Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az újjászületett Horror szerepjáték.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Samael
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Gabriel
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Christy Anne Spenser
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Wynoa Calington
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Laurent Dubois
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Végzet
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Alice Angst
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Antony Davis
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Enthelin Gildraen
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Planet Hoolywood étterem és bár I_vote_lcapPlanet Hoolywood étterem és bár I_voting_barPlanet Hoolywood étterem és bár I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Westminster katedrális
Planet Hoolywood étterem és bár EmptyKedd Május 12, 2009 10:21 pm by Alice Angst

» 42-es metró állomás
Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Ápr. 26, 2009 10:54 pm by Arthur Black

» Santa Monica
Planet Hoolywood étterem és bár EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:21 pm by Laurent Dubois

» Hollywood Bowl
Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Ápr. 19, 2009 7:34 pm by Amanda Wright

» Külvárosi lakónegyedek
Planet Hoolywood étterem és bár EmptyKedd Ápr. 14, 2009 8:53 pm by Dmitrij Zajcev

» Amanda Wright lakása (Los Angeles külváros)
Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:21 pm by Amanda Wright

» Angelus Rosedale városi temető
Planet Hoolywood étterem és bár EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:26 pm by Nithael

» Sunset Plaza.
Planet Hoolywood étterem és bár EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:56 pm by Wynoa Calington

» Christy Anne Spenser lakhelye ( Beverly Hills)
Planet Hoolywood étterem és bár EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:52 pm by Christy Anne Spenser


 

 Planet Hoolywood étterem és bár

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 04, 2009 12:27 am

Planet Hoolywood étterem és bár Book-a-table-at-planet-hollywood-title
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Márc. 08, 2009 7:14 pm

*A kocsiban ülve, kicsit meglepődik amikor a lány érti a mondandóját. Elég kevés lehet az olyan amerikai aki beszéli a franciát, főleg ilyen fiatalon.*
- Parlez-vous en français ? Hát ez tényleg meglepő! Megismerkedek egy nővel, aki majdnem megöl első nap ahogy Los Angelesbe érkezek. Kedves, szép, gyönyörű és még az anyanyelvemen is beszél.
* Megállnak, a férfi mosolyog, hogy ilyen közelre jöttek a lány mégis képes volt átállni ide az autóval, de az is lehet, hogy félreérttették egymást. Amint kiszállnak a kocsiból, a lány rögtön kipattan, így nem is nagyon próbálkozik azzal, hogy elérje annak ajtaját. Amint készenlétben van , mellélép, majd visszanéz a kocsiba.*
- A zsákom itt maradhat ameddig megiszunk valamit? Nem szívesen vinném be egy ilyen nívós helyre.
*mondja mosolyogva és ha a lény igenlően bólint, vagy válaszol akkor karját felkínálva bekíséri a bárba.*
- Planet Hollywood! Európában is van ilyen étterem!
közli mosolygós tekintettel. Amint belépnek Laure azonnal kér számukra egy asztalt. Amint a felszolgáló odakíséri őket. Kihúzza a lánynak a széket és hellyel kínálja.
amint leült ő is helyet foglal és kezébe veszi az étlapot! *
- Esetleg nem éhes mademoiselle!
* az étlapot az asztalra helyezve a lány szemébe néz. *
- Milyen italt szabad rendeljek önnek?
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Márc. 08, 2009 7:31 pm

*A férfi oldalán belép a bárba. Elégszer járt már itt ahhoz, hogy felismerjék, persze volt elég üres asztal is,így nem volt annak akadálya hogy gyorsan leültessék őket. Mosolyogva megköszönte a férfinek a figyelmességét,majd leült. Ritka az ilyen férfi Los Angelesbe s ez tetszett neki. sok bunkó állatot ismert s egyáltalán nem tetszett neki azok viselkedése. De volt egy sötét folt a múltjában a kábítószer élvezet is. Élt vele, nem is kis adagokban...Az ilyen pasikat mára már messziről kerüli, inkább magányosan tengődik barátnői körében, kik persze nem vetik eme élvezeteket, de nem is esnek kétségbe ha nem tudnak azonnal szerezni. A kint megtett megjegyzésére a férfinak elmosolyodott.*
- A franciát csak alap fokon beszélem, ám németül középfokúan vizsgáztam. Mindig is szerettem a francia nyelvet s az országot is...-*ismerte be, hisz ki ne lenne kíváncsi az Eifel-torony égig érő csúcsára? Ő minden képen ellátogat egyszer Európába.*
- Igen,elég híres étterem lánc...akkor nem újdonság számodra az étlap...nem baj ha tegeződünk?-*kérdezte a kék szemekbe pillantva,mik részben kicsalták a kocsiból. Vonzó férfi volt nem is vitás és így néhány perc leforgása alatt azt is megtudta róla,hogy a női nem tisztelője. Legalább is látszólag...azt ki tudja milyen ha a kezdetleges ismerkedési fázison túl vannak.*
- Nem köszönöm, maradok az italnál...-*hárította el az evési fázis,nem volt éhes,de nem zavarja ha férfi közben eszik.*
- Egy alkoholmentes koktélt kérek....mivel vezek még.-*pillantott fel a férfira mosolyogva.*
- Legyen aaa...Fruit Punch. Ezt még úgysem próbáltam.-*majd összecsukta az itallapot és kíváncsian a férfire nézett. Szemei huncutul csillogtak miközben a sejtelmes fényben pillantott vontatottan a férfira.*
- És mi szél hozott a kontinensre? Miért a pont a nyugati-partot választottad?-*kérdezte várakozón,persze ha okkal tért ide, akkor a kelti s nyugati meghatározásnak nincs értelme,de nem tudhatja.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Márc. 08, 2009 7:47 pm

*Különösebben nem ismerte sem az éttermet sem az étlapját. Legalábbis belülről nem, hiszen nem volt alkalma neki ilyen helyekre járni, bár pénze lett volna, valahogy sosem vonzották a puccos helyek. Bár van ennél puccosabb is. *
- Franciaországban tíz hosszú évet töltöttem el, legalábbis névlegesen, hiszen elég sokat utazgattam a világban. Valójában Brüsszelben születtem, de mint említettem elég sokat utaztam a világban. Mivel a nyugati parton még nem jártam, így most úgy döntöttem, hogy megnézem Los Angelest, hiszen oly sok szépet hallani. Természetesen nem zavar a tegeződés, hiszen sokkal kényelmesebb úgy beszélgetni.
* Időközben a felszolgáló visszaér az asztalukhoz. Laure a lányra néz és közben leadja a rendelést.*
- A hölgy egy Fruit Punch italt kér, jómagam pedig scotch-ot jéggel! Köszönöm.
*ezzel a férfi kezébe adja a két étlapot, jelezve, hogy nem kívánnak egyelőre mást fogyasztani. Ameddig italaikat várják, a szemek beszélgetését Laure hangja töri meg.*
- Mint említettem, csak körül szeretnék nézni, körülbelül fél órája szállt le a gépem. Az időeltolódást még meg kell szokjam, bár a gépen volt alkalmam aludni eleget. Azt még nem tudom mihez fogok itt kezdeni. Ha tetszik, akkor körbenézek jobban és az is lehet, hogy letelepedek. Veszek egy kis házat, vagy lakást és berendezkedem! Nincs hosszútávra tervem. Egy hírtelen ötlettől jöttem ide. És te mivel foglalkozol?
* Közben megérkeznek az italok, a felszolgáló leteszi a nő elé a gyümölcskoktélt, majd a wiskyt és külön egy jégtartóba pár szem jég is mellékelődik. A férfi megköszöni és a nő szemeibe néz.*
- A találkozásunkra!
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Márc. 08, 2009 8:07 pm

*Mindkét könyökét az asztalon támasztotta,ujjait összefűzte s állát rajta pihentette. Figyelmesen hallgatta a férfi szavait, mi eddigi tartózkodási helyéről és szülővárosáról szólt. Úgy tűnt egy világjáróval áll szemben, mi nem volt ellenére. Persze nem biztos hogy így volt, ő még is ezt a következtetést vonta le.
Miután leadta a férfi a rendelést, hátradőlt a széken s a körmével játszadozott. Nem untatta a férfi egy cseppet sem, csak hajlamos volt a pótcselekvésekre, mi néha körme babrálásából vagy a haja csavargatásából állt.*
- Biztosan sok mindent láttál már utazásaid alkalmával. Nekem is hosszú távú terveim között szerepel hogy Franciaországba és Egyiptomba utazzak. Bár nagyon távoli dolgok ezek, mégis hiszem hogy lehetőségem nyílik rá. Egyszer...-*tette hozzá, kicsit irigyelte a férfit hogy ennyi mindent látott már az életében, ő meg még mindig az iskolapadot nyomta. De valamit valamiért...*
- Ha szereted a nyüzsgést, a bulizást és a tömeget, otthonodra leltél.-*mosolyodott el miközben meghozták az italjaikat. Mosolyogva köszönetet mondott majd enyhén felemelte poharát.*
- A találkozásra!-*ismételte a férfi szavait majd a szívószál segítségével kortyolt az áfonyás,ananászos,narancslés koktélból. A savanykás ízek kicsit elfancsalították arcát, de hamar megszokta eme ízkavalkádot. Lassan visszahelyezte az alátétre a poharat és előkotort egy cigarettát. Igen, azért voltak neki is rossz szokásai. Ilyen volt a bagózás is. Meggyújtotta a szálat majd kifújva a füstöt az asztalra könyökölt.*
- Még két évem van vissza az egyetemből. Miután elvégeztem egy éttermet kívánok nyitni. Tudom hogy nem lesz könnyű meló,de azon vagyok hogy önerőmből megalkossam saját birodalmamat.-*szívott újra a dohányból,majd lassan kifújta.*
- Ehhez hozzávetülnek mai sikereim is. Találtam egy megfelelő ingatlant. végre elköltözök a szülői fészekből. így csak magamra maradok és azt csinálok amit akarok...nem mintha eddig nem ezt tettem volna...-*húzta el a száját miután kortyolt az italból is. Felváltva ivott s szívott a cigarettából, mire végre elnyomta a nikotinbombát. Így utólag eszébe juthatott volna megkérdezni a férfit hogy zavarja e, de most már úgy is mindegy.*
- Esténként meg táncolok...egy bárban. Nincs rá szükségem, de élvezem...s bosszantja szüleimet. Ha másért nem ért ezért megéri...-* ez nem valami kislányos akaratosság. Minden vágya hogy táncoljon akár így akár úgy.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Márc. 08, 2009 8:21 pm

*Megérkeznek az italok, a tószt is megtörténik, úgy fest a lánynak cseppet sincs ellenére a találkozás. A férfi kortyol egyet italából és visszahelyezi az asztalra. Figyeli ahogy a lány előveszi a cigit, majd rágyújt, s közben hallgatja a lány történetét. Van ideje, hiszen, amíg mesél, addig figyelmesen végig figyeli a lány viselkedését és szokásait. Jó megfigyelő, hiszen ebből él és valószínű ebből is fog megélni, hiszen más dologhoz nem igen ért, csak az öléshez!
- Jó hallani, hogy boldog vagy, és azt teszed amihez kedved van. Az pedig, hogy önerőből szeretnél megélni, az mindennél tiszteletre valóbb. Csak gratulálni és sok sikert tudok hozzá kívánni. Bár ha most vettél ingatlant, gondolom azt nem a táncolásból szedted össze.
* mosolyog kedvesen, hiszen ha volt pénze ingatlanra, akkor mégis csak apuci kislánya, hiszen a szülői pénzen él. Legalábbis nincs ebben semmi gond, hiszen mindenkinek kell egy kis kezdőtőke.*
- Melyik klubban táncolsz? Lehet ha megismerem a várost, akkor ellátogatok egyszer arra. Bár elsősorban valami szállás után kell nézzek, hiszen még arra sem volt időm. Kiveszek a közelben vagy valamelyik csendesebb részen egy apartmant, és elindulok felfedezni a várost. Azt hiszem van ám itt látnivaló bőven.
* figyelve a lány ajkait amint szívja a dohányárut, kis mosoly, majd folytatja.*
- Meg azt hiszem megpróbálok beilleszkedni a társadalomba. Körbenézek, hol tudnék hasznosat tenni. És majd meglátom. Pár dolgot még be is kell szerezzek. Hiszen ha ilyen szép társaság van ebben a városban, akkor örömmel szúrom le a sátram első cölöpét.
* egy újabb korty az italból és a pohár takarásából szemléli a lány reakcióját, hogy hogyan is viszonyul az enyhe bókokhoz.*
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Márc. 08, 2009 8:34 pm

Kissé meglepte, hogy a szinte ismeretlen férfitől ennyi szóbeli támogatást kap. Nem is sejthette hogy erre volt szüksége s így újult erővel, káprázatos mosollyal dőlt előrébb.*
- Boldognak tűnöm? Ez csak a pillanatnyi hangulatom,alapjában véve magányos vagyok és elhagyatottnak érzem magam. Félre ne érts, de mindezt a szüleimnek köszönhetem, ezért is van ma jókedvem. Tudod a lakás miatt...-*említette meg, meg persze a társaság is kellemes volt. Erre számított,így fél óra elteltével sem csalódott. Sőt...A kijelentéstől meg se rezzent. Nem szégyelte, hogy a lakását nem saját erejéből vette meg, de a fenntartására csak is így tud gondolni.*
- Jók a következtetéseid. A lakásra nem önerőből tellett, de feltett szándékom hogy a továbbiakban én állom a dolgaimat. Még az sem tántorít vissza ha még egy állás szükséges hozzá-* szavai komolyak voltak, látszódott elszánt tekintetén, hogy ezt valóban így is gondolja. Pár perces gondolkodás után csintalanul a férfira nézett. Szemei jókedvűen csillogtak az újra találkozás lehetőségétől.*
- Háát ha nagyon kíváncsi vagy rá a La Central Clubban.-*azt hogy mikortól és mely napokon azt nem tette hozzá. Ha a férfi nagyon akarja láátni, úgy is kideríti. Már ha valóban érdekli. Az órájára pillantott és szedelőzködni kezdett.*
- Azt jól teszed! Bár sok a sznobb és a léhűtő,biztosan megtalálod a saját rétegedet.-*felállt a székről s mosolyogva tekintett a kékszeműre.*
- Örültem hogy majdnem elcsaptalak.-*kacsintott a férfira.*
- â bientôt bellâtre m!-*intett s elhagyta a bart. Mosolyogva sétált vissza autójához és beült. Remélte hogy a férfinek sikerül beilleszkednie és szállást találnia.A bók sem kerülte el figyelmét s őszintén szólva jól esett lelkének. De tudta hogy nálánál sokkal szebb és vonzóbb nők is élnek eme napfénytől ragyogó városban. ~ Majd kiderül...~ gázt adott és elhajtott.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyVas. Márc. 08, 2009 9:40 pm

*A lányt hallgatta, és megjegyezve a hely nevét amit említett magában megjegyezve ismételte, így jobban rögzül.*
~ La Central Club! Nem lesz nehéz megjegyezni! ~
*nyugtázta magában, majd a lány hírtelen órájára tekintve búcsúzik. Felpattan, majd franciául elbúcsúzva elrohan az étteremből. Amint a lány elmegy, egy kicsit meglepődik a búcsún. Végignéz magán, majd elgondolkodik.*
- Miért vagyok piperkőc?
* egy farmert visel, fekete pólót és egy háromnegyedes fekete szövetkabátot. Igazán szolídan van felöltözve ahhoz képest ahogy szokott. Majd egy villámcsapás a fejében.*
- Couenne!
* pattan fel helyéről, majd kirohan az étterem elé! De a lány kocsijának csak hült helyét látja. Fejét fogva szitkozódik.*
- Dans un con! Elvitte a málhámat benne az összes cuccommal!
* megtapogatja farsebét, nem talál pénzt, majd a belső zsebébe nyúlva kitapogatja pénztárcáját ahogy visszamegy az asztalhoz. Kinyitja, de nincs benne dollár, csak némi euró! Odahívja a felszolgálót! *
- Uram szeretnék fizetni! Euróval tudok fizetni, mert nem volt még alkalmam pénzt váltani!
- Természetesen uram! De elfogadunk hitelkártyát vagy csekket is amennyiben nehézsége támad! * ezzel bólint a felszolgáló, majd elindul a számláért. Pár perc elteltével megjelenik, és egy bőrkötésű füzetecskével ami a számlát tartalmazza. Laurent megtekinti a számlát, még borravalót is tud hagyni, bár az utolsó eurót is odaadta.*
- Még egy kérdést engedjen meg! La Central Clubbot merre találom?
* A felszolgáló elgondolkodik, majd kissé elmosolyog.*
- Mister! Bizonyára a L.A. Central Clubbot keresi. Los Angeles belvárosában találja a Griffin parktól nem messze. De az főként éjszakai klub, este későn szokott nyitni.
* Laure elmosolyog és kilép az ajtón, az utcára. Mielőbb találnia kell egy bankot, hogy némi kézpénzt kivegyen, és egy szállás sem ártana. De mindenek előtt, be kell szerezzen egy mobilt.*
Vissza az elejére Go down
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 7:18 pm

*A nap lassan már lemegy csupán sárgás fénye világítja meg a magas házakat melyeken egyre lejjebb és lejjebb hatol a fény. Viszont a Planetbe ilyenkor se áll meg az élet. Látszik a legtöbb vendég a módos felső kategóriás emberek köreibe tartozik..

Az ajtón viszont most egy alak érkezik, fekete öltöny a hozzá illő nadrággal ránézésre látszik hogy nem semmi pénzt költhetett rá. Kezébe egy fekete aktatáska van, az arcán kissé komorságot olvashatunk le node hogy miért azt csak ő tudja.

Lassan szétnéz a terembe majd egy hirtelen mozdulattal megindul az egyik asztal felé. Amikor odaér leül, majd int az eggyik pincérnek s egy Martinit rendel. A táska a mellette lévő széken van, ujjaival közbe az asztalon dobol s fél szemmel az ajtót bámulja. Úgytűnik vár valakit.....
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 7:26 pm

*A napja további részében felkeress egy üzletet, ahol megfelelő öltözéket tud vásárolni, a következő tárgyalására. Az első nevesebb üzletbe betérve, sok próbálgatások után megvásárol egy sötétkék színű kellemes szabású öltönyt, hozzá egy színben harmonizáló csíkos nyakkendőt és egy halványkék hajszálvékony csíkozott inget. A csomagot a szállodájába viteti, és hosszas séta után ő is visszatér a szállodába. A nap eseménydúsan telt, a csomagok megérkeztek, a ruhatára is bővült. Lezuhanyzik újból, felveszi az öltönyét és egy taxit hívva elindul a találkozó színhelyére, a Planet Hollywood étterembe. Ahol egy üzleti tárgyalása lesz. Az éttermet jól ismeri, hiszen első napján amikor a városba érkezett itt iszogatott, azzal a kellemes hölggyel aki majdnem elütötte, és most jut eszébe, hogy még a nevét sem tudja. No de most más ügyei vannak, lemegy a hotel elé, ataxi már várja. Beül, és közli a címet a taxissal, aki el is indul.
A taxiban ráhangolódik az üzleti tárgyalásra.
A Planet elé érkezve a taxi fékez. Megáll, Laure kifizeti, majd kiszáll és belép az étterembe. A délelőtt vásárolt öltönyt viseli, hozzá megfelelő cipő. Órát nem visel, semmilyen ékszer nincs rajta. Felesleges kiegészítőknek tartja. A Pincérnek közli kit keres. A pincér az asztalhoz kíséri.*
- Mr. McEllister? Üdvözlöm! Laure Dubois vagyok!
*amint megtörténik bemutatkozás, a felszolgálótól egy scotch-ot kér jéggel.*
Vissza az elejére Go down
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 7:36 pm

*A férfi szeme azonnal a másikra terelődik amikor látja hogy a pincér oda kiséri. Azért míg oda érnek jól végig méri magának a férfit majd a bemutatkozásra egy kicsit elmosolyodik. TÁrgyalásokhoz nem árt ezt a részét is megtanulni a dolgoknak. KEzet fog a férfivel, erősen férfiasan majd amikor mindketten helyet foglalnak bólint*-Igen én vagyok. Üdvözlöm*mondja komoly hangon majd iszik egy kortyot a martinibol. Ezután szeme ismét Laurentre szegeződik kezeit az asztal két szélére fekteti de előtte még az aktatáskát felrakja az asztalra*-Úgy tudom érdeklődik a cégünk iránt*halkítja kicsit le a hangját majd kihúzza magát a székbe*-Gondolom ha érdekli akkor valamilyen szinten ért is ahhoz amibe a fejszéjét akarja vágni*mosolyodik el közbe szemét végig futtatja a másik ruházatán, magába bólint eggyet*~jó ízlése van~*majd megint szóra nyitja a száját*-Gondolom az ügynökeim már tájékoztatták az ügy fontos tudni valóival. Pár évig a vállalatunk itt talált magának otthont de az anyacég és a kutatási projekt vezetői ki akarják telepíteni a cégünket európába. Tudja a világválság óta sokminden megváltozott*húzza kicsit el a száját majd ismét a férfira néz*-De ön tudja. Mindenesetre az itteni cégünk teljes főrészvényeit hajlandóak vagyunk eladni természetesen csak a megfelelő kézpénzért cserébe*mondja és itt kezét az aktatáskára helyezi.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 7:51 pm

*Amint helyet foglalnak, rögtön szemügyre veszi tárgyalópartnerét. Szerei megnézni azt, hiszen ebből tudja felépíteni azt a láthatatlan hidat mely a tárgyalást az ő sikerei felé irányítja. Sokszor volt már hasonló helyzetben, bár nem volt ennyire békés az a fajta tárgyalás. *
- valójában eleget hallottam a cégükről és igen, őszintén megvallva lenni itt pár dolog ami a tárgyalásunk sikerességét még meggátolja.
* Hátradől a karfás székben, jobb keze az asztalon pihen, baljával megsimogatja állát, majd a férfi szemébe néz. Látja közeledni szeme sarkából a felszolgálót, így vár ameddig megkezdi a mondandóját. A scotch jéggel megérkezik, bólint a felszolgáló felé, majd megvárja, amíg az távozik. Majd nyugalmat sugárzó, nem hangos, ám annál céltudatos hangon szólal meg.*
- Nézze Mr. McEllister! A cég múltját tekintve sikereket értek el, ám koránt sem mutattak oly nagy sikereket az elmúlt két évben. Tételezzük fel, hogy a cég főrészvényeit megvásárolnám, akkor a cég további lehetőségei az én döntései alapján működnének. Természetesen ott van az elnöki tanács, de a részvények nagyobb része hozzám kerülne, így az 51%-al én rendelkeznék. Így ha megvásárolnám, akkor a leányvállatok profitjából szintén részesülnék.
*elhallgat, és a férfi reakcióit figyeli, várja, hogy legyen oly árulkodó jel, amit megfoghat, amit megragadhat és a maga oldalára, fordíthatja.*
- Ezek fényében, szeretnék hallani egy összeget, hogy hány százalék lenne amitől szeretnének megválni, és hogy mennyi lenne az a „megfelelő” összeg, amiért hajlandóak lennének eladni!
* Laure még nem ívott az italából, egyenlőre józan fejjel akarja ezt a tárgyalást véghez vinni. Elég határozott volt, és remélhetőleg egy tett is egy bélyeget a tárgyalásra, remélhetőleg Laure irányába.*
Vissza az elejére Go down
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 8:07 pm

*A válaszra kicsit össze húzza a szemöldökét.*~Hmm érdekes fickó~*gondolja miközbe szemét most már csak rajta tartja. Az italhoz most ő sem nyúl. Lehet ez még megszorongathatja a tökeit*-Hmm és mi lenne az?*kérdezi majd kezeit maga előtt összefűzve hallgatja a másikat, s bólogat*-Cégünk ezen a téren elég sokat ért el. De mióta úgymond csak a közelkeleten dúlnak csetepaték így a vásárlóink száma is kevesebb lett. Tudja kevés megrendelő, az állam pedig csak limitáltan finanszírozza a kutatásokat*mondja egy kicsit hallkabbra véve a szót. Úgytűnik elég privát és kényes a téma. Közbe persze tovább hallgatja Laurentet*-Hmm szóval nagyobb részvényekre pályázik?*kérdezi kicsit meglepetten, erre még nem gondolt, node akkor már ha lúd legyen kövér. Azért Ellistert se faragták könnyű fábol*-Az elnöki tanácsba így is úgyis vezetőek lennének a részvényei de erről gondolom az ügynökeink már tájékoztatták*mondja s hangjába mintha kis idegesség hallatszódna*-De hogy a kissebb vállatok profitjábol is részvényt kér hát.... Nem lesz olcsó mulattság*mondja majd felnyitja az aktatáskát*-Maga trükkös egy fickó*mondja még kicsit hangosabban majd kivesz egy lapot*-A fő részvények mint mondtuk egy másfél millióra rúgnak. A leány vállalatok részéről viszont már találtunk rá érdeklődőket. Ők előleget is tettek le harminc százalékra 700 ezret. de talán ha nagyon szeretné még főléjük verhet. Talán adnánk még hozzá hat százalékot az ár pedig úgy mindent körítve 950000$ lenne.*mondja tárgyilagosan majd a férfi szemébe néz*-Mit szól hozzá
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 8:34 pm

*A férfi ajánlata, mosolyt csalna normális esetben Laure arcára, de jelen esetben semmilyen érzelem nem ült ki arcára. Szobor tekintettekkel néz a férfire, majd amint az befejezte a mondandóját Laure ugyan azon testhelyzetben maradt, és részletesen kifejti az álláspontját.*
- Uram! Amint ön is mondta, már csak a közel-keleten dúlnak háborúk. Így a cégük veszteséges. A leányvállatok létrehozása további pénzkidobás az ablakon. Így valójában azok meg sem lapultak máris veszteséget hoznak. Ezzel szemben, amennyiben én megvásárolom a főrészvények 51%-át, akkor az én szavazatom döntené el a leányvállatok meglapítását, így azok részvényeiről nem is érdemes tárgyalnunk.
* Az italát kissé félretolja, majd előre dől, mindkét keze az asztalon, szeme a férfi szemébe fúródik. Megpróbál fölékerülni a tárgyalás szintjén, bár eddig úgy tűnik, hogy ő vezeti a tárgyalást! *
- Az ügynökei átküldték nekem a kimutatásokat, a cég két éve semmilyen kutatást nem végzet, egyetlen kutatásuk sem végeztek. Utolsó fejlesztésük a modernkori testpáncél a katonáknak. Beépített éjjellátó, mozgásérzékelő szemüveggel, és adóvevővel. Már ne is haragudjon, de ezek pénzkidobások. Jelen álláspont szerint a cég a csőd szélét súrolja! Hajlandó vagyok 900 ezer dollárt fizetni a részvények 51%-ért. Egy centtel sem többet!
* Laure részéről ez volt az utolsó ajánlat, bár jól tudja a cég sokkal többet ér, legalábbis az amit ki lehet belőle hozni, a leányvállatok nem lennének rosszak, egész Európát behálózva hatalmas piaccal lehetne létrehozni, és a kutatások bőven visszahoznák az árukat. Nem lenne szükség az állam támogatására, hiszen ez első kutatásokat saját tőkéből finanszírozná, majd azok visszahoznák az árukat.*
- Tehát? Mr. McEllister?
*türelmesen vár, megnyugtatva nyugalmát ismét felveszi előbbi testhelyzetét, hátradőlve állát megtámasztva hüvelykujjával.*
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 8:45 pm

- Rendben, én sem.
*Ezzel már magabiztosabban is lépkedett az említett étterem felé, ott legalább biztosan jól főznek, bár nem sokszor eszik étteremben, de ott megfordult már.*
- Nagy kalappal mindenesetre, sosem könnyű új életbe vágni, de biztosan megéri… csak menjen jól az a szekér.
*Itt nem is feltétlenül az anyagiakra gondol, ha valaki jól össze tudja egyeztetni a dolgait, akkor nem feltétlenül van szükség sok pénzre. Mondjuk, nem tudja, mekkora lakást vett a másik, de ha nem túl nagyot, akkor nem is fog olyan borzasztóan sokba kerülni a későbbiekben sem… már a számlák terén.*
- Ne aggódj, biztosan menni fog. Gondolom van munkád.
*Elvégre, akinek nincs, az biztosan nem vág bele házvásárlásba. Elég nagy felelőtlenség volna.*
- Bizony, valószínűleg hamarosan én is megtudom, milyen egy lakásvásárlás. Bár húzom-halogatom a dolgot. Nem, még nem sulizom, egyelőre dolgozom, és szándékozom is még jó sokáig. Majd talán a színművészeti egyetembe vágok bele egyszer…
*Mondjuk, már mondhatni fölösleges, de azért szeretné elvégezni, noha a legtöbb színész nem törte magát ilyesmivel. Egyelőre azonban még nem erőlteti. Ahogy az étteremhez értek, levette a baseball sapkáját, kihúzta a hajgumit a hajából, és beletúrt a kezével, nagyjából helyreigazítva a rakoncátlan tincseket. Úgy lépett csak be a Planetbe, elvégre, nem biztos, hogy értékelték volna, ha sapkával a fején tér be.*
- Na, akkor keressünk is egy asztalt.
*Jegyezte meg, ahogy beérte a kellemes klímájú helyiségbe. Már vette is le a kabátját, ami alól kibukkant a combközépig érő, keresztcsíkos pulóver, min a piros és a sötétvörös színek váltották egymást. A pincér egy üres asztalhoz vezette őket, majd hozta az étlapokat, és megkérdezte, kérnek-e valamit inni.*
- Én egy őszilevet kérnék.
*A pincér bólintott, felírta, majd Wynoa-ra nézett várakozón, hogy ő mit kér inni, ha pedig megmondja a lány, már siet is, hogy kihozza a kért italokat.*
Vissza az elejére Go down
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 8:51 pm

*kicsit idegesen felnevet*-Már ne haragdjun háborúk mindenhol lesznek, amit itt elmondott egy lehetséges jövő. Ahogy hallom mostanába kóreába is vannak kissebb nagyobb botrányok*mondja somolyogva*-Ami pedig a cégünk kutatásait érinti nem tudom hogy fért hozzá. Ezek szigorúan benső szférás adatok*mondja ezt viszont már morogva mondhatni idegesebben*-Viszont amit nem tud hogy van egy mostani futó projectünk. Hallott már a mesterséges erőrásegítőről. Képzeljen el egy embert, ami nagy tömegeket tud igengyorsan mozgatni. Mondhatjuk úgy 4-500 kilót, méghozzá teljesen gépi rásegítéssel*mondja komoly hangon*-Így viszont hogy van egy meg nem kötött licenszünk azt hiszem nem lenne tisztességes a kilencszáz ezer. Azt hiszem talán. Talán... hangsúlyozom belemennék mivel az itteni piac bezárt. Ebbe az árba de ha ezt a tecnologiát is akarja ami még a mi kezünk alatt fut akkor bizony meg kell még toldani az árat.*itt kicsit vár kiváncsi a férfi reakciójára*-Egy millió se több se kevesebb*mondja végül majd az asztalra teszi a kezét*-Azt hiszem ez jutányos ár. Nem szemetet gyártunk ezt gondolom tudja. Az ügynökeink a kimutatásba pedig csak a kész adatokkal dogloznak. *mondja végül. Úgy tűnik a férfi eljátszotta az utolsó ütő kártyáját. Ezzel magának is hasznot húzhat nem is kicsit viszont ahogy gondolja beszélgető társa se a fejére esett. Viszont ez neki is jutányos. Most reménykedik*-Ha átadja az összeget megkapja a szükséges iratokat és a licensz szerződés tulajdoni jogait, a tecnologiákhoz*mondja végül*-Ha nemet mond azt hiszem itt be is fejezhetjük a tárgyalást
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 9:03 pm

- Egyszer mindannyian megtapasztaljuk ezt a dolgot ki előbb ki később.-*fűzte hozzá, majd tartotta a lépést a nő mellett. Jobban belegondolva kicsit felelőtlen volt ahogy a nő kitért erre, de nem bánta. így kénytelen egyes dolgokra, mik talán a jövőben majd javára vállnak, mind természetileg, mind anyagiakban.*
- Őszintén szólva szeretem a kihívásokat s ezt is annak tekintem...bár a helyzet bukós lehet, vállalom a kockázatot.-*csillant meg szemében a harci kedv s az akaraterő keveréke.*
- Van munkám, de csak hétvégi s az nem elég...Ezért kell még egy jól kifizetődő állás.-*a táncból megélni heti három napban nem lehet, ez egyértelmű volt, de nem fog lemondani róla egy jobb állás miatt, még ha anyagilag jobban is járna. A tánc s a zene a mindene, s hitte hogy egyszer felléphet a magas ranglétrára. Persze nem egy éjszakai bárban, de valahol el kell kezdeni.
Az étteremhez érve beletúrt sörényébe majd a nő után belépett. Körül sem nézett, csak a pincérre bízta magát. Amint helyet foglalt megkapták az étlapot. Az italos részt nem futotta át, ismerte mi kapható itt.*
- Egy ananászlét kérek....-*pillantott a pincérre, miután feljegyezte figyelemmel kísérte a pincér távozását.*
- Kellemes hely ez szeretek ide járni...-*említette meg majd az étlapot kezdte vizslatni. Bár ezt is számtalanszor átfutotta már,mindig felfedezett valami újdonságot. Hamar választott, így összecsukta majd kezét összekulcsolta az asztalon és a nőre nézett.*
- Régóta élsz Los Angelesben? Mostanság sok új fazonnal hoz össze a sors s a végén kiderül hogy nem itteni lakosok. Persze ezen egyáltalán nincs mit csodálkozni hisz itt van Hoolywood s a közelben Las Vegas mi sok lehetőséget kínál az ide érkezőknek.-* feleli lágy, csevegős hangnemben.*
- A napfény városa...de szívesen - s tervezem is - ellátogatnék Európába....-*avatta be terveibe persze ezek távoliak de jó volt rájuk gondolni. Visszatérve a színművészeti egyetemre, jobb kezére könyökölt és fürkészőn nézte a lányt.*
- No csak, csak nem színésznőnek akarsz felcsapni?-*kérdezte vidáman, hisz fogalma sem volt arról hogy a lány már a szakmában van. Talán ha többet járna moziba biztosan felismerné a nőt - hisz látta egy-két filmben még ha nem is emlékszik rá - de jelenleg neki csak szimpatikus nő volt.*
- Színház vagy filmvászon?-*érdeklődött miközben az italokat is megkapták. A kiszolgálás precíz és gyors volt, de itt ez el is várható volt.*
- Köszönöm....-*pillantott a pincérre majd a táskájába nyúlt s egy semleges, csavaros tetejű dobozkából kikapott egy gyógyszert s az ananászlé segítségével lenyelte.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 9:14 pm

*Úgy fest beszélgető partnere kezdi elveszteni türelmét, hiszen többször is úgy fest elvesztette kontrolját. Feszült, ideges. Egyre jobban kezd ingataggá válni a lelki állapota. Nagyon túl akar adni a cégen, de csak azért, mert nem tudja azt amit Laure tud.*
- Rendben! Akkor úgy látom önnek a licensz pontosan 100 ezer dollárt ér. Akkor mivel nekem van két érvényben lévő kutatási tervem, az darabonként ugyan csak 100-100 ezer dollár, és mivel a számok sosem álltak tőlem távol úgy látom jelenleg 800 ezer dollárnál járunk, de mivel engem nem az hajt, hogy a cégből pénzt vegyek ki, hajlandó vagyok megadni a 900 ezer dollárt. És hajlandó vagyok szerződő feleket behozni. Munkát szerezni a cégnek és támadásokat. Remélem, elhozta a szükséges papírokat?
* amennyiben megvannak a papírok Laure elkéri és átnézi, bár koránt sem ért hozzá, így valószínűleg át fogja nézetni egy ügyvéddel. A férfi bólint, amint átfutja a papírokat.*
- Amennyiben áll az ajánlat kérem küldje el a papírokat az ügyvédemnek! Pár napon belül jelentkezni fog önöknél és amennyiben megtörténik a szereződés aláírása, úgy a pénz azonnal utalom önöknek.
* amennyiben erre rábólint a férfi, úgy nem sok megbeszélni valójuk maradt. Ha minden jól sül el, Laure feláll, és kezet nyújt a férfinek! *
- Mr. McEllister! Örvendtem! További kellemes napot kívánok!
*elbúcsúzva, és anélkül, hogy belekortyolt volna italába, elhagyja az éttermet és kilépve az utcára leint egy taxit, és visszaindul a szállodába.*
Vissza az elejére Go down
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 9:21 pm

*Úgytűnik a férfi most ténleg zsákutcába csalta kicsit elkomorodik, tudja hogy meg kéne fogadni azt az ajánlatot, elvégre papíron minden megvan, valószínüleg beszélgető társa kutatási licenszei is. Mindegy ezen nem tud mit menteni valószínüleg bele kell nyugodnia. Amikor a férfi a 800000-t mondja kicsit elkomorodik *~a végén még lejjebb alkudja jó lenne ezt minél hamarabb lerendezni míg a rosszájára nem fordul~*gondolja idegesen majd kicsit szaggatottan bólint*-Megeggyeztünk*mondja és kezet nyújt a jel képpen miszerint az üzlet megköttetett, majd átadja a szükséges lapokat*-Minden rendbe van velük, nézesse át.*mondja komoly hangon. Nincs jó kedve de ez van így sikerült*-A papírokat átküldöm, a pénzt meg akkor várom. Gratulálok a cégéhez*mondja komoran majd elköszön*-Viszlát és további szép estét*mondja majd figyeli kissé ideges szemekkel ahogy Laurent elmegy. Egy darabig még marad megiszik két rövidet majd kimegy, int a sofőrjének aki aztán haza viszi. Ez az este nem úgy tellt el hogy Mcellister szerette volna*
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 9:34 pm

*Bólintott egyet, valóban, mindannyian megtapasztalják. Hisz semmi természetes nincs abban, hogy valaki még huszonsok éves korában is a szülei nyakán él. Noha ez a veszély őt nem fenyegeti, bár amikor csak teheti, hazamegy, mert imádja az őseit, és ők az egyetlenek, akikkel tényleg, úgy igazán el tud beszélgetni.*
- Kockázat nélkül nincs győzelem, ahogy mondani szokták. Elvégre mi is lehetne izgalmas az életünkbe kihívások nélkül?
*Elég magabiztosnak tűnt a lány a témát illetően, amiben persze nem is volt semmi meglepő. Másként nem is nagyon lehet belevágni az ilyen dolgokba, hisz ha mi magunk sem bízunk abban, hogy sikerülhet, akkor aztán vélhetőleg tényleg bukás lesz az egész.*
- Nem könnyű mostanság normális munkát találni, remélem sikerülni fog.
*Pillantott ismét a lányra, majd elkezdte méricskélni az étlapot. Nem tudta, mit kíván igazán, csupán a megszokás mondatta vele, hogy ebédelnie kell. Egyébként néha annyira kapkod, hogy hajlamos elfelejteni enni…*
- Én is szeretem, bár többnyire házi koszton élek, anyukám istenien főz.
*Mosolyodott el, igaz, ez általában csak az estéire igaz, ha meg éjszakába nyúló forgatás van, akkor sokszor bizony kimarad a vacsi, esetleg még a hotelben eszik valamit, hogy ne üres gyomorral feküdjön le.*
- Meglehetősen rég, mióta megszülettem. Az biztos, hogy van számos lehetőség errefelé, bár szerintem Las Vegas egy valóságos pénznyelő, semmi pénzért sem szerencsejátékoznék.
*Ő is elég lazának tűnik, szívesen beszélgetett mindig is, akár idegenekkel is, aztán hamar kiderül, hogy egy hullámhosszon vannak-e, és találkoznak még a jövőben, vagy ennyi volt, viszlát, és valószínűleg sosem futnak össze újból. Kellőképpen nagy ez a város ahhoz, hogy ilyenek megeshessenek.*
- Euróba biztosan nagyon szép.
*Bólint egy aprót, járt már ott, de többnyire csak forgatni, így nem sok mindent láthatott a különböző városokból. Sajnos… de hát, nem is lábat lógatni ment oda.*
- De, olyasmi.
*Bólintott mosolyogva, olyasmi… azért, mert nem akar felcsapni, hanem már az, így hát, nem is igazán állít valótlant. Ha meg azért haragudni fognak rá, amiért nem mondta ki kerek-perec, hogy kicsoda, úgy vigye el a fene az egészet. Elvégre, bemutatkozott.*
- Egyelőre filmvászon, aztán egyszer majd kipróbálom magam a színházban is, az is kellőképpen vonzó számomra… nagyobb kihívás, mint a mozifilmek, úgy vélem. Persze, majd csak a színművészeti után.
*Mosolyogva biccentett egyet a pincérnek, és bele is kortyol az őszilevébe.*
- Köszönöm! Egy gyros lesz majd görög salátával.
*Adta le az újabb rendelést is, majd kíváncsian pillantott vissza Wynoa-ra.*
- Na és te? Mivel foglalkozol hétvégén?
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 9:56 pm

*A házzal kacsolatos témát kellő képpen kimerítették, bár az ő viszonyulását a szüleihez inkább nem is említette. Christy szerencsésnek mondhatja magát, hogy olyan szülei vannak amilyen, úgy tűnik számára eme ismeret hiányzik az életéből. De ez nem az ő hibája...Ha szülei csak egy kicsivel többet foglalkoztak volna vele már is boldogabb lenne. Legalább is így felnőtt szemmel így látja. De nem, nekik fontosabb volt a hivatásuk, mindketten munkamániások voltak s életükben fontos szerepet töltött be. Előbbre való volt mint a család. De az élet már csak ilyen valakinek kijut a jóból, valakinek a rosszból. De az élet más területein viszont jó tapasztalatai vannak és ez kárpótolja.*
- Nehéz, arra magam is rájöttem. De biztosan akad egy olyan cég, társaság vagy felszabaduló munkahely, hova szívesen várnak egy magamfajta lányt.-*legalább is ebben bízott. Leadta a rendelést, egy csirkehús salátát kívánt. amikor felnézett a pincérre megpillantotta Laurent távozó alakját. Először azt hitte rosszul lát, hisz a férfi öltönyben volt, s kezében aktatáska fityegett. De jól látott...eszébe jutott a táskája mit a kocsijában felejtett s ár emelkedett fel volna a székről, hogy utána eredjen mikor rájött hogy társaságban van. Így visszaült, majd figyelte ahogy kilép az étteremből. ~ Szólni kellett volna neki. Lehet nélkülözhetetlen dolgok bújnak meg a málhájában...~ persze ezt nem tudhatta mert nem nézett bele. Annyira pofátlan nem volt, bár úgysem jött rá volna a férfi. Csak saját magával kellett volna elszámolnia utána.
Az ételt is pillanataok alatt szervírozták majd nekilátott az evésnek, miközben fenntartotta a kellemes csevelyt.*
- Hallom te is bővelkedsz tervekben a jövőre nézve...-*állapította meg két falat között. Egy pillanatra felrémlett benne újra a férfi majd gyorsan kiverte fejéből. Ha annyira akarja azt a táskát felkeresi azon a címen mit megadott neki. Mást nem tehetett.
A kérdésre elmoslyodott.*
- Táncolok a L.A. Central clubban....-*felelte majd pillantását a nő arcán tartotta kíváncsian várva mit szól hozzá. Hisz köztudott hogy egyes ruhaneműk hiányában s erotikus lejtések folynak ott. Ezt nem tagadta de sosem vetemedett többre pedig volt rá lehetősége. Ha emiatt elítélik oda se neki. Őt sem érdekli ha a későbbiekben kiderül a nőről hogy ismert színésznő. Nem azért kezdett bele a csevelybe mert ismerte s mert ismert volt, hanem épp az ellenkezője miatt. Meg akarta ismerni s ha mégsem úgy alakultak volna a dolgok akkor volt egy kellemes délutánja, kellemes társaságban. E miatt a nőnek nem kéne aggódnia.*
- De ezt csak hétvégén csinálom akkor van benne pénz igazán...s ugye ebből...-*tovább nem is folytatta hanem elfogyasztotta ebédjét. A szalvétával megtörölte száját, majd a maradék gyümölcsitallal leöblítette a fensséges ízekben gazdálkodott ebédet.*
- Nos Christy! Örülök hogy összefutottunk s ilyen kellemes társaságban volt részem. De sajnos mennem kell...-*mosolyodott el kedvesen.*
- Cserélünk számot? Természetesen ha nincs ellenedre...-*amennyiben a lány megadja mobilját beüti a mobiljába s ez fordítva is igaz volt. Majd megfogta táskját és felállt.*
- Remélem hamarosan újra találkozunk! Addig is sok sikert! Szia!-*köszönt el nem is tudva hogy a nőnek így is sikerekben gazdag élete van. Már azon részének mit elhallgatott.
A pulthoz lépett és kifizette részét,majd egy utolsó mosolygós pillantást vetve a nő felé kilépett a Planetből...
Visszasétált a ruhás boltnál hagyott autójához. Igazán kedvére való volt eme találkozás, még ha Fortuna is segédkezett benne.
Beült autójába és elhajtott.*
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptySzer. Márc. 11, 2009 11:16 pm


- Biztosan, csak aztán találd is meg.
*Mosolyodott el, igazából, nem tudta, milyen középsulit végzett a lány, meg milyen egyetemen tanul, de van sok munkahely, ahol szívesen látnak egyetemistákat még tanulmányaik alatt is. Nyílván majd talál ilyen helyet Wynoa.
Ő nem igazán figyelte a környezetüket, meg a mellettük ülőket, érkezőket, távozókat, nem sok ismerőse volt a környéken, úgyhogy nem feltételezte, hogy belefuthatna bárkiben, akivel szóba elegyedhetne. El volt foglalva a gyümölcslevével, és szórakozottan szürcsölgette, néha talán kicsit hangosabban, mint illő volna.
Kissé furcsállta, hogy Wynoa felemelkedik, majd ismét leül, összevonta a szemöldökét, és kíváncsian meredt a lányra, hogy ez most mi volt. De nem kapott rá magyarázatot, ő pedig nem firtatta, nem volt az az erőszakos, mindent tudni akarok fajta.*
- Az egyszer biztos, megvalósításra váró tervek akadnak dögivel, csak mint általában, késnek egy kicsit.
*Közben elkezdett ő is falatozni, és csak most döbben rá, mennyire éhes is volt, hisz reggel hat óta, amikor is kidobta az ágy, mert többnyire mindig akkor kel, nem is evett semmit sem. Most jóízűen falatozik tehát, néha bele-belekortyolva az őszilébe.
Nem igazán láthatott mást az arcán Wynoa, mint mosolyt, mikor meghallotta, mi a lány foglalkozása. Zavarta volna? Miért? Nem az számít, miből tartja el magát valaki, sokkal fontosabbak a belső értékek. Ha valaki szimpatikus, abszolúte nem számít semmit sem, hogy mi a foglalkozása. Na jó, azt mondjuk nem értékelné annyira, ha mondjuk bankokat rabolna a másik, de ez elég abszurd elképzelés, és a dolgok erőteljes sarkítása.*
-…nem lehet megélni?
*Fejezte be a másik helyett a mondatot, bár csak tipp volt. Mondjuk, talán jobb napokon egész szép pénzt lehet szakítani a tánccal, de ha épp egy kevésbé forgalmas hétvégén máris összébb lehet húzni a nadrágszíjat, mert nem biztos, hogy mindenre elég lesz a pénz. Az ő pohara is kiürült lassan, majd letette az asztalra, és megtörölte a száját a szalvétával, majd az is landol a kiürült tányéron.*
- Én is nagyon örülök, és remélem, lesz még egymáshoz szerencsénk.
*Mosolyodott el, majd bólintott egyet, hogyne cserélnének számot.*
- Egyáltalán nincs.
*Már diktálta is a számát, a személyeset, amin nem keresik mások, csak akik a normális életéhez köthetők, a filmiparban egy másik számot használ. Aztán beüti a telefonba Wynoa számát, és már meg is vannak, persze még visszaolvassa, hogy biztosan jó-e a szám. Vétek lenne apró félrehallások miatt kockára tenni a friss ismeretséget.*
- Neked is, további kellemes napot!
*Azzal felkelt ő is a székből, és indult, hogy kifizesse a fogyasztását, aztán már ő is indult kifelé, és leintett egy taxit. Van kocsija, de ma nem volt kedve vezetni, úgyhogy idáig is taxival jött. Bemondja a szülei címét, majd visszateszi a fejére a sapiját, és meg sem állnak addig, míg haza nem ér. Lehet este még elugrik valahova, de még nem körvonalazódott benne semmi… majd kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyHétf. Márc. 23, 2009 7:29 pm



*** Christyvel érkezve ***


*A haladás szinte már rutinszerű. Egyenesen végig a folyosón, majd lifttel a recepció felé, és már kint is vannak az utcán. A választás a Planetre esett, hiszen a nő is úgy fest azt tartotta megfelelő helynek.*
- hogy mi színésznős a nevében? Talán olyan fülbemászó, mintha szándékosan választották volna önnek. Bár megvallom őszintén, ha láttam volna valahol, elhiheti, megjegyeztem volna.
* ismét egy huncut mosoly. Bár ha tudja, hogy egy ilyen kellemes nővel hozza össze a véletlen, akkor biztos nem ebbe a „kényelmetlen” öltönybe bújik, hanem valami sokkal hétköznapibba. Mondjuk egy farmer és egy ing igazán alkalmas lett volna. De így is jó. Reméli csak, hogy a lány, nem valami idióta bankárnak képzeli, vagy valami beképzelt újgazdag ficsúrnak.*
- Valójában Európából jöttem hetekkel ezelőtt, de mondhatjuk úgy is, hogy most már itt lakom. Az Avalon nekem amolyan átmenti megoldás, de az is lehet, hogy maradok a hotelben. Még nem döntöttem el igazán.
* Séta közben elérnek a Planethez, Laure előre lép, az ajtónálló már nyitja is az ajtót, így Laure belép elsőnek, hiszen az illem ezt diktálja, majd félreáll az ajtóból, hogy a továbbiakban a lányt előre engedje. Eközben Fred, az előző felszolgáló aki már többször kiszolgálta Laurentet. *
- Üdvözlöm uram! Régen láttuk nálunk! *hallatszik az üdvözlés.*
- Üdvözlöm Fred! A Kisasszonynak és nekem szükségem lenne egy kellemes asztalra!
* Fred bólint és már kezében két étlappal elindul előre, hogy megmutassa az asztalt. Amint odaérnek, Christynek kihúzza a felszolgáló a széket, hogy segítsen neki leülni. Laure is odalép az asztalhoz, és megvárja, amíg a lány leül, majd ő is helyet foglal. Fred biccent, majd ellép az asztaltól.*
- Mi az, amit szívesen fogyasztana?
* kérdezi meg a lánytól, hiszen ha olyat inna a hölgy, amihez szívesen csatlakozik akkor már ki is kérhetnék.*
Vissza az elejére Go down
Christy Anne Spenser

Christy Anne Spenser


Hozzászólások száma : 124
Age : 39
Points : 17100
Registration date : 2009. Mar. 10.
Reputation : 7

Character sheet
Foglalkozás: Szinésznő
Vagyon: 300.000$
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyHétf. Márc. 23, 2009 8:00 pm

- Fülbemászó, nos, lehet benne valami. Meg nyílván nem olyan borzasztóan nehéz megjegyezni. Legalábbis szerintem.
*Az utolsó mondatra nem reagál, hisz nyilvánvalóan nem jegyezte meg, ha már látta volna valahol, igaz, lehet, hogy csak nem látta a filmeket, amikben szerepelt. Azonban jövő héttől más lesz a helyzet, hiszen mindenhol ki lesz plakátolva az új film, na meg a parfümje is bekerül a piacra, így valamelyest növekedni fog a hírneve. Nem nagyon tudja, ezt akarja-e, avagy sem, de majd elválik, mennyivel lesz rosszabb a helyzet.*
- Az Avalon nekem is átmeneti, de már csak napok kérdése, és kiköltözöm. Egész kellemes hely, de nem szándékozom az életemet egy szállodában leélni. Meg itt, akármennyire is be lehet zárni a szobaajtót, olyan érzésem van, mintha sosem lennék egyedül.
*Vont vállat kecsesen, annyira nincs oda a szállodákért, főleg az utóbbi időben. Jobb szereti a családi fészek melegét, vagy hogy is szokták ezt emlegetni. Apró biccentés az ajtónállónak, mosoly Laurentnek, ahogy ellép mellette, majd már csomagolja is ki magát a kabátjából.*
- Szép napot!
*Köszön azért a felszolgálónak, mert hát így illik, még ha nem is várják el tőle… Aztán csendben indul a pincér után, majd hálás mosoly kíséretében pillant a pincérre, és ül le, ezzel megköszönvén a gesztust, miszerint kihúzta előtte a széket. Finom mozdulattal simítja le a szoknyáját, hogy ne gyűrődjön fel, miközben helyet foglal.*
- Kezdetnek egy kávé jól jönne. Többnyire azzal kezdem a napot, de a mai kimaradt.
*Nem mintha szüksége lenne rá, ez inkább amolyan megszokás féle. Nem indulhat nap a kávé nélkül. Viszont, ma még nem igazán evett semmit, azt sem ártana.*
- Talán valami ínycsiklandozó fogáson is megakad majd a szemem.
*Pillantott az étlapra, és kezdte el lapozgatni. Egyelőre nem igazán tudta, hogy mi az, amit kíván…*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár EmptyHétf. Márc. 23, 2009 8:21 pm

*Hallja, hogy a lány lakást vásárolt, úgy fest mostanában a kedves nők akikkel találkozik, mint most próbálnak önállósodni, mindenki most vásárol lakást, és mindenki a napokban költözik. Az ingatlanosok halálra keresik magukat ebben az időszakban.
- Merre sikerült kiválasztania álmai otthonát? És hogy néz ki a kedves lak?
Reméli, hogy a nő boldogan mesél új otthonáról, hiszen mégiscsak nagy pillanat lehet az életében. Remélhetőleg nem gyalogolt bele a nő magánszférájába a kérdéseivel.
Amint megbeszélik az ital kérdését Laurent jelez a felszolgálónak, aki oda is lép.*
- Fred! Kérném a hölgynek hozzon egy kávét, nekem pedig egy frissen facsart narancslé jól esne, addig megtekintjük az étlapot. És lehetséges, hogy választunk valami ételt is.
* mosollyal jelzi, hogy köszöni a kellemes kiszolgálást és innentől a figyelmét Christynek szenteli. Jólesik neki ránézni a nőre, hiszen kellemes társaság, és úgy fest kellemesen kell csalódnia az amerikai nőkben, hiszen eddig akikkel találkozott, mind egy földre szállt angyal. Wynoa is kedves és segítőkész, és most Christy is, tényleg kellemesen csalódott, pedig azt hitte az Amerika, a nyávogó és elkényeztettet nők lakhelye.*
- Mivel foglalkozik kedves Christy? Mi tölti ki a mindennapjait?
* kedves tekintet van a nő szemében, és lassan kinyílik az étlap is. Megvárja, hogy a nő válasszon valamit, az ő választása ma egy kellemes ételre esik. Aszalt szilvával töltött kacsát fog enni, burgonyapürével és szilvamártással.
Megvárja, a nő választását, csak remélni tudja, hogy nem az a fajta a lány, aki salátát eszik párolt zöldséggel, vagy sült zöldséget kevert salátával. Az európai nők, főleg a franciák, zöldségvedelő botsáskák. *
- Mi az amit választott? Mit enne szívesen?
* hagyja a nőt kibontakozni, hiszen nem nagyon gördül előre a beszélgetésük, untatni meg nem igazán untatná a hölgyet, hiszen az nem szokása.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Planet Hoolywood étterem és bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Planet Hoolywood étterem és bár   Planet Hoolywood étterem és bár Empty

Vissza az elejére Go down
 
Planet Hoolywood étterem és bár
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heavenlord Reincarnation :: Los Angeles - In Character :: Beverly Hills-
Ugrás: