Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az újjászületett Horror szerepjáték.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Samael
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Gabriel
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Christy Anne Spenser
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Wynoa Calington
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Laurent Dubois
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Végzet
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Alice Angst
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Antony Davis
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Enthelin Gildraen
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Griffith Park - Page 2 I_vote_lcapGriffith Park - Page 2 I_voting_barGriffith Park - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Westminster katedrális
Griffith Park - Page 2 EmptyKedd Május 12, 2009 10:21 pm by Alice Angst

» 42-es metró állomás
Griffith Park - Page 2 EmptyVas. Ápr. 26, 2009 10:54 pm by Arthur Black

» Santa Monica
Griffith Park - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:21 pm by Laurent Dubois

» Hollywood Bowl
Griffith Park - Page 2 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 7:34 pm by Amanda Wright

» Külvárosi lakónegyedek
Griffith Park - Page 2 EmptyKedd Ápr. 14, 2009 8:53 pm by Dmitrij Zajcev

» Amanda Wright lakása (Los Angeles külváros)
Griffith Park - Page 2 EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:21 pm by Amanda Wright

» Angelus Rosedale városi temető
Griffith Park - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:26 pm by Nithael

» Sunset Plaza.
Griffith Park - Page 2 EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:56 pm by Wynoa Calington

» Christy Anne Spenser lakhelye ( Beverly Hills)
Griffith Park - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:52 pm by Christy Anne Spenser


 

 Griffith Park

Go down 
+6
Amythiel Jade Smith
Wynoa Calington
Sors
Antony Davis
Alice Angst
Végzet
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Andrew Fell

Andrew Fell


Hozzászólások száma : 6
Points : 17016
Registration date : 2009. Mar. 14.
Reputation : 0

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park - Page 2 EmptyPént. Márc. 20, 2009 11:06 pm

*
- Hölgyem! Ez a férfi molesztálja önt? ...
A nő tovább sétált pát métert. Átnézett a válla felett. Pillantása akár a mennyei ég. Molyosa olyan széles és gyönyörű, hogy haragudni aligha tudnék rá.
- Nem, húzz el.
A döbbenet kiült az arcomon. Főleg mikor a nő folytatta az útját. Nem tudtam, hogy nevesse, vagy elmenjek szégyenemben.
- Egy városi jótét lélek? – szólalt meg egy furcsa öltönyös alak a távolból.
- Az nem is kicsit. Sőt annyira, amennyire lekoptatott ez a hollófekete hajú csaj. De legalább jó tudni, hogy nem molesztálták.
Körül nézek és elkezdett többször fújni a szél. ~ Már lassan késő lesz, és aludni is akarok, de illendő lenne bemutatkozni ~ Odamentem hozzá és nyújtottam a kezem. A fickó igen csak elvontan viszongott az ismerkedéstől. Azt hittem először, hogy olyan ember, aki nem mer mutatkozni mások előtt, de hát ilyen drága holmikban járkál. Fárasztó közelmúltja lehetett. Táskás szemei, a méret drága öltöny, a stílusa arra következtetett, hogy FBI-os, de mit keresne itt egy szövetségi ügynök? Gondolkoztam, hogy valami maffiózó lehet, főleg orosz maffiózó a nyelvjárásán gondolkodva, de mindenhol nem festhetem fel az ördögöt a falra...*
Vissza az elejére Go down
Dmitrij Zajcev

Dmitrij Zajcev


Hozzászólások száma : 21
Points : 17038
Registration date : 2009. Mar. 12.
Reputation : 0

Griffith Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park - Page 2 EmptyVas. Márc. 22, 2009 3:36 pm

-VAn ilyen*mondja eggyöntetüen a férfi közbe már neki is támaszkodik a pad szélének és onnan figyeli tovább a másikat, mostanába kicsit nyugisabb a környezete ennek örül. Legalább nem üldözik folyton folyvást a katonaságtól, node ami késik nem múlik*~azok a tetvek addig fognak keresni ameddig hatástalanítanak, node ez van, ha ennyire így érzik próbálják csak meg~*magába már le is tárgyalta ezeket a dolgokat bár nem hinné hogy az elmúlt évbe bárki is a nyomára bukkanhatott volna ahhoz jobban rejtőzködik. Régóta van itt?*-kérdezi mert úgytűnik valahogy nagyon nem akar kialakulni a kontaktus node sebaj, igazábol Dmitrij nem is az a túlbeszédes típus. Nála súlya van a szónak bár valamikor eléggé bele tud felejtkezni ő is*-Szép kis város mondhatni, főleg ilyenkor. És eléggé békés is. Nem tudja véletlenül merre találom az Avalon hotelt, meg foghatok egy taxit?*kérdezi. Lehet megtalálná maga is de így egyszerübb*
Vissza az elejére Go down
Andrew Fell

Andrew Fell


Hozzászólások száma : 6
Points : 17016
Registration date : 2009. Mar. 14.
Reputation : 0

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park - Page 2 EmptyVas. Márc. 22, 2009 4:04 pm

*Már egyre inkább hunyorogtam az álmosság miatt. A fickó gyanakvó arcot vágott, de egyből komolyra váltott, amikor egy nagyot ásítottam.
- Elnézést, egy fárasztó napom volt. Sportlövész vagyok, és a szezonnak nem rég lett vége. – a fickó arcán egy kis mosolyféleség tűnt fel nekem. Egy kis időt várt. Nem értettem mire ez a nagy titokzatosság.
- Szép kis város mondhatni, főleg ilyenkor. És eléggé békés is. Nem tudja véletlenül merre találom az Avalon hotelt, meg foghatok egy taxit?
- Hát… elvileg minden park be/kijáratának közelében lehet taxit fogni, de érdeme két sarokkal odébb próbálkozni, mert ott van egy mozi. Ott sűrűbben járnak, mint a park előtt… Am… és mi dolga lesz? Vagy az már egyáltalán nem tartozik rám?
A férfi meg se szólalt egy ideig már megint.
- Azt hiszem, tovább indulok, ideje már elaludnom. Viszlát!
A kézfogás során úgy éreztem, hogy bármelyik pillanatban elérhet a halál. Majd sarkon fordultam és sétáltam haza fele.

Megmászhattam otthon 5-6 lépcsőt mire felértem a lakásomhoz annyira nem bírtam már a lépcsőzést, hogy az 5 perc helyett fél óráig tartott. Kinyitottam az ajtót, bejöttem és legalább hét zárt visszazártam. A fürdőben minimum egy órát pihentem, majdnem el is aludtam. Kimásztam a kádból akár egy reumás öregember. megtörülközés után belehuppantam a pihe-puha ágyikómba. ~ Már ideje volt~ gondoltam magamban. És húztam a lóbőrt.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Morgen

Nicole Morgen


Hozzászólások száma : 11
Age : 39
Points : 17046
Registration date : 2009. Mar. 05.
Reputation : 6

Griffith Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30, 2009 9:53 pm

*Egy ilyen fárasztó, kliensdús nap után az ember lánya csakis egy kis szellőzésre, sétára vágyik, egy kevésbé márkás cigaretta elszívására a Griffith Park lombjain belül. Egyedül közelíti meg a terepet, meglepő mód egy túlexponált barátja sincs az oldalán. A telefonját is kikapcsolta, így mégintenzívebben élvezheti az édes egyedüllét nyújtotta örömöket. Elfáradt. Testileg is, de szellemileg méginkább. Új találkozások, régi ismerősök, érdekes, furcsa történések, halálesetek. Kicsit sok. Pedig az ő idegei aztán vasból kovácsolódtak.
Kecsesen lepöcköli a cigaretta végre gyülemlett hamut, szabad keze zsebébe csúsztatva, komótos léptekkel sétál a zöld övezetek által szegélyezett járdán. Elvétve halad el mellette egy-egy emberszabású. Kezelhetetlen ébenfekete fürtjei össze-vissza meredeznek, tekeregnek, egy ezüstös csillag alakú hajcsattal próbálta még a reggel koordinálni tincseit, sikertelenül. Sötétkék felső, valamint fekete feszes, csípőfarmer alkotja viseletét, fekete teniszcipők társaságában, hátán táska, benne pár apróság. Alkalomhoz illően öltözött, barangoláshoz méltan. Tekintete üres, rezzenéstelen arccal szív a cigarettába és sokvártatva eregeti ki a füstöt, sétál, nézve magaelé, néha alsó ajkaiba harapva.*
Vissza az elejére Go down
Samael
Admin
Samael


Hozzászólások száma : 206
Points : 17171
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 11

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30, 2009 10:01 pm

*Az angyal egy ideje már a városba van kezdi megszokni a létet, és tetszik neki igazán érdekes dolgok történnek itt amit ő igencsak jószemmel néz*~gyilkolászás, tömegbalesetek, öngyilkosságok halál.... mind mind az uramhoz fog jutni~*magába mosolyog sejti mi lesz azoknak a szerencsétleneknek a sorsa akik saját félelmeiktől és a sötét oldal befolyása alatt cselekednek. Mind mind őket erősítik, ma egy jelet észlelt. Messziről de egyre erősödőt. Valaki érkezni fog méghozzá az ő fajtájából*~nemsokára Gabriel és a hordája a lábunk előtt lesz . A város a miénk és akkor eljöhetsz uram~*mondja magába amikor keresztül vág a parkon nem repül nem akarja még magát senki előtt leleplezni, így is vannak képességei. Ahogy halad viszont egy nőt vesz észre elég érdekes jelenség és ismeri is*~Hmm a rugdosódós~*mosolyodik el magába. Még jópár méterrel előtte van de nem akadáj, egy villanás és már a nő mellett sétáll fej fej mellett*-Hmm nem mondták még hogy a dohányzás halált okozhat ?*kérdezi egy kissebb mosollyal szemébe különös fény ég, mintha hideget árasztana az angyal léte ami a sziveket is megfagyasztja*-Nem hitted volna hog találkozunk nemde?*kérdezi egy kis különös mosoly keretébe. Nem lehet kiszámítani mire készül az angyal. Ezért veszélyes*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
https://angelnemesis.hungarianforum.com
Nicole Morgen

Nicole Morgen


Hozzászólások száma : 11
Age : 39
Points : 17046
Registration date : 2009. Mar. 05.
Reputation : 6

Griffith Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park - Page 2 EmptyKedd Márc. 31, 2009 9:29 pm

*Csendbe burkolózva, gondolatok tömege alatt, mintha egy teljesen más világ talaján taposna... Ritkán zuhan ennyire mély kátyúba lelkileg, ám most mégis megtörtént a nála szinte lehetetlen dolog, egész szeliden teszi egyik lábát a másik után és megy, és gondolkodik és cigizik is közben, mert az csak szépíti az összképet. Szinte beleolvad a sötétségbe, fényt okádó lámpa alá érve felcsillan hajcsattja.
Váratlanul éri a hirtelen, közvetlen közelében felcsendülő, első hallásra ismeretlennek, ám ugyanakkor rögvest imponálónak tűnő férfi hang, mely ugyanakkor veszélyt sugall. Kicsit hátrál, erős rántás volt ez a gondolatok medréből. Elkerekedett, kiváncsi szemekkel méri fel az alakot, a kérdés még el sem jutott az agyáig, ám ahogy a lámpák kósza fénye végighasít az arcon, kiemelve az immár ismerős vonásokat, az undor és gyűlölet összetéveszthetetlen kavalkádja vetül saját ábrázatára, mely a falfehér és a karmazsinvörös között játszik.*
- A p!csába. *Ejti ki nemes egyszerűséggel, szépen artikuláltan, picit rekedten, szinte köszönésképpen, bele az alak képébe. Mintha a férfi minden egyes szava a vállát ért repedésekre súlytana, úgy ráncolja össze szemöldökeit, szíve összeszoru, heves zakatolásba kezd, ahogy elönti elméjét a düh és lelkét a félelem.*
- De, páran, és az engem mégis hol érdekel? *Felel kimért indulattal és a még kezében levő hervadozó cigaretta szálat jól megszívja, egészen a csikkig, már úgysem volt túl sok belőle. Közben visszalép eredeti helyére, ismét közel kerül ezáltal a férfihoz, de igyekszik ezt hasznára fordítani, a képződő füstöt a képébe fújja.* Azok pedig mégszarabb helyzetben vannak akik ezt beszívják. *Gúnyosan, enyhe kárörvendéssel mondja, utalva a passzív dohányosokra. Ledobja a csikket, eltapossa, reggelre úgyis elsöpri valaki, vagy talán az ő pofájával fogják arrébb kenni, ha így folytatja. Hisz legutóbb is csontja repedt.*
- Nem, tényleg nem hittem volna. Sőt, reménykedtem, hogy többet soha a büdös életben nem látlak viszont, te köcsög. *Mosolyt viszonozza, ám az övé cseppet sem sikeredik különösre, tisztán és egyszerűen utálatot sugárzó, gúnyos, epés.
Lelki szemei elé kúszik amaz vasárnap délután képei, amikor minden furcsaság és szerencsétlenség őt környékezte meg. Billy, a sírkövek, a szélvihar, a nyugalom, a beletörődés, az ájult pasas a maga logikátlan és máig érthetetlen szövegelésével, a csontrepesztő, jelenetek, érzések... Mind kérdőjel alatt.*
~Csak tudnám mit talán oly viccesnek és... Miért nem hallottam mikor mellém lépett? Ennyire elszálltam? Többet nem fordulhat elő.~
- Még valami? *Kisebb szünet után kérdi, egész csevegő hangon. Ám legszivesebben jó, egészségesen tökön rúgná... Aztán lelépne, talán futna is, mert ettől az alaktól teljesen... kirázza a hideg.*
Vissza az elejére Go down
Samael
Admin
Samael


Hozzászólások száma : 206
Points : 17171
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 11

Character sheet
Foglalkozás:
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Griffith Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park - Page 2 EmptyKedd Márc. 31, 2009 9:56 pm

*Kicsit elmosolyodik a köszöntésen nem is várt volna sokkal másabbat egy emberi lénytől, de nem nagyon sérti meg ezzel*-Nocsak ilyen elvállás után ilyen szavakkal dobálózol*mondja mosolyogva aprón fel is nevet, mindig is mosolyog az embereken nem is tudják hogy mindannyian a halálba rohannak méghozzá mosolyogva a lány is éppen ezt teszi minden eggyes szívással és ha egyszer eljön érte a kaszás az ő képébe fog megjelenni*
-Nem tudom csak gondoltam hogy egy minek sietteted a halált ha úgyis eljön érted előbb vagy utóbb*mondja a választ ugyancsak nyugodt mosolygós hangon , még nem tudja mit tervez a lánnyal eggyenlőre lehet hogy még ő is csak gondolkozik rajta, de ha már félelmet és pusztulást jött hozni akkor lehet itt lenne a legjobb alkalom elkezdeni e szent küldetést. Mondhatni egy kis tereptisztítás lucifer számára, közbe a közelgő füstöt lehúnyt szemmel szívja le mélyre, rá nem hat nem tudja megölni ilyesmi*
-Csak tudnám hogy mit szerettek az ilyenekbe*mondja kicsit gúnyosan*-Koporsó szög nem véletlenül hívják így láttam már pár beteget ettől nem valami szép látvány tudod az elszenesedett tüdő több kiló kátrány ami lemegy a tüdődbe és ott ülepszik meg. Nem érzed hogy mostanába kicsit nehezebb a levegő vétel?*kérdezi mosolyogva*-Nem érzem magam szar helyzetbe*válaszol azért a nőnek mosolyogva*
-Hmm érdekes szó mit jelent?*kérdezi érdeklődve a szó jelentésével ténleg nincsen tisztába az angyal, majd halkan felnevet de mintha hidegséget lehelne ki. Bár sötét van de ahol az angyal áll elhervad pár virág és megrohad a fű bár a fény hiányába ez nem észre vehető*-Hmm hát látod mégis össze hozott minket a jósors, ne higgy a reménynek , az gyenge*mondja mosolyogva a "még valamire" először mintha nem reagálna, majd lassan beszélni kezd de a hangja megváltozik ha a lány emlékszik Billyre az ő hangját ismeri fel benne mintha ő beszélne teljesen*
-Ó mond miért ilyen mocskos a szád Nicole???? Forgok a síromba amikor ezt hallom. Én már a pokolba vagyok de nemsokára te is követsz engem...*itt befejeződik csak a férfi mosolya marad majd vissza tér a régi hangja*-Hmm én hallgatnák rá*dönti oldalra a fejét bár ő beszélt csak Billy hangján de a nőt azért reméli kiicsit felrázza ezzel, legalábbis ő felrázásnak nevezi amit az emberek őrületnek neveznek*
-Nem akarsz vele találkozni? Biztos tárt karokkal fogadna... Én megmutathatom az utat*leheli közeleb hajolva a nőhöz mintha jeges lehellete lenne az angyalnak ami a szivek legmélyére hatol*
Vissza az elejére Go down
https://angelnemesis.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Griffith Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffith Park   Griffith Park - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffith Park
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heavenlord Reincarnation :: Los Angeles - In Character :: Los Angeles belváros-
Ugrás: