadás célpontja a par...-*szinte felnevetett volna, de nem tette. Leengedte kezét s körbenézet. Amit látott megdöbbentette s ha nem gyökerezett volna földbe a lába,akkor most bizonyára megtette. A park zöldellő pázsitja tova tűnt s helyében földhalom csúnyította, az eddig családok és városiak kedven piknikhelyét. Az elsődlegesen csodálkozás után eleget téve kíváncsiságának a kráter felé igyekszik. Nem figyelte ki teszi ezt még rajta kívül,csak rajta tartotta a szemét. Se kép se hang, periférikus látóköre megszűnt létezni. A kíváncsiság hamar odavitte s megállva a szélénél tekintett a kráter közepébe.
Egy alakot pillantott meg neki háttal. Sérülés ily távolságból nem látszódoitt rajta de aztán ki tudja. ~ mi a fenét keres ott? ~ kérdezi magától persze választ nem kap rá. Amint a megmozdul megnyugszik...~ jó legalább nincs baja ~ gondllja sóhajtva. A férfi mert már látta hogy hímnemű, elindult. A szemlélődök közül senki sem vette a fáradtságot hogy utána kérdezzen,de ő megtette.*
- Hééé! Jól van?-*kérdezi kiáltva. ~ Hm micsoda emberek vannak a földön....csak magukkal foglalkoznak~.*
Vissza az elejére Go down
Samael
Admin
Samael


Hozzászólások száma : 206
Points : 17171
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 11

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 6:10 pm

*A por lassan teljesen elül igazából nem is nagyon zavarja csak nyugodtan sétáll végig közbe leporolja a kabátját*~kiváncsi vagyok melyik része lehet ez a városnak.. Ebből a szemétdomból nem lehet felismerni~*lassan körbe néz a kordinációs képességei is megjönnek miközbe próbál ráhangolódni az árny csatornájára*~igen , a közelbe van... ereje teljébe, nem lehet olyan régen itt~*gondolja magába mosolyogva, már épp azon volna hogy elindul a hatóságokon keresztül tudja hogy úgyse állítanák meg. Ha meg megpróbálják nagyon rosszul járnának, viszont ekkor hall meg egy hangot. Nem is olyan messze tőle, fejét lassan arra felé fordítja, szemébe nem lehet észre venni semmit. Pontosabban szóval valami hideget, és félelmet tükröz a másik pillantásába ahogy belefúródik a tekintete. Egy pillanatnyi csend és figyelés után végül elindul a nő felé léptei nyugodtak és lassúak most már nem is botladozik hozzászokott a környezethez. Amikor oda ér a nőhöz egy méterrel előtte megáll majd komoly tekintettel néz le rá*-Semmi bajom, legalábbis azt hiszem*mondja komoly hangon közbe belül maga is meglepődik*~beszéd... Milyen különös intelektuális társalgó forma. A halandóknak úgytűnik tetszik. Jó akkor beszélgessünk~*magába mosolyog szemén is lehet valamit látni ám valami megmagyarázhatatlan dolgot. Egy pillanatig csak mintha átnézne a nőn, majd vissza tér a jelenbe*-Meg tudja mondani hogy hol vagyok? Keresek valakit*mondja komoly hangon majd a temető feli irányba mutat*-Arra mi van?*kérdezi. Látszólag a többi környezeti tényezővel mint a vijjogása a rendőr és tűzóltóknak valamint a menekülő emberek félelmével nem törődik. Féljenek csak van mitől.Mikor végig mondta a kérdést tekintetét a nőre emeli szinte fürkészni akar a gondolataiba, ez érezhető is. Minél előbb meg akarja kapni az infót.
Vissza az elejére Go down
https://angelnemesis.hungarianforum.com
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 6:29 pm

* Ruhája és arca tiszta kosz,foltos és kiszakított. De nem foglalkozik most ezzel, csupán formalitás kérdése ami most nem izgatja. Majd ha hazaér rendbeszedi magát. Mert úgy tűnik a vész elült s nincs támadás sem gyilkolászás. A kráter felé pillantott honnan a férfi jött. ~ Hogy a fenébe keletkezhetett az? Hisz nem látok benne semmit ~ esik gondolkodóba. azt nem látta mert épp ide tartott, hogy a férfi lassan felemelkedik és megrázza a fejét. Csak teljes életnagyságában,fekete bőrkabátjában amint megrázza a fejét. Talán elmélázott volna rajta hogy ő talán ő...? De hogyan s miért? egyébként is honna? Ez abszurd volt számára, úgy gondolta a becsapódás közelében volt s valami úton módon belesett.
Amint utána kiabált többen ránéztek. Ő élesen megjegyzte:*
- Mi van? Magukban annyi jórézés sincs hogy érdeklődjene állapota felől. És ha magukkal történik? Akkoz bezzeg elvárják.-*tette meg szemrehányását a kis csoportnak. Dühösen visszanézett a férfira ki közben felé pillantott s megfordult. Egyenesen felé tartott, tekintetét aranyszínű szemébe mélyesztve. Wynt a hideg is kirázta ettől a hideg,jeges pillantástól ahogy a férfi tekintetett rá. Még levegőt is elfelejtett venni s felé jön. Ő hívta fel magára a figyelmet mert érdeklődött felőle, így most számolhat a tettei következményeivel. Már ha lesz. A borzongás teljesen átjárta testét,nem tudta elszakítani pillantását. Ahogy közelebb ért s megállt előtte kénytelen volt felnézni rá. Mikor a clubban felöltözött úgy döntött a magassarút otthagyja szekrényében s egy edzőcipőbe bújtatta apró lábát. mindig volt egy lapus talpú surranója a szekrényében és autójában is. Pont az ilyen eseménykre. hisz most itt botladozhatna a hét centis sarokban. A maga 160 körüli magassága igen csak eltörpült a férfié mellett. Ahogy meghallotta hangjátmúgy jelentek meg karján,lábán és hátán a libabőrök. ~ Úristen milyen hatással van rám. De miért? Hisz semmi rosszat nem okozott, mégis....mégis hevesen dobog a szívem a tartástól. ~ na igen tartott a férfitől. Tekintete nem volt sem kedves, sem barátságos, hangja is színtelen volt.*
- Ennek igazán örülök!-*hangja kissé megremegett de csak akkor figyelhetett fel rá partnere ha nagyon figyelt. Próbálta magába folytani érzéseit, de tekintete mindent elárult. Félelem telepedett meg arcán,de még a lány sem tudta pontosan megmondani hogy miért.*
- A Griffith Parkban...-*adta meg a gyors választ mert a tekintete sürgető volt és szinte parancsoló.*
- Miért mit hitt? Nem tudja hol van s milyen városban?-*hitelenkedve nézett a fekete rúhás férfire, Na ez már igazán több a soknál. Nem értette az egész helyzetet és a férfit sem. A mutatott irányba nézett majd megvonta a vállát.*
- A temető van arra...-*pillantott rá vissza s fürkészőn nézett rá. Félelmét félretette a kérdés erejéig.*
- Miért?-*hallatszott immáron többedszerre tőle e pár perc alatt. Volt oka is rá hogy ennyiszer kérdezgesse...*
Vissza az elejére Go down
Samael
Admin
Samael


Hozzászólások száma : 206
Points : 17171
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 11

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 6:46 pm

*A nő szavai eljutnak a tudatáig ám most nem csak vele törődik agya folyamatosan keres úgyérzi rá tud kapcsolni a csatornára a másik az érkezéskor mintha ki reflektorozta volna magát. Most már cska meg kéne találni a pontos helyét*~megleszel úgyis~*Egy lépéssel előrébb lép a kérdésre lassan oldalra billenti a fejét*-Nem vagyok járatos ebbe a városba,*adja meg a rövid és tömör választ de szemei még mindig a nő pillantásába fúrdva vannak. Nem kapja még el a fejét nem is néz másmerre pár pillanatig. Érzi a nő félelmét magába kicsit mosolyog is. Álltalába ha emberek közelébe került mindig ezt a hatást gyakorolta. Lehet hogy mert ezt akarta, most nem kell tudni hogy ki ő viszont még nem tanulta meg az önkontrollt. Régen járt már az emberek között megvan az már sok száz éve vagy talán több. De akkor nem voltak ennyire sürgetőek a dolgai*- Szóval temető, milyen messze van innen? Hogy jutok oda?*kérdezi tovább eggyenlőre még nem vesz tudomást a nő kérdéseit kapcsolatosan. De egy pillanat múlva arra is válaszol*-Mert oda kell mennem,*mondja egy kis különös mosollyal majd pillantását körbe futtatja az itt lévő embereken. Tűzoltók , mentősök rendőrök, úgytűnik mindenki kijött aki számít és mentik az embereket. Ő érzi ki fog itt meghalni s ki nem , igazábol most nem halált hozni jött. Eggyenlőre még nem most más dolgai vannak*-Vezessen el a temetőhöz*mondja egyszerüen közbe kabátjáról leporolja a maradék koszt, amikor ezzel megvan lassan kihúzza magát majd ismét lenéz a nőre. *-Kérem...*hangsúlyozza ki, bár lehet a kérés hangsúlyát nem teljesen inkább valamiféle parancsot lehetne benne értelmezni. Igazábol még nem tudja mit csinál ha oda ér, de nem is gondolt sose ilyenre, megvannak a céljai és az eszközei ahhoz hogy mindenre fel legyen készülve, bár tudja hogy a másik is most érkezett ereje teljébe van. LEhet nem lesz harc, lehet igen, ki tudja most melyik az előnyösebb eggyenlőre csak oda akar jutni aztán majd eldönti. A Neheze még úgyis hátra van. Bár nem fél, hosszú évek alatt ölt már angyalt. Ismeri őket, ahogy ők is aletaszítottakat, természtesen számol vele hogy a másik is érzi a jelenlétét *
Vissza az elejére Go down
https://angelnemesis.hungarianforum.com
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 7:04 pm

*Várakozástelin néz a férfi arcára, mi annyira érzelemmentes hogy az már kibírhatatlan. Anyja arcát jól ismerte. Nála is nehéz volt némi érzelmet felfedezni de pillantása sokatmondó volt. Ebből tudta mindig, hogy miként is vélekedik anyja egy vita alkalmával. De ennél a pasinál...Megborzongott, hisz egész teste libabőrben úszott,eddig nem fázott, egész kellemesnek találta a levegőt, de ahogy a férfi jött, úgy érkezett a hűvösség is. Amint felé lépett akaratlanul is hátrált egy lépést. Így magasab volt nála, szinte parancsolóan magasodott fölé, így elég kényelmetlenül érezte magát. Más esetben ez nem zavarja, de akkor ahhoz az emberhet biztosan nem ilyen stílus társult. A válaszra nem tud semmit mondani, biztosan új Los Angelesben, így nem ismerhet mindent. Pillantása a férfiében, bár legszívesen elvenni tekintetét róla,de nem tudja. Mintha egy titokzatos erő fogva tartaná...
A kérdés sokára jut el tudatáig. Alig fogja fel. Eddig is fáradt volt hisz nem aludt az éjszaka és még fizikailag is tett azért hogy egy szatyor kakának érezze magát, agya is tompa volt az italozástól,így pár percig csak nézte,majd hebegve habogva válaszolt.*
- Busszal is meg gyalog is. Kinek hogy tetszik...-*megvonta vállát, ő autóval menne. Nem értette miért akar minden áron arra menni s most meg is kérdezte.*
- Miért akar oda menni?-*kérdezte mire ugyan olyan semleges választ kapott. ~ Egyáltalán miért ácsorgott itt vele? Hisz mástól is megtudhatja...egyébként is furán érzem magam jobb lenne...~ idáűig jutott gondolatmenetében mikor a férfi megkérte hogy vezesse oda. Torkában akkora gombóc keletkezett hogy szinte levegőt nem kapott tőle. Egyik szeméből a másikbapillantott hátha valamit kolvashat belőle, mik a szándékai és miért olyan fontos hogy eljusson oda, de a ridegség az amit le tudott venni. Magában tépelődve, vacilálva forgott agykereke, elég lassan de egy ilyen éjszaka után örült hogy volt ép értelmes gondolata. ~ És ha nemet mondok? Eléggé ijesztő még a végén kárt tesz bennem...~ gondolja idegesen,már mozdulatain és pillantásán is látszott hogy tart tőle. A "kérem" szó olyan furcsán hangzott tőle mint ha ki sem ejtette volna. Wyn úgy gondolta nem gondolja így csak a formalitás kedvéért tette hozzá. Hosszú csend után megszólalt.*
- Rendben van....-*bólintott is hozzá, majd a tömegre nézett. Egyik sem hallhatta szavaikat ert kissé a lépkedések alkalmával eltávolodtak tőlük, meg egébként is tartották a távolságot a férfitől. Már bánta hogy ő nem így tett. Kellett neki ennyire kíváncsinak lennie. Végül is megnyugtatta magát. A nyílt utcán vannak, rengetegen jöttek a sérült helyszínre így baj nem lehet. A temetőnél meg eloldalog majd vagy elszalad.Így hát elindult a tömegen keresztül,átvágva a sziránázó kocsik között,miknek csak fényük forgott körbe körbe,hangjuk elhalt már. ~ Baj nem lehet ~ nem is nézett hátra. Érezte hogy mögötte jön, mert még mindig félelm jáérta át egész testét.S ezt senki nem vette észre rajta mikor még ott ácsorogtak. Senki...csak bizonyára ő de ezt nem tudta.*
Vissza az elejére Go down
Samael
Admin
Samael


Hozzászólások száma : 206
Points : 17171
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 11

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 7:20 pm

*CSak komoly ábrázzattal hallgatja végig a nőt, közbe mindent elraktároz az agyába lassan kezd helyre állni, gondolataiba még mindig a másikat keresi*~biztos hogy ott van. Sietnem kell ha el akarom csípni. Bár nehéz lesz~*gondolja hiszen tudja hogy az isten első angyala a seregek vezetője jött el de meg kell találni. Gyorsan véget kell vetni ennek a mai napnak.*-Busz?*kérdezi kicsit felvont szemöldökkel majd megrázza a fejét*-Jó lesz gyalog, mennyünk*mondja közbe kezéve int is egy kicsit miszerint mehetnek, ha a nő elindul ő követni fogja*-Van ott egy kis dolgom, ami nem tűr halasztást*mondja szokásos hangján. Még most is barátkozik ezzel a stílussal. Nem szokta meg hogy a száját használja a kommunikálásra, de ha az emberek csak így tudnak. Hát így lesz... Amikor a nő mondja hogy rendbe van ő csak bólint majd követni kezdi. Egész úton figyeli majd lassan mellé is araszol, tekintetét a pont felé irányítja ahol érzi a másikat. Tudja hogy eljött azt is hogy nemrégóta van itt. Talán pár órája, akárcsak ő, viszont kétli hogy ha Samael elkezdene intézkedni akkor Gabriel hagyná. Nem odáig nem is szabad elfajulnia. Ennek a dolgonak most mindjárt véget kell vetni *-Mennyi idő míg oda érünk?*kérdezi a nőt fejét felé fordítja még mindig az a különös fürkésző tekintettel, majd előre néz*-Már nem lehetünk messze., egyre közelebb van*mondja maga elé, közbe agyába felizzik a gondolat. Ismét találkozhat az úr angyalával. Nem olyan mint a többi akiket már megölt a múltba, erősebb. Egy Arkangyal, igazi ellenfél, legalábbis Samael számára, kiváncsi hogy mi lesz ha oda ér bár számol mindennel. Tudja hogy erős és valószínüleg nem lesz könnyű dolga. A nő felé néz. Nem tudja mit tegyen vele ha oda érnek. Majd meglátja*-Mond, régóta élsz ebbe a városba?*kérdezi végül. Próbál valamilyen beszélgetést felvetni ameddig oda érnek*-Elég jól ismered amint látom.*mondja végül*
Vissza az elejére Go down
https://angelnemesis.hungarianforum.com
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyVas. Márc. 15, 2009 7:40 pm

* Erősen maga elé koncentrált és az utat figyelte. Sikeresen elhagyták a tömeget, a hatóságokat és a helyszínt. Áthaladtak egy úttesten s a járdán folytatták útjukat. köben azért elgondolkozott egy két dolgon. a férfi úgy kérdezte vissza a buszt mintha azt se tudná miről beszél. Hamar a gyaloglásra adta a fejét, talán azért hogy ő ne jöjjön rá a dologra. Végtére is nem kérdezett rá, lehet olyan faluból jött ahol nincsennek tömegközlekedési eszközök. Megeshet ez még 2009-ben is.
Arra viszont nagyon kíváncsi volt hogy mi nem tűr halasztást egy temetőben. Elképzelése sem volt mit akar ott tenni. Jó maga is remélte hogy kíváncsisága nem térti el ama szándékától,hogy amint odaérnek eliramodik. Valahogy lelécel majd hogy hogy még nem tudja, csak azt hogy kivárja a megfelelő pillanatot. A kérdésre összerezzen, nem számított rá hogy beszélgetést kezdeményez. ~ Sietősnek tűnik neki ~ s ez még jobban gondolkodóba ejtette.*
- 20 talán 30 perces út. De ilyen iramban lehet előbb odaérünk.-*tippelte meg, hisz a félelem hajtotta, semmi más. Neki nem volt semmi keresnivalója a temetőben, így nem volt miért kapkodnia lábát. Míg a férfi egyet lépett, ő kettő és felet. Pihegve is vette a levegőt. Amint haladnak a járdán a busz jellegzetes motorhangjára lesz figyelmes. Hátrapillant, a megálló már elég messze volt, ha futottak volna sem érték volna el.*
- Ha nem lett volna ilyen sietős 10 perc alatt is megjártuk volna.-*felelte szemrehányóan majd rápillantott. Kár volt. Újra átjárta testét a borzongás, ígyy elkapta pillantását. A busz elhaladt mellettük, s ő vágyakozva nézett utána. Még sem kettesben lenne vele.*
- Régóta...itt születtem. Szinte ismerem mint a tenyeremet.-*hangja érdekes keveréket vet fel a határozottság és a félelem keveréke volt hallható.*
- Kénytelen voltam. De ezzel szerintem mindenki így van. Főleg a szülővárosát illetően.-*bólintott hogy igazat adott neki. jól ki tudott igazodni,de volt hogy olyan időszak is hogy eltévedett. Valahogy meg kellett tanulnia...*
- És Ön? Honna érkezett? Úgy látom ez a nyüzsgés újdonság maga számára.-*tette fel a kérdést. Talán ha beszélgetnek nincs sk ideje gondolkozni. S az most nagyn jó lenne...*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyPént. Márc. 20, 2009 9:11 pm

*A férfi pár órája érkezett a Los Angelesi reptérre azóta úgytűnik már kereszül vágott a fél városon, most éppen a munka adóhoz vagy nevezzük inkább az itteni kapcsolatához megy.*~remélem egyszerü munka lesz bár azt mondták várjak. Mégis mire?~*gondolja. Egy fehér inget visel a férfi fekete öltönybe van, úgy tervezi hogy átvág a parkon majd fog egy taxit és egyenesen az Avalonba megy hogy onnan várja a további utasításokat. Viszont nemsokára megszólal a telefonja, nem sokat vacakol egy erős mozdulattal kiveszi a zsebéből majd ujjával feltolja a kijelzőt és felveszi*Igen?*kérdezi és közbe vár, nemsokára megszólal a hang is a másik oldalon igazi vonal torzítás lehet, a férf icsak egy kis keserű mosollyal bólint*-Da. Most érkeztem talán egy két óra és az Avalonba vagyok, ott majd találkozhatunk*mondja majd megintcsak vár, eltellik pár hosszú és a férfi környezetének néma perc míg végig hallgatja a másik fél mondandóját majd a végén kicsit kitágul a pupillája*-hogy hogy még hetekbe tellhet? Akkor miért kellett olyan korán érkeznem... Áh megfigyelés értem. Dasvidanyja*teszi le a telefont miközbe lassan körbe néz. ELég üresnek látszik a park. A férfinál nincsenek nagy utazó bőröndök eggyetlen nagyobb táska van a jobb kezébe, de az se tűnik nagyon nehéznek. A Pénzügyi dolgokat már elintézte Francia országba, ahonnan a hívást kapta. Reméli nemsokára talál egy bank automatát is*
Vissza az elejére Go down
Andrew Fell

Andrew Fell


Hozzászólások száma : 6
Points : 17016
Registration date : 2009. Mar. 14.
Reputation : 0

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyPént. Márc. 20, 2009 9:45 pm

*Végre vége a sport lövészet szezonnak. Már teljesen elfáradtam a nagy hajtásban. Otthon belesüppedtem a kanapén, de valahogy nem ragadt rám az álmosság. Egyre jobban kikívánkoztam a parkba. Lesprinteltem az utcára és hirtelen furcsa érzés fogott el, valami baljós, de nem törődtem vele. A park tavát sétálva elértem röpke fél óra alatt. Leültem a padra, mint egy zsémbes öregember és gyönyörködtem a tájban. Elgondolkoztam, hogy nem kéne-e valami mást csinálnom a lövészeten kívül, de mi más maradna meg? Esztergályos szakmával sokra nem megyek, sőt karriert sem tudok vele csinálni. Legalább nem kell fizetni a javításokért, én magam is meg tudom javítani azt, ami elromlana. Gyakran attól félek, hogy megüt az áram, nem szeretném átélni, de egyszer úgy is megtörténik. De hát hagyjuk ezt, olyan szép a táj, a csillogó víz tükre, a szél susogása, ahogyan végig simogatja a szél az arcomat. Ez aztán a béke és a nyugalom. Az arcomra kitérve tényleg borotválkoznom kéne, a végén olyan szakállam lesz, mint Mózesnek.
~ gondoltam miközben már el kéne indulnom haza, még csak az kéne, hogy az utcán a villanypóznát átkarolva elaludjak. Felpattantam és épp kifele mentem, amikor egy gyönyörű nőt láttam meg és mögötte egy furcsa tekintélyű férfit. Először azt gondoltam, hogy a férfi molesztálni akarja a nőt, de csekély esélyt gondoltam ehhez, hiszen nem gondolhatok mindig a legrosszabbra. ~ … a francnak vagyok mindig óvakodó és optimista, igaz gyakran jó kombináció. ~ Ahogyan egyre jobban figyeltem a férfit annál jobban éreztem a korábban megérzett furcsa érzést. ~ Vajon miért? ~ Gondolkoztam ezen, majd megszólaltam.
- Hölgyem! Ez a férfi molesztálja önt? ...*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park EmptyPént. Márc. 20, 2009 10:27 pm

*Távolról figyeli az eseményeket legalábbis itt állt meg a pillantása, kicsit el is mosolyodik*~megint egy nagyvárosi Gentlmen, de kell ilyen is ennek a városnak~*mosolyodik el magába szó ami szó néha kicsit elkalandoznak a gondolatai bár ha a fickó ténleg követi a nőt akkor ez a másik jókor jött minden esetre azért a táskáját elég jól fogja nem nagyon kéne bele nézni talán olyanokat látnának benne amit nagyon nem kéne aztán jöhetnek a szövetségiek neki meg nem kell a balhé, pedig láthatnának ott egykét érdekes dolgot, merevítőket támasztékot egy távcsövet és egy puskát. Nemrégen szerválta, magának és tudja hogy jól teljesít első dolga az lesz ha az Avalonhoz ér hogy jól elrakja, hiszen később szüksége lehet rá.*-Egy városi jótét lélek?*kiabál oda a fickónak kicsit mosolyogva, nem szzokása nagyon beszólogatni most se azért tette inkább csak kicsit mosolyog a dolgokon, bár hangján erősen hallatszik az orosz akcentus amit igazábol ledolgozott már, majdnem tiszta angolt is tud de valahogy ilyenkor nem nagyon figyel rá. Ebbe az országba nem üldözik. Még. BÁr ki tudja hogy Javenszkij ezredes kiket fog a nyakára küldeni. Minden esetre várja a férfi válaszát*- A másikra és a nőre jelenleg nem nagyon figyel
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffith Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffith Park
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heavenlord Reincarnation :: Los Angeles - In Character :: Los Angeles belváros-
Ugrás: