Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az újjászületett Horror szerepjáték.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Samael
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Gabriel
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Christy Anne Spenser
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Wynoa Calington
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Laurent Dubois
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Végzet
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Alice Angst
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Antony Davis
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Enthelin Gildraen
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Voile Marsh Restaurant I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant I_voting_barVoile Marsh Restaurant I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Westminster katedrális
Voile Marsh Restaurant EmptyKedd Május 12, 2009 10:21 pm by Alice Angst

» 42-es metró állomás
Voile Marsh Restaurant EmptyVas. Ápr. 26, 2009 10:54 pm by Arthur Black

» Santa Monica
Voile Marsh Restaurant EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:21 pm by Laurent Dubois

» Hollywood Bowl
Voile Marsh Restaurant EmptyVas. Ápr. 19, 2009 7:34 pm by Amanda Wright

» Külvárosi lakónegyedek
Voile Marsh Restaurant EmptyKedd Ápr. 14, 2009 8:53 pm by Dmitrij Zajcev

» Amanda Wright lakása (Los Angeles külváros)
Voile Marsh Restaurant EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:21 pm by Amanda Wright

» Angelus Rosedale városi temető
Voile Marsh Restaurant EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:26 pm by Nithael

» Sunset Plaza.
Voile Marsh Restaurant EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:56 pm by Wynoa Calington

» Christy Anne Spenser lakhelye ( Beverly Hills)
Voile Marsh Restaurant EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:52 pm by Christy Anne Spenser


 

 Voile Marsh Restaurant

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Végzet

Végzet


Hozzászólások száma : 91
Points : 17095
Registration date : 2009. Mar. 02.
Reputation : 9

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyKedd Márc. 03, 2009 1:45 pm

Egy színvonalas étterem a Boulevard-on, hova megintcsak bármikor betérhetsz, az étteremnek természetesen dohányzó és nem dohányzó része is van, így magad választod ki merre szeretnél ülni, a kiszolgálás már a megszokott magas színvonalt képviseli, akárcsak az éttermi választék és a zene is melyet az étterem saját zenekara játszik esténként. Hétvégente fellépések nagyobb bulik is vannak itt így a hely eléggé forgalmas esténként.
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptySzer. Márc. 11, 2009 9:38 pm

-Azért szerintem még mindig sokkal jobb a könyv*mondja mosolyogva elvégre ő már csak ilyen. Jobban szereti az eredetit*-Hát azért mert a könybe ugye nagyobb szükség van a képzeletre. A filmnél ugye meg vizuális nincs mit elképzelni így poénok vannak benne. Amúgy nagyon jól megcsinálták*mondja végül lágy hangon*-Hát te aztán sokszor olvashattad a könyvet. Ténleg hányszor?*kérdezi kicsit meglepett mosollyal hiszen a lány eléggé emlékszik a könyvre legalábbis ahogy beszél. Antony ezt szűri ki belőle, a többire bólint*-Hát ebbe hasonló cipő őket nem szerettem rejtőről meg csak hallottam de kiváncsi vagyok milyeneket irt.*feleli könnyed hangon, majd amikor az útra terelődik a szó kicsit elmosolydoik*-Szerintem is. Elvégre nem árt egy kis kirándulás főleg ha lenne kivel. Szóval ha megyek bátorkodhatok szólni neked esetleg?*kérdezi kicsit szégyenlős hangot utánozva de mosolyog közbe. A könyvre kicsit elmosolyodik*-Hát de csak ha tudod nélkülözni. Mostanába azt hiszem lesz időm egy kis olvasásra gondolkoztam is hogy mit*mondja vidáman majd megindulnak kifelé persze közbe válaszol Enthelinnek*-Hát én már észre vettem hogy te jó hatással vagy rám. Régen voltam így kikapcsolódni és bevallom nagyon jól esik. És neked köszönhetem*mondja mosolyogva hiszen ez így igaz de most hangja is komolyabb hogy a lány érezze hogy komolyan is gondolja*-Az optimizmus meg csak jó*mondja játékosan majd látja hogy a lány elkezd pirulni bár csak egy kis részét hiszen utána elfordul. Antony csak mosolyog egy kicsit rajta. Nem a lányon hanem a helyzeten. Jól érzi magát kellett ez már. Utána cska jótállóan bólint*-Számbol vette ki a szót a fiatal asszony*mondja nevetve*-Akkor mennyünk is*mondja és a szokásos kar átkarolással meg is indulnak. Kint felszállnak egy buszra ami a Sunseten áll meg. innen pár perc gyaloglás és már bent is vannak a sűrüjébe. A világítás még mindig csodállatos az emberek csak úgy nyüzsögnek. Bár ez Antonyt most kevésbé érdekli főleg amikor ilyen jó partnere van, akivel dumálhat*-Régen voltam kint ilyenkor éjszaka. Tisztára el is szoktam már az ilyesmitől*mondja mosolyogva majd megérkeznek a Nineth-hez. Bent van valami elég sokan is vannak tömve van a hely*-Hát nem mondom nem éppen egy nyugodt kis hely most*mondja felsóhajtva majd megfordul és a lány szemébe néz. Biztos hogy valami még lesz hiszen nem akarja hogy már haza menjenek ilyenkor jutott eszébe még valami ami egy köpésre van*-Hmm szeretsz táncolni?*kérdezi mosolyogva*-Talán még fagyit is lehet bent kérni bár nem olyat mint a Ninethbe. Olyan csak egy van*mondja nevetve majd folytatja*-De elég jót. Megtisztelsz azzal hogy velem tartasz?*kérdezi lágy mosollyal az arcán. Ha a lány igent mond akkor el is mennek aVoile Marsh-ba amikor beérnek nincsenek sokan bár a táncparketten már gyülekeznek kicsit bulizósabb este van, és van még szabad asztal is így nyugiba is lehetnek vagy táncolhatnak is ha a lány akar*-No ez lenne az,. Nem egy kávézó de elég jó hely. Remélem nem baj hogy ide jöttünk*mondja*
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptySzer. Márc. 11, 2009 10:05 pm

*Lin csak bólint, hiszen a fiúnak teljesen igaza van. A könyv azért nagyon más, mint a film. Megvan a saját kis véleménye erről, de egyelőre nem teszi közszemlére. Felszállnak a buszra, és már megint repesztenek. Lin út közben is a fiú arcán figyeli. Nagyon furcsa a fiú. Hirtelen komolyodik, és neveti el magát. Csak úgy, mint ő maga. Vajon az ő kedve ilyen ragadós, vagy... Kis idő múlva válaszol is.*
- Hányszor??? Neeem.. Ere nem lehet válaszolni. Ez olyan kérdés, amire még a jóisten sem tudja a választ. Nem tudom. Nagyon sokszor. Hiszen amit szeretek, abból sosem elég! Nézd meg! A napi édesség szükségletem az egekben!- nevet fel- Rejtő... Utánozhatatlna, rettentő mennyiségű kötet, melyek mind egytől egyik humorosak. Mondjuk a Csontbrigád az egyik legkomolyabb műve. Én személy szerint a vesztegzár a Grand-hotelben, meg a... Melyiket szeressem még? Nem tudom. Talán az a kedvencem. Meg a Vanek úr Párizsban. Persze ezek csak címek, de.. Ha majd egyiket elolvasod, a másikat akarod. És még többet. Egy jó drog. Amiből sosincs elég. Hiszen fergeteges könyvei vannak, és egyiken rá is van írva, hogy a közlekedési járműveken nem ajánlatos olvasni, mert furán néznének, ha hangosan kacagnál. Főleg hétfőn..- erre újfent harsányan felnevet- Persze hogy tudom nélkülözni! Előbb újra el kel majd olvasni a Gyűrűk urát, hogy tudjam, miben is különbözik még a film, jóóó nagy véleményt alkotni, és utána vissza a Rejtőre. Akkor ó őt olvasni, ha nagyon szar a kedved. garantált, hogy a legmélyebb letargiából is kisujjal kiránt! -mondja, és egy kis kacsintással zárja le ezt.- örömmel hallom, hogy jó a társaságom. Tudod, mióta veled vagyok, az én önbizalmam is jelentős méreteket öltött. Eddig csak egy valaki voltam, akin átnéztek, és aki egy kis csavar volt egy nagy órában. Vagy még annyi sem. Inkább csak egy szám a számtáblán. Vagy csak egy kis pötty. De ez mindig is így volt, és nem mindig zavart. csak az utóbbi pár évben kezdett. Persze, én sem panaszkodom. Szerintem te is nagyon jó fej vagy, és bírlak. Sőt...
*Oldalt néz, majd egy teljesen hátraarc, és mondja.*
- Tudod, mire jók a filmek? Hogy a lusta és elkényelmesedett emberkék megnézzenek valamit, amiről máskülönben lemaradnának, ha nem olvasnák el. Hiszen látod, mekkora sikere van a könyveknek, mégis a filmet többen keresik. Szerintem ezért. A többi meg már csak azért is elmegy, hogy vagy véleménye legyen a filmről, vagy hasonlítási célból, vagy hogy tudjon kérkedni, nem maradt le. Ennyi...
*Mondja, és a sőt... mondatka befejezése helyett ezzel rukkolt elő. Majd elhajolt a fiútól, és elmosolyodott, ahogy megálltak a kis étterem előt. Lin a fiúra mosolyog biztatón. Hiszen Tonyval már hova ne menne már el?
*Szeretek táncolni, bár nem vagyok egy nagy táncos. Régen táncoltam már. Veled tartok. - belépvén meg ezt mondja.- NAGYON JÓÓ!!
*Persze ezt csak minimum hangerőn, és mégis... Olyan a közel állóknak, mintha sikítana, pedig nem. Ez neki egy amolyan kislányos kitörés. Mosolyog, és a fiút követi. Leülnek, és Lin máris a kínálatra veti magát. Kiválaszt egy jó édes sütit, meg egy fagyipoharat, mellé meg egy gyümölcslevet, és ezzel kész is. Hátradől, és egy picikét behunyja a szemét. Hallgatja a ,,nép" zúgását. És nem titkolja, hogy nagyon élvezi. Majd kinyitja a szemét, és a fiút nézi. Tekintetét nem igen tudja róla levenni. Vajon mért? Sóhajt, és inkább beleiszik a kihozott itókába.*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptySzer. Márc. 11, 2009 10:42 pm

*Kicsit elmosolyodik*-Háát akkor te aztán mestere lehetsz Tolkien világának. Amúgy ténleg olyan, elolvasod és nem lehet lerakni*mondja vidám hangon, majd hallgatja tovább a lányt*-Érdekes, lehet mondjuk lehetett sütni valója a faszinak ha ilyen környezetekbe rakott be humort. A légió nem lehet smafu dolog*mondja mosolyogva miközbe a lányra néz*-Hát mostanába lehet elkellett volna egy két kedvderítő könyv. De azt hiszem most tuti nem lesz egy darabig rossz kedvem*mondja kicsit titokzatos mosollyal, majd arcizmai elsimulnak, egy kicsit komolyabban néz végig Enthelinen. Különösnek tartja hogy egy ilyen lányon ahogy ő mondja keresztül néztek. PEdig ahogy elképzeli ő biztos nem tette volna hiszen a maga nemébe igazi kincs lehet a lány, főleg hogy most Tonynak is jó kedve lett ami részbe a lánynak köszönhető *-Sőőt??*kérdezi játékos mosollyal kiváncsi mit akart mondani a lány legalábbis hogy hogy fejeztebe a mondatot*-Tudod ezzel én is így vagyok, De azt hiszem szerencse hogy össze futottunk, ha tudtam volna hogy egy ilyen lány dolgoznak a Roxyba lehet minden nap ott lettem volna.*mondja lágy mosollyal. Úgytűnik szeret bókolni legalábbis megint kezd bele jönni de nem bánja a dolgot*-Hmm nemtudom. De aki nem olvassa el a könyvet annak magárol a valódi jó dolgokról fogalma sincs, mert ugye van amit nem előnyös vizuálisan kivetíteni mert lehet filmbe nem jó viszont könyvbe meg ténleg nagyon ott van*próbálja magyarázni a dolgokat. a bíztató mosolyra ő maga is elmosolyodik, jól esik neki hogy a lánynak is tetszik az ötlet hiszen nem akar csalódást okozni főleg nem ma, hiszen eddig nagyon jól alakult az este, és jó lenne ha így is maradna. A felkiáltásra maga is megörül*-Nagy kő esett le a szívemről, tudod nem akarlak olyan helyre hozni ami unszimpatikus lenne neked*mondja mosolyogva mert ez így is igaz. Hangulat a lényeg ha az megvan akkor jó*-táncolni amúgy én is szeretek, csak már nálam is régen volt*mosolyodik el lágyan. Amikor leülnek,és a lány behunnya a szemét Antony mosolyogva nézi, különös így olyan békés, nem tud rá mit mondani,. Ő is rendel de csak egy sört elég gyengét álltalába csak ezt issza., de még nem nyúl hozzá akkor se amikor kihozzák. Amikor a lány rá néz ő is felé, valahogy érdekes ez a kontaktus, eggyikük sem néz el, és ez valahogy jó érzést is kellt a fiúba, lágyan elmosolyodik*-Mondták már hogy érdekes vagy amikor behunyod a szemed?*kérdezi mosolyogva, nem akarta rögtön úgy kezdeni hogy "szép" hiszen nem akarja hogy a lány azt hiszi nyomul rá..*
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 2:06 pm

*Lin egy kis lágy mosolyt ereszt meg a fiú felé. Nem, ő nem Tolkien profi. Csak egyszerűen szereti. Nem tudja letenni a könyveit, mert azok fergetegesek, és ha leteszi, akkor az úgy tűnik, mintha egy másik világba csöppent volna, és kell pár perc, míg átáll a való világba. Majd meg is szólal.*
- Nos, nem vagyok mester. Az igazi mester az Tolkien. Hiszen gondolj bele. Egy három kötetes ,,kis" könyvecskét megírni, melyben mindennek megvan a saját helye és szerepe, mindig változatos, és fordulatos, ráadásul élvezhető, és sosem lehet megunni. Na meg letenni sem. Amikor elkezdem olvasni, akkor olyan, mintha egy másik világba csöppennék bele, és én is olyan izgalommal kísérem Frodó útját, mintha legalább olyan fontos lenne nekem is, hogy a Mordor földje kitisztuljon. Még ha nem is egészen. - elgondolkozva néz maga elé, majd a Rejtőre is visszatér.- Háát... Szerintem is nagyon jó fej lehetett, kár hogy rég meghalt. Szívesen találkoztam volna vele. Hiszen annyi vicces dolgot mond a könyv. Ne szólj szám, nem kap migrén. És milyen igaz. Hiszen ha sokszor szólsz rosszul, sokat fáj a fejed, és ez már migrén. Nem? Milyen igaza van! - majd felkacag, és végigsimít közben a ruháján. Majd leveszi a kis kabátkáját, és az alól kibújik most már teljesen a kis pántos ruhácska, mely úgy simul hozzá, hogy mindent, amit ki kell, kiemel, amit meg takarni kell, az takarja. Kis híján térdig ér, halványan csillogó harisnya. A nyakában egy kis egyszerű nyakék, melyen egy kis kék pillangó hintázik, fülében is csak egy egyszerű kis függő. Semmi hivalkodás, semmi szembetűnés, mégis aki jobban megnézi, az meglátja azt, mit a beavatott. Hirtelen megszólal. Nem tudni, honnan jött ez, de a szája kinyílik, és mintegy távolról hallja önmagát.*
- Jól, csak szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.
* Mondja töprengő hangon, majd újra a fiúra néz, és elmosolyodik. Szemébe visszatér a huncutság, és a száján is a kis ravaszkás vigyor jelenik meg.*
- Nos látod, sosem lehet tudni. Kicsi a világ... Bár nem hiszem, hogy én olyan nagyon jó társaság lennék. -hallgatja a fiút, majd válaszol.- na igen. Bár igaz, először az első részt filmben láttam, még kisebb koromban. Mármint, amikor még sulis voltam. Olyan, mintha évtizedekkel ezelőtt lett volna. Akkor tetszett meg, és olvastam el mind a hármat, és gyorsan mindent összekerestem róla a neten. és most ez a film. Méltó befejezés. Nagyon szép volt. Szóval.. Nagyon köszönöm, hogy elmehettem, ráadásul egy nagyszerű partnerrel... - mosolyog melegen a fiúra. - Jesszusom! Téged múzeumban kéne mutogatni hat lakattal lezárva! Még arra is figyelsz, hogy nekem mi jó és mi nem. - kissé hitetlenkedve néz a fiúra, másképp, mint eddig- Eddig senkisek sem számított, hogy én mit gondolok. A lényeg az volt, hogy ők jól szórakozzanak. Nagyon kedves tőled. - hálás mosolyt küld a fiú felé, és egy hangyányit sem bánja, hogy megismerkedett Tonyval. - Nos, akkor azt hiszem, majd ha kevesebben lesznek, akkor majd megnézhetjük, hogy ki tud jobban táncolni. Bár ritmusérzékem van, táncolni egyáltalán nem tudok szerintem. Vigyázz Hollywood, jön a nagy Duó! - majd felkacagott, majd felvonta a szemöldökét, és a fiúra nézett- Hogyhogy érdekes vagyok, amikor becsukom a szemem? Csak ritkán csukom be. Ha a fülemet használom, vagy ha alszok. Amúgy ritkán. Most is. Ha becsukod a szemed, bepillantást nyersz a másvilágba. Számomra másvilág.
*Mondja, és újfent behunyja a szemét. Kacagás, poharak csengése, szavak, melyek összefonódnak, és fura dallamuk lesz így. A zene, és sok más hang. Kintről az autók zaja... Lin elmerül benne egy picit, majd újra kinyitja kékes szemeit. A fiú pillantása szinte perzseli őt, ám mégsem tudja megállni, hogy ne nézzen bele abba a két szempárba. Szinte mágnesként vonzza ama két ablakocska, és csak nagy nehezen tudja elszakítani a pillantását a fiúétól. Hogy értelmet nyerjen ez a mozdulat, a fagyis poharat kezdi el dézsmálni.*
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 5:10 pm

*A megjegyzésre lesüti pilláit. Bár az életben is ugyan olyan szenvedélyes mint a színpadon,azért lényegesen sok különbség van a színpadi énjébe és a magánéletébe. A sötétség most az ő javára szolgált s picit el is pirult.*
- Neked melyik lány a kedvedre valóbb?-*hozta meg a cica a nyelvét,s kérdezte nyíltan mi az ő fejében is forgott.
A felkínált karba boldogan belekarol. Rég találkozott Laurenthez hasonló úriemberrel, kinem is unalmas és mégsem maradi. Jókedvűen a férfira mosolyog,miközben kivezeti a clubból.Menet közben meghallja a férfi tervét s meglepődve felvonja egyik szemöldökét,miközben egészséges izgalom keríti hatalmába.*
- Ünnepelünk? -*kérdezte hangjában apró hitetlenséggel.*
- Mégis mit? -*kíváncsiskodott bár nem volt ellenére. Az hogy nem a saját kocsijával mentek tulajdonképpen jó is volt, mert egy kicsit ő is elereszthette magát, persze nem szándíkozott leinni magát a sárga földig, de legalább nem kellett, feszengenie azért mert nem ihatott. Mert biztos volt benne hogy jó kis estének néz elébe s már egyáltalán nem bánta hogy a csomag nála maradt. A jelenlegi életében nem töltött be fontos szerepet férfi, így nem volt semmi akadálya hogy a férfival tartson. Beült a taxiba s kíváncsian hallgatta a címet melyet Laurent megadott a taxisnak. Ismerős volt neki a cím és az étterem is. Nem volt törzsvendég de járt már ott kétszer,apja társaságában. Végre egy kellemes emlék ötlött fel benne egy szülőjéről,de most ezzel sem akart foglakozni. Kislányos izgalommal pillantott a férfira,szeme huncutul csillogott.*
- Úgy látszik a csomag ragaszkodik a csomagtartómhoz. Bár azért őszintén remélem nem okoztam sok kellemetlenséget vele kapcsolatban.-*a mosoly eltűnt arcáról és kutakodva nézte a férfi arcát. Egészen kellemes volt rápillantani, így észre sem vette hogy elidőzik a szemei látványában. Mikor feleszmélt kipillantott az ablakon de nem szólt egy szót sem. Csendben nézte a tovaszálló város házait,míg nem le nem lassult az autó. Kimászott az ülésről s egy kedves mosolyt küldött a francia felé.*
- Na akkor lássuk hogy ünnepel egy igazi francia!-*karolt bele lágyan a férfibe s hagyta hogy bevezesse az étterembe.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 5:37 pm

A kislányos izgalom jókedvre deríti Laure-t, csak elmosolyodik és a kérdésre egyenesen és gondolkodás nélkül válaszol. A lány szemébe néz, majd lágyan megérinti szemébe lógó hajtincsét.*
- Én az eredeti dolgokat mindig jobban szeretem, így a hasonmás nem érdekel, jobban érzem magam az eredeti társaságában.
* a taxi előttük, beülnek, de nem szól semmit a lány kérdésére, hogy mit ünnepelnek, majd amint kiszállnak a taxiból és a lány, azt mondja, hogy: - Na akkor lássuk, hogy ünnepel egy igazi francia!
Laure csak ennyit válaszol!*
- Közel sem olyan felszabadultan, mint mi belgák!
*elmosolyodik, majd belép az étterembe elsőként a lány előtt, hiszen az illem ezt kívánja. A fogadóember már varja is őket, és kedvesen mosolyog.*
- Üdvözlöm önöket a Voile Marshban! Milyen névre volt az asztalfoglalás?
- Laurent Dubois névre! Két személyre! *válaszol Laure a felszolgálónak, aki két étlap kíséretében elindul az asztalokhoz, és int, hogy kövessék!
Laure int a lánynak, hogy kövesse nyugodtan a férfit, ő pedig folyamatosan halad utánuk. A férfi segédkezik, hogy a nő leüljön, majd ő i helyet foglal. A felszolgálótól pedig azonnal rendel egy üveg pezsgőt.*
- Cristal Roederer pezsgőt kérnénk!
*a férfi biccent fejével, aztán eltűnik az asztalok közt. Laure a lányra néz, kedvesen elmosolyodik, és felteszi a kérdést, ami egész éjjel a fejében járt.*
- Mond csak! Kedvedet leled a táncolásban, és azért csinálod, vagy kényszerűségből, hogy finanszírozd az egyetemet, és hogy megélhess?
* a kérdés egyszerű, bár koránt sem annyira tartozik Laurera, de ha a lány megteszi hogy válaszol, azt biztosan egy nagy mosollyal értékelné a férfi. *
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 5:55 pm

* Az érintésre nem számított így kicsit meglepetten vette tudomásul. Ez után már csak szívet melengető szavaira lepődött meg, de ez rajta nem látszódott. Jólesett csorbát szenvedett szívének s az út további részében is boldogan idézte fel eme szavakat. Ha szüleitől feleennyit kapott volna az évek során, már nem is neheztelne rájuk annyira. Inkább anyjára orol sem mint apjára, mert anyja nemtörődömsége fájdította leginkább.
Ahogy belépett a férfi mögött az elegáns étterembe végignézett magán. ~ Ha ezt tudom, biztosan nem farmerban jövök ~ bár semmi kivetni való nem volt öltözékében ő azért adott volna kicsit magára. Követte a férfit az asztalhoz, hol mosolyogva köszönte meg segytségét a leülésnél. Amint meghallja a pezső márkáját még jobban elcsodálkozik, hisz nem egy olcsó lötty volt. Ezen az estén már többször esett eme érzett csapdájába, legelőször mikor megpillantotta a férfit, majd elhívta a clubból, tovább folytatódott az asztal ültetésnél,mivel jól hallotta hogy le volt foglalva névreszólóan s folytatódott az ünnepléshez szánt pezsővel. Igazán izgalmas estének néz elébe s mikor megkapta az étlapot csak letette maga elé,mert a férfi a válaszát várta. Bár arcán semmilyen érzelem nem látszott, csak tekintetének sugárzása árulkodott jókedvről, kicsit halkabban felelt mint szeretett volna.*
- Kedvteléssl kezdődött az egész. Szeretek táncolni és imádom a zenét is. Bár nem nevezem magam minden evőbek sőt eléggé válogatós vagyok a zenék terén, a táncban ez egyáltalán nem mutatkozik meg.-*felelte őszintén a férfi szemeibe nézve. Nincs miért hazudni s füllentenie, őszinte teremtés volt s csak akkor hazudott mire inkább a füllentés jobbam megfelelt voln aha szükséges volt. De ezek is megbocsájthatóak voltak szerinte.*
- Táncban minden evő vagyok, bár a baletott csak nézni szeretem, a latina-amerikai táncokat és a hip-hop-ot nagyok kedvelem.Nézni is meg csinálni is. Na de hogy válaszoljak a kérdésedre mindkettő. Szükségem van a pénzre is, meg a táncolhatnékomnak is eleget teszek vele.-* hangjában bene volt a tánc iránti elragadó szenvedélye. Egy filmet sem tudott megnzni nyugodtan,mindig dobolt lábával vagy kezével. Néha a mozdulatokat is leutánozta saját maga örömére s továbbfejlesztette.Persze csak akkor ha nem volt társaságban.Mert sokszor ült össze legjobb barátnőjével magányos esténként s nézték meg számtalanszor a táncos filmeket, mik Wyn cd tartóiban sorakoztak..*
- Szóval ezért vagyok hétvégenként a L.A. Central clubban. Miért kérded?-*kérdezte egy lágy mosoly kíséretében. Egy finom mozdulattal füle mögé tűrte egy az arcába lógó tincsét s kíváncsian nézett a férfira.*
- És hogy boldogulsz Los Angelesben? Sikerült szállást találnod és beilleszkedned a társadalomba? Bár tudom utóbbiról korai beszélni, de ki tudja...-*emlékezett még első találkozásukra. A férfi éppen akkor érkezett meg a városba.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 6:22 pm

*Eltelik egy kis idő ameddig a pezsgőt kihozzák, így van idő beszélgetni is. Enyhe mosollyal figyeli a lányt a hogy az az életéről, és a mindennapijairól mesél, melyet átszőtt a zene és a tánc. Amint végighallgatja áradatait a lánynak arról, hogy mennyire az életébe férkőzött a tánc csak elmosolyodik.*
- Bár én is ilyen csodálattal tudnék mesélni valamiről, ami ennyire átjárja az életem, de csak nézek és örülök, hogy boldog vagy. Jut eszembe! Hogy sikerült a költözés?
Bizonyára ezen a héten a költözéssel voltál elfoglalva. Gondolom már lassan be is, rendezkedtél.
*időközben megérkezik a pezsgő, két pohár kísérletében. A somelie kiönti a pezsgőket, majd meghajol és távozik, de előtte egy jeges vödörben landol a pezsgő. Laure felemeli poharát*
- A csodálatos nőre ki táncával elbűvöli a férfiak szívét!
* Kicsiny mosoly, és a pohár takarásából pedig fürkésző szemek. *
- szóval balett! Szereted a balettet? Micsoda meglepetés. Sosem gondoltam volna, hogy rajongsz a balett után. De meg kell hagyni, gyönyörű vagy a színpadon. *kicsiny mosoly*
- Legyen az ruhában, vagy anélkül! Na lessük meg mit vacsoráznánk.
a férfi a kezébe veszi az étlapot, majd elmélyülve benne, teljesen máshol jár az esze. De anélkül, hogy megnézni mit eszik, már nagyon jól tudja mit fog választani, nem szereti a túl feltűnő dolgokat így választása pofon egyszerű lesz.*
- Sikerült esetleg valami kedvedre valót találni?
*hallatszik a kérdés, bár lehet, hogy a lány még időt kér, de addig is Laure hátradőlve állát megtámasztva hüvelykujjával, elmerül a lány szépségében.*
- A várost lassan kezdem megismerni, bár minap éppen abban az étteremben jártam ahol együtt is voltunk a találkozásunk napján. Kellemes hely, de koránt sem voltam olyan kellemes társaságban, mint akkor mikor találkoztunk.
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 6:49 pm

*A mosoly úgy látszik megvette lábát Wyn ajkai körül, mert mióta a férfi társaságában van szüntelenül - na jó kisebb megszakításokkal - örömtelien vagy huncutul búvik meg.*
- Nincs semmi olyan hobbid mivel szívesen foglalkozol szabadidődben?-*kérdezi, valaminek csak kell lennie, minek szívesen hódol.*
- Bár az utazgatás is jó dolog, de ha meveted lábad egy városban és nem dolgozol akkor hogyan kacsolódsz ki?-*kérdezi kíváncsi pillantásokat lövelve felé. Sok mindent eltudott képzelni a férfival kapcsolatban kikapcsolódás gyanánt, de nem fárasztotta le agyát a találgatásokkal. Meg aztán lehet tényleg nincs is neki, amit nagyon sajnálna. Hangja egy fokkal komolyabban csendett.*
- Számomra a boldogság egy átmeneti, jobban mondva pillatanyi érzés. Sosem merülök el benne mert nem is tudnék. Az élet rafinlát oldal amindig közbe szól. Így sosem tudom hosszan élvezni. De ma, most boldog vagyok...-* ezt szemei is igazálták melyek aranybarna színben ragyogtak a kellemesen megvilágított fényben. Hogy is ne lenne az mikor sikerült elköltöznie, kiélvezte a ánc örömeit s remek társaságra tehetett szert? El is döntötte hogy kiélvezi eme találkozás és este minden pillanatát kizárva a gonoszt, a rosszat és a teherként vállára nehező dolgokat. Figyelemmel kísérte amint a pincért kitölti a pezsgőket. Megfogja a drága pezsgős poharat s hallgatja a férfi szónoklatát. Szerényen elpirul ma este már ki tudja hanyadszorra.*
- Ó Laurent szavaiddal kényeztetsz!-*feleli szinte kacagca, de hiúságának persze hogy jól esik. Lassan kortyol az aromás pezsgőből, miközben bezsebeli a férfi szavait. Lesz miből táplálkoznia ha eme este véget ér és visszazökken majd a sivár hétköznapokba. Újabb korty s a pohár az alátéten landol.*
- Csak nézni szeretem...kifejező képessége teljesen maga alá temet. Szeretem nézni a drámai fordulatokat..-*pici mosoly, majd egy kérdő megjegyzés.*
- Mindig így tudtára adod a lányoknak mit gondolsz róluk? Egyáltalán nem zavar, sőt szavaid igazán hízelgőek számomra csak...fura. A férfiak legtöbbje más viselkedéssel viseltetnek a nők iránt. De úgy látszik sikerült a kivételell találkoznom.-*jegyzi meg majd az étlapra koncentrál. Jól érzi magát így az ételek sorai alig kötik le. Nem is tudott kellő képpen koncentrálni, így csak tippelni fog majd rendelésnél. alig csukta össze a lapot s a férfi újra egy kérdéssel bombázta. Sóhajtott, de koránt sem volt szomorkás ez a sóhajt. Inkább megkönnyebülés félére hasonlított.*
- Ma sikerült átköltöznöm. Bár nem úgy ahogy szerettem volna de erre csak utólag jöttem rá. A lényeg hogy kirepültem s remélem nem kell visszatérnem. Most elégedett vagyok s próbálok egy másik munkát is találni. Elég karcsú amit a clubban kapok de eddig nem is kellett ilyesmire gondolnom.-*aprót megvonta vállát s a pohárért nyúlt. Kortyolt az italból minek útját érezte egészen a gyomráig. Nem égette de kellemesen bizsergette s arra késztette hogy újabb és újabb kortyokat vegyen belőle. Figyelmesen hallgatja a férfi szavait. Jól tippelt mikor úgy hitte hogy a férfit látja az étteremben a minap. Bólintott s ravaszul elmosolyodott.*
- Láttalak...én is ott ebédeltem de nem tudtalak elkapni. Éppen távoztál én meg társaságban voltam ráadásul a rendelést is éppen leadtam. Mivel névhiányban szenvedtem egészen a mai napig nem tudtam utánad szólni.-*emlékezett vissza. Öltönyös, aktatáskás alakja egy kérdést fogalmazott meg a fejében.*
- Úgy tűnt üzleti megbeszélésen voltál. Öltönyben és aktatáskával...sikerrel jártál?-*kérdezte s remélte hogy választ is kap. azt nem tudta, mert a férfi nem mondta el hol sikerült szállást találnia de biztosan nem a híd alatt. Keveset tudott róla, mert ő beszélt helyette, nem engedve szóhoz jutni. Kiitta a pezsgő maradékát, remélve nem kelltve ellensznvet a férfiban hogy ilyen gyorsan kiürítette a tartalmát majd szolidan az asztalra könyökölt fél arcát öklén pihentetve. Talán az ital is közrejátszott már abban hogy mennyire csillog a tekintete, de nem is tagadhatja hogy jól érzi magát.*
- Csak azért kérdezem mert nem szeretnéj újabb kellemetlen gondolatként reggelente felmerülni benned. Sikerült szállást találnod? Csak ha ma sikerült átadnom a csomagot tudjam hova küldjem....vagy vigyem.*merész, merész szavak, ám koránt sem biztos hogy átakarja adni azt a csomagot. Míg nála van,legalább van oka a férfinak és neki is találkoznia. Ki tudja mi lenne ha nem lenne már birtokában...*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 7:32 pm

*Csendesen hallgatja a lány szavait és megpróbál minden kérdésére válaszolni. Őszinte kérdésekre őszinte válaszok fognak érkezni, bár koránt sem kérdezett olyat mire ne akarna, vagy ne tudna őszintén válaszol Laure.*
- az időm nem engedte mostanáig, hogy azok a dolgok amiket szeretek azt hobbiszinten űzzem, ha tettem valamit az ezért tettem, mert kénytelen voltam, vagy mert úgy kívánták mások, de most hogy sokkal több szabad időm lett. Nem is mondasz rosszat, ki fogom próbálni azokat a dolgokat, amiket szívesen csinálok.
*A lány mosolya mindig mosolyra csalta Laure arcát is, bár koránt sem volt az a mosolygós típus, az üzletben mindig kemény és határozott volt, szeretett nyerni és mindent megszerezni amit akar. A magánéletben, pedig odaadó volt, bár nem sokszor volt alkalma ezt gyakorolni. A nőknek mindig azt mondta, amit hallani akartak, ebben volt gyakorlata, hiszen az utcán nőt fel, az ámítás és az átverés hétköznapi dolog volt, de ez az este és ez a lány teljesen más, a szavai őszinték, és ez által a férfit is őszinteségre késztetik.*
- Szerintem a nő olyan, mint egy csodálatos virág! Ha nem ápolod, nem becézed akkor elhervad és lekonyul. A nő estében, ha nem mondasz neki szépeket, ám igazat, akkor a fényét elveszti és belemerül a szürke hétköznapokba. De ha szépeket mondasz neki, de igazat, akkor olyan lesz, mint egy bimbózó rózsa és körberagyogja szépsége a környezetét.
* egy-két korty pezsgő, ám közben a lényé elfogyott, így Laure a pezsgősvödörhöz nyúl és kiemeli a pezsgőt, megtörli az üveget, majd tölt a lánynak, aztán visszateszi.*
- Igen üzleti tárgyalásom volt és mondhatni sikerrel jártam, találtam munkát. Ezek az első cölöpök ahhoz a bizonyos sátorhoz, mely Los Angelesben fog tartani. És szállást is találtam, az Avalon Hotel vendége vagyok. Kellemes ki hotel, remek szobákkal és kitűnő étteremmel, bár nem voltam még ott enni, de nagyon dicsérték.*
* Időközben megérkezik a felszolgáló és a választás felöl érdeklődik! *
- sikerült választanod Kedvesem?
* amennyiben sikerült választani a lánynak, ő úgy is elmondja rendelését, de ha nem, akkor elküldi a felszolgálót, és abban maradnak, hogy majd szól, ha sikerült a választás.*
- Egyáltalán nincsenek feléd kellemetlen gondolataim, de ha akarod és nincs kedved ma hazamenni, szívesen megosztom veled a lakosztályom, kellemes szobák vannak benne. Ha akarod még friss puha törölközőt is kaphatsz.*
* hátsó szándéknak nyoma sincs. De a burkolt címkérésre és a csomag házhozszállítására ez egy tökéletes válasz volt, hogy bármikor szívesen látja a lányt, a lakosztályban.*
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 7:49 pm

- Igen? Mint például?-* érdekelte mivel foglalkozna a férfi ha lenne ideje a hobbira, így talán elárul egy két dolgot személyéről is. Bár ő első ránézésre valami keményebb hobbit, küzdősportot vagy adneralin növelő tevékenységet tudna elképzelni. El is képedne ha sakkozási szenvedélyéről vagy golfozási hobbijáról adna hangot. Persze egyikkel sincs baja de itt akkor nagyon is érvénybe lépne, hogy a külső nem fedi a felsőt.
Nem esett nehezére mosolyogni ha szívből jött. Tudta hogy van egy pár olyan szakma, hol eme kedves gesztus csak kényszerből jön ,de nála erről szó sem volt. Az összehasonlítási szavai nagyon megnyerőek voltak s a lány be is hódolt neki. Széles sokat mondó mosolyt villantott a férfi felé, jelezve hogy szavai tetszenek.*
- Szép gondolat...de ez akkor is érvényes ha sok virág vesz körül?-*érdeklődött, szeme megcsillant, a válaszra igazán kíváncsi volt. Hisz annak lehet nem örülne ha másik négy lánynak is hasonló képen bókolna, bár abban sem lenne semmi mert csupán kellemes társaságként vesznek részt egyenlőre egymás életében, de akkor valahogy már nem is tetszene neki annyira eme hasonlítási mondat. Nem volt sok ideje ezen rágódni,mert a pohara ismét tele lett,de egyenlőre még nem nyúlt érte. Még a végén a fejébe szálll.*
- Gratulálok! Úgy látszik nem vagy elveszve ebben a városban....Mivel fogsz foglalatoskodni?-* a megjelenő pincérre nem számított, így gyorsan végigpörgette lelki szemei előtt az étlapot. Nem volt nagyétkű és tulajdonképpen éhes sem volt, hisz az ital elelítette.*
- Egy könnyű csirkecsalátát kérek. Köszönöm...-*dőlt hátra a széken s megvárta míg a felszolgáló távozik.
Merész kérdésre merész válasz. Lepillantott az ölében fekevő kezére s pillái alól nézett fel rá. Váratlanul érte eme lehetőség, mit nem is tudott még igazán megemészteni.*
- Nem tudom...őszintén szólva bár természetem közvetlen,azért ennyire gyorsan nem megyek fel senkihez sem. Majd meglátjuk az este végén...-*dőlt előre s a pohár mögül mi már megint a kezében volt lesett ki a férfira. Nem volt könnyűvérű nőcske ezt a férfi is tudta. mégis ő hívta ki saját maga ellen a sorsot, így nincs is miért csodálkoznia.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 8:05 pm

*A hobbira most nem tudna őszintén válaszolni, nagyon szereti azt amivel akkor foglalkozott, amikor idejött Los Angelesben, de azt semmi képen sem szeretné megosztani a lánnyal, legalábbis még nem, így lehet csalódást fog okozni amikor azt fogja hallani amit a férfi mondani fog.*
- Szeretek utazgatni. És az utazgatásomból adódik, hogy szeretek fényképezni is, de mivel most nem lesz alkalmam utazgatni, legalábbis egy darabig, így marad a fényképezgetés. Tájak, városrészek és lehet még pár modellt is szerzek valahonnan!
* a mondatának utolsó szakaszában hangosan felnevet, hiszen azt már csak a hecc kedvéért tette hozzá, de a fényképezést igazán kipróbálná, bár jó minőségű gép kell hozzá. Talán be is fektet egybe, bár anyagi dolgait tekintve, nem küldené padlóra egy jó minőségű gép vásárlása.*
*a felszolgálóra nézve, ő int, hogy nem kér enni, hiszen koránt sem éhes, csak a lánnyal akart lenni, ezért hívta el vacsorázni.*
- Nem is akartam erőszakoskodni! Csak megemlítettem ezt a lehetőséget is, melyet ha akarsz elfogadsz és a lakosztályom egyik hálójában töltheted az éjszakát, természetesen én pedig a másikban. De amennyiben haza szeretnél menni, úgy hazaviszlek, sajnos taxival! De úri ember módjára ígérem, kinyitom az ajtót előtted.
* ismét egy mosoly, és lehörpinti utolsó korty pezsgőjét, ismét előveszi az üveget és tölt magának. *
- Ha olyan állásod lenne, hogy egy íróasztal mögött kellene ülj, gondolom halálra unnád magad, hiszen meg vagy szokva a zsongással. Jut eszembe, mit is tanulsz az egyetemen?
* kíváncsiságból és természetesen, hogy jobban megismerje a lányt, azért tesz fel kérdéseket, semmi személyes, csak az ismerkedés véget.*
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 8:22 pm

*Nem is tagadja hogy meglepődött a férfi hobbizását tekintően, ez arcán is látszódott. Bár látja rosszul ítéli meg az embereket, hisz a külső semmit nem árul el szinte, mi most be is igazolódott, nem csalódott.*
- Nocsak, erre bevallom nem is gondoltam. Bár azzal teljese egyet értek hogy utazás közben jó fényképezkedni.-*adta a férfi tudtára, hogy egy két lehetőség megfordult a fejében. Kortyolt a pezsgőből, miközben hallgatta a férfi szavai szavait. Elgondolkodott a dolgokon...Bár nincs ellenére egy esti taxizás sem, még nincs végeleges döntése az este kimenetelét illetően. Ritkán került ilyen helyezbe s most tanácstalan volt. Persze volt kapcsolata eddig is, de többnyire akkor "más" befolyásoló tényező sarkallta cselekedeteit.*
- Maradjunk annyiban hogy meglátjuk. Nem ismerlek még úgy isten igazából s amint hallom meglepetésekkel teli mber vagy. -* tovább is mondta volna még de inkább lenyelte. Nem akarta elrontani az estét pesszimista gondolataival mi gyökeret vertek a fejében. Kétkedni még csak szabad. Kortyolt az italból újra majd letette. Kicsit kényelmetlenül érezte magát, hogy a férfi nem kért vacsorát, de már nem utasította vissza. Hamarosan ki is hozták a bőséges tálat, mit mosolyogva köszönt meg.*
- Hú nem hiszem hogy ennyit egy nap meg is eszek. Ez rengeteg...-*hüledező tekintettel nézett a tányérra majd fel a férfira. Szemével érdekes mozdulatott tett, majd a kendőt az ölébe hajtotta szépen. Villájával felszúrt a csirkéből és a salátából majd bekapta. Ahogy felpillantott meglátta hogy a férfi őt nézi. Zavarban volt nem is kicsit, mit elnéző pillantásával próbált leplezni. *
- Valójában jövök megyek. Ehhez vagyok hozzászokva. Biztosan kihívást jelentene számomra egyhelyben ülni és apairokat rendezgetni vagy gépelni de nyitott vagyok mindenre.-*feleli határozottan. a kihívások boldogítják s eseménydússá teszik életét.*
- Nem említettem még? Nos az UCLA Egyetemre járok vendéglátói szakra. Ha minden jól emgy akár egy éttermet is rám lehet majd bízni.-*mosolyodott el s újabb falatot tett szájába. Az étel ízekben gazdag volt s most hogy evett az étvágya is megjött. De így is csak a felét ette majd. Megtörölte száját és hátradőlt. Kezében újra megcsillant a pohár, ahogy a fény rája vetődött, majd kortyolt belőle,miközben a férfi kíváncsiskodó szemeibe nézett.*
- Mire kíváncsi még az úr?-*kérdezte játékosan, legszívesebben felkacagott volna de nem tette. Az ismerkedés kedvező fázisában tartottak, így ő sem zárkózott némaságba.*
- Te mit végeztél, milyen irányban?-*kérdezte letéve a poharat. Tekintetével közben a táncolókra pillantott, kik a dallamos zenére ropták a táncot.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 8:40 pm

*Időközben megérkezik az étel. A lány kicsiny falatokban kezdi eszegetni azokat, a férfi egy darabig nézi, de mivel látja, hogy zavarja a lányt, és tényleg zavaró ha az embert evés közben bámulják, így abbahagyja és mesélni kezd. Bár mégsem kezdhet azzal a történettel ami valóban körbelengi. Hogy, természetesen nem könnyű az utcagyerekek élete. Mindennapi megélhetésük függ attól, hogy éppen aznap mit sikerül lecsenni és persze kitől.
Ez a történet egy utcagyerekről szól, mely a hetvenes évek végén látta meg a holdat, azon a bizonyos éjszakán amikor édesanyja az életét adta azért, hogy ő megszülethessen. Ő Laurent Dubois, Brüsszel utcagyereke. Az utcagyerek egyszer felnő és a mindennapi lopások, zsebmetszések nem elégítik ki a megbízók, vagy éppen a felettesek, az utcát irányítók nagyobb bandák igényeit. Így az igazságot egyelőre elhallgatva kezd bele gy történetbe, mely csak a képzeletébe születet meg.*
- Mint említettem Brüsszelben születtem. Gazdag szülök hülyegyerek ként, ki megszokta, hogy tele van minden jóval és apuci és anyuci mindent megvesz neki. Majd katona lettem, szolgáltam itt és ott, leszerelve, pedig úgy döntöttem lelépek a szülői háztól, és szerencsét próbálok. Így kerültem ide.
* persze ez közel elkerüli az igazságot, menekülnie kellett az országból, ezért került a francia idegenlégióba, hol tíz hosszú évet húzott le, akár egy börtön, de mégsem az. Majd a tíz éves keresetével a bankszámláján, Amerikába költözött, hogy új életet kezdjen.*
- Kívánsz esetleg valamilyen desszertet?
* amennyiben a nő kér, úgy odahívja a felszolgálót, ha nem, akkor pedig várja a többi kérdést, mellyel ki tudja elégíteni a nő a kíváncsiságát, és megpróbál úgy válaszolni, hogy az ne rémítse meg, de azért ne keljen nagyokat hazudnia.*
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyPént. Márc. 13, 2009 11:03 pm

*Tekintete körbejár a belső tervezésen, mi ízléses volt s nem utolsó sorba drága. Annyira ismerte helyet hogy tudja, itt egy ebéd vagy vacsora nem egy két fillér. Bár a férfiról nem sül le se a gazdagság se a szegénység, mégsincs fogalma az anyagi körülményéről De biztosan megengedheti magának, ha ide hívta vacsorára. Az övé volt a döntés, így választhatott volna egy középosztályú éttermet is. De tulajdonképpen Wynoat ez egyáltalán nem érdekelte. A pénz a magánéletét megnehezíti de különös képpen barátait nem e szerint válogatja meg. E gondolat menetének kapcsán eszébe jutott egy idézet: "A pénz csak ott boldogít, ahol más nem adhatja meg a boldogságot."...s mennyire igaza volt Jane Austennek...
Hallgatva a férfi történetét hasonlóságot vél felfedezni saját, eddigi életvitelének körüményeivel. Persze cska az első részével, mivel nem szolgált katonaként. Fogalma sem volt arról hogy a férfi hazudik Olyan hitelesen adta elő, hogy itta a szavait. S erre bizonyára rásegített a pezsgő is. De ha ez egyszer kiderül rohadt csalódott lesz. Bár még nem tudja s mosolya elragadó, bízzunk abban hogy ha eljön az idő hamar túlteszi magát rajta.Már ha eljön...*
- Nem köszönöm. Így is eléggé el vagyok telítve.-*tette kezét a hasára, jelezve hogy tényleg nem kíván már semmi étket.*
- Milyen volt közted és a szüleid között a kapcsolat? Mostanság boldog családi állapotról hallok mi kicsit elkeserít a sajátomé miatt, de persze semmiképpen sem venném el az illetőktől e szülői szeretetet.-*hangja kissé ábrándos volt, s szemiben eltompult valami. Idili családi környezetre vágyott, mit úgy néz ki a saját családjával kell majd előteremtenie. Van mintképe mit biztosan nem fog követni.*
- És nehéz volt? Kemény? Mármint a légió...
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptySzomb. Márc. 14, 2009 12:04 pm

*Amint a lány befejezte az evést, a felszolgáló és elviszi a tányért, mivel a lány nem kért desszertet, így távozott. Laure nézi a lányt és megpróbál helyesen válaszolni a kérdésére, nem akar túl sok mindenben hazudni, de azért egyelőre az igazat sem szeretné megmondani.*
- A szüleim árnyékként éltek az életemben, ha szükség lett volna rájuk akkor biztos sosem voltak ott. Apám és köztem hatalmas ellentét dúlt mindig is, anyám pedig olyan számomra, mintha idegen lenne. Mintha sosem ismertem volna igazán egyiküket sem.
* Ami szinte igaz is. Sajnos az anyja életét vesztette, de egy szívdobbanás megszűnésével, egy új élet készült útjára. Hangos gyereksírás üvölti túl a sípoló hangot, majd a sípolás megszűnik, és a gyermeksírás is elhalkul. Elméjében felidézi gyermekkorát, hiszen valójában egyik szülejét sem ismerte soha, az utca volt az anyja és az időjárás volt a mostoha apja.*
- Tehát nem mondhatnám felhőtlennek a kapcsolatomat a szüleimmel, és már nem is lesz jobb, hiszen mindketten meghaltak, évekkel ezelőtt.
* a következő kérdésre kicsit fölcsusszan a szemöldöke, hiszen szándékosan vigyázott, hogy egy szóval se említse meg melyik egységnél szolgált, mindig csak ennyit mondott katonaság.*
- Légió? Nem tudom, sosem szolgáltam a légiónál, normás sorállományban szolgáltam kerek 1 esztendőt, hiszen tudod nálunk, Európában ez még kötelező volt hajdanán. Minden 18 év feletti férfi köteles bevonulni hazájában, hogy megkapja az alapkiképzést. Persze nagy badarság az egész, nem csinál semmit a sorkatona, csak takarít, és egész nap fekszik a körlet ágyán. Szóval sok hasznom nem volt belőle, maximum annyi, hogy egy évet nem a szüleimmel kellett legyek!
* persze szívesebben lett volna a szülőkkel, hiszen annyira nem volt ínyére, hogy 10 kerek évet húzott le a légió soraiban, de még mindig jobb volt, mint a börtön és haszna lett belőle szépen. Ne de most már elég lesz róla beszélni, megpróbálja elterelni a dolgot.*
- Azt hiszem, most már későre jár, ha gondolod, indulhatunk, menet közben kiteszlek a házadnál.
* Nem akar erőszakoskodni, így a legegyszerűbb módját választja annak, hogy a lány dönthessen, bár a csomag nem került vissza, de kellemes estét töltöttek együtt, ami a férfinek sem volt ellenére.*
Vissza az elejére Go down
Wynoa Calington

Wynoa Calington


Hozzászólások száma : 115
Age : 40
Points : 17090
Registration date : 2009. Mar. 07.
Reputation : 12

Character sheet
Foglalkozás: Egyetemista / táncosnő
Vagyon: 1200 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptySzomb. Márc. 14, 2009 12:17 pm

*Figyelemmel kísérte a pincér távozást majd kérdő pillantását a férfira vetette. Feltett egy pár kérdést, mi most róla szólt s ő kíváncsian hallgatta a keserű szavakat. Bár a férfit nem rendítette meg az amit mondott, a lány elméjét ismét borús gondolatok szállták meg. Úgy látszik a szülő kapcsolatot semmilyen ország s város nem befolyásolja. Már miért tenné? Kezdi úgy hinni,hogy ritka kivételesek azok az emberek kik szeretetben s gondoskodásban nevelkedtek. Persze ezt ő is megkapta a házvezető nőtől és dadától, de sosem erre vágyott igazán.*
- Neked sem volt könnyű gyermekkorod. Tulajdonképpen én sem mondhatnék el mást róla, csupán nálam a szülők szerepe cserélődött fel. Nálunk anyám volt a kibírhatatlan, legalább is szerintem.-*halkult el szava s szomorkásan a férfira pillantott.*
- Sajánlom halálukat...így sosem adódik lehetőség az újrakezdéshez.-*bár ő sem hiszi hogy valaha anyja és közte normális, harmónikus, amolyan anya-lánya kapcsolat fog kialakulni.
A visszakérdezés kizökkentette borús gondolataiból s pironkodva sütötte le szemét, mit most a pzsgő miatt kicsalt pirospozsgásság miatt észre se lehetett venni.*
- Nem? Akkor elkalandoztak a gondolataim s csak szerettem volna ha ott szolgálsz...-*mentette ki magát egy ártatlan mosollyal.*
- Csak ez jutott eszembe. Franciországot a légióval párosítom automatikusan ha a katonaság jön szóba.-*biztosan félreértett valami s csak fantázia szárnyalt szabad hullámokon.
Bár sajnálja hogy eme véget ért, de tudta hogy igaza van a férfinak, ráadásul ki kell pihennie magát estére.*
- Rendben van, menjünk!-*egyezett bele mosolyogva s lassan felállt.*
- Köszönöm, az remek lesz!-*szólt kedélyesen a s táskáját a vállára akasztotta, s várta a férfit. Úgy döntött hogy otthonában tölti az első éjszakáját. Nem volt miért kapkodni hisz úgy isnten igazából még nem is ismerték egymást.*
Vissza az elejére Go down
Laurent Dubois

Laurent Dubois


Hozzászólások száma : 102
Age : 45
Points : 17118
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 5

Character sheet
Foglalkozás: Szabaduszó
Vagyon: 2.000.000 $
Tapasztalati pont: 0

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptySzomb. Márc. 14, 2009 12:46 pm

*Laurent elmosolyodik, hiszen még mindig belga és nem francia, de már nem akarta a lányt kijavítani. Int a felszolgálónak, aki egy bőrtartóban kihozza a számlát. Laure aláírja, majd összehajtva visszaadja azt. A férfi megköszöni, majd távozik, de mielőtt távozna Laure utána szól.*
- Megtenné, hogy hív nekünk egy taxit?
* a felszolgáló igenlően bólint és eltűnik az asztalok között. Laure a lányra néz, elmosolyodik, majd csendesen megszólal.*
- A szüleimmel való viszonyomat majd rendezi a sors, az hogy mi lesz a jövőben, azt pedig mindenki maga alakítja, vagy esetleg van egy védőangyal a válladon és az segít neked. Nekem is segített valaki, hogy idekerültem, mert különben sosem ismerhettelek volna meg. Köszönöm a szép estét, és hogy velem vacsoráztál.
* a felszolgáló feltűnik egy kis idő után, és közli, hogy megérkezett a taxi, amit Laure rendelt. Amennyiben a lány is akarja, úgy felállnak és elbúcsúznak kifelé menet pedig egy tízdollárost nyom a felszolgáló kezébe, majd kilépnek az ajtón. A taxi kint várja őket, majd kinyitja az ajtót és beszállnak, előre engedi a lányt, majd ő is beszáll. *
- Na mesélj! Merre vigyünk? Hol az az álomlakás?
* amint a lány megmondja a címet, Laure tolmácsolja sofőrnek. Jó pár percig kocsikáznak a városban, de a nem töltik a taxiban némán az időt.*
- Egyszer majd összefuthatnánk újra, hogy megkapjam a csomagom!
* mosolyog szelíden, hiszen nem csak a csomagot akarja, de így újra láthatja a nőt, de az is lehet, hogy meglepi valamivel, hiszen elég sok infót tudott meg róla, talán egy aktát is nyithatna a nőről, persze jelképesen értve.*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyVas. Márc. 15, 2009 9:31 pm

*Kicsit elmosolyodik*-Pedig nem kis dolog ilyesmit megjegyezni*mondja kicsit komolyabb hangon majd felnevet*-És még nem mondtad hogy egy saját nyelvet hozott létre ugye a tünde. Úgy tudom nyelvész is volt a fickó*mondja komolyabb hangon nlehet hülyeséget beszél de azért nem akar túl nagyot*-Nemtudom én nem ismerem annyira Rejtőt de biztosan okosakat írt. És vicceseket így a címből adódóan*mondja vidám hangon majd a következőre lassan elmosolydoik, kicsit bólint hozzá miszerint érti miről van szó*-És mennyire igaz. Nemtudom sokan a külsőségre adnak nem a természetességre. PErsze ezzel nem azt mondtam hogy az ember ne legyen szép csak legyen belül kívül is*mondja mosolyogva közbe végig néz a lányon. ~van stílusa, nem rivalkodó mégis....~*és itt megszakadt a gondolat pedig tudná folytatni annyi szent node akkor meg se szólalna egész végig és akkor minek jött?*-Szerintem meg kicsit alá becsülöd magad. Gondolj úgy a dolgokra hogy ha nem lennél az akkor.... lehet nem is lennénk itt. Te mondtad mindennek van valami oka és jövője nemigaz?*kérdezi, s most úgytűnik ő kezdi ezt a dolgot .LEhet a végén még hinni is fog benne. LAssan elmosolyodik*-Ne köszönd, nekem volt öröm. Már régen nem mentem én se ilyen jó társasággal mint te. Talán megvolt már négy öt éve is. Én köszönöm neked*mondja mosolyogva ugyancsak a lányra nézve. A követketkezőre kicsit meg is lepődik nem érti vagyis érti csak azt nem hogy eddig miért nem volt egy srác aki észre vette ezt a lányt. Lehet kincset érne*-Nem hiszem hogy engem kéne múzeumba őrizni. *mosolyodik el*-Szerintem az lenne a normális ha odafigyelünk a másikra és rád oda is lehet hidd el. Biztosan akik nem tették nagy taplók lehettek*mondja mosolyogva *-Mindig számít amit mondasz. Mindenki szava számít cask valakik nem veszik figyelembe*mondja kicsit elhúzva a száját. . A következőre viszont lágyan bólint*-Szerintem is más vilg. De te is akkor más vagy valahogy békésebb nem tudom jobban elmagyarázni, Más de jó értelembe*mondja nehogy félre értsék mert azt nem szeretné. Ő is a lányt figyeli kicsit furcsa de nem rossz ez a szemezés, el is mosolyodik régen volt már ilyen, talán azóta félt az ilyesmiktől de most nem, valahogy feloldódott. Majd megvárja míg a lány megeszi a fagyit és elmsoolyodik*-Hát akkor egy kis táncra vevő vagy ?*kérdezi mosolyogva most talán nincsenek olyan sokan*
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyVas. Márc. 15, 2009 9:50 pm

*Lin csak nevet a fiún. Na igen. Tolkien már csak ilyen, jó nagy író volt, és ezen nincs mit csodálkozni. Hiszen ha csak megnézzük, hányan vettek az elmúlt pár ében tőle könyvet, akkor eléggé elcsodálkoznánk. A kiskanállal játszik, miközben a kis fagyi darabkákat nyomkodja bőszen a lepénylesőjébe. Majd bólint a fiúnak.*
- Hát igen. Nem lehetett semmi, egy szuper és világhírű trilógiát írni, és mint mondtam, mindent úgy, hogy egybe vágjon, és még plussz egy új nyelvet. Le a kalappal előtte. Nos, akkor amint alkalmad adódik rá, csak ragad meg, és olvass Rejtőt. Nagyon jó. Minden könyve. Igaz, vannak olyanok, amik komolyabbak, de.. A legtöbbön úgyis szétneveted magad. Egyedül a Csontbrigád olyan nagyon komoly, de az is nagyon jó könyve. - mosoly, és egy újabb falatka a fagyiból. Majd elpirul, hiszen egy teljesen véletlen mondatra a fi újabb bókokkal halmozza el. Lin úgy érzi, hogy a sok sok izma mind be fog görcsölni. Halkan torkot köszörül, de a mosoly rendíthetetlen, és letörölhetetlenül ott ül arcán. Lassan megszokja, hogy állandóan figyelnek rá, és mozdulataira. Kezdi úgy érezni, hogy a fiú lassan belelát gondolataiba. Erre összerezzen, de a szemeit továbbra is a fagyira szegezi. - Ugyan. Ha én nem lennék, lehet, most egy jobb, vagy még annál is jobb lánnyal lennél valahol. És megérteném Hiszen nagyon jópofa vagy, meg mi. és igen. mindennek van oka. Lehet, ennek is. Csak még nem látjuk. Majd úgy egy hónap múlva talán.Vagy hamarabb. - nevet fel- olyan régen nem szórakoztál? Hm... Én.. Nem is tudom, mikor voltam szórakozni. Lassan el is felejtettem. Vagy.. Voltam én valaha olyat csinálni, amit úgy lehet hívni, hogy szórakozás? Nem tudom. Attól függ. Ha a szórakozásba a jó társaság is beletartozik, nos akkor... Nagyon régen. Még amikor otthon is minden rendben volt... Nos, akkor szórakoztunk otthon a családdal. - mondja és elkomolyodik. majd visszatér a fagyihoz, és az utolsó falatot is lenyomja, majd iszik- Hát.. lehet, csúnyát mondok most, de... A legtöbb eddigi nos. Partnerem nem volt tapló, csak önző. Mármint. Nem akarom őket sértegetni,. Mindenki olyan, amilyen, és nem mindig tehet róla. Hiszen sok múlik a környezeten, ahol felnőtt az illető. Nem? - kérdőn néz a fiúra.- Értem, mert én is így érzek.
*Mondja, és újra felnéz. A fiú szemeibe. Valahogy nem tud mást nézni. Miért nem? Hiszen még körül sem nézett ebben a bárban vagy miben. Egyáltalán hol vannak? Lin behunyja a szemét, és körbenéz. Semmi különös, csak mindig érzi magán a fiú pillantását. Újra Tonyra néz, és a kérdés után egy picit eltűnődve néz maga elé. *
- Tényleg ezt szeretnéd? Hiszen nem tudok jól táncolni... De... Isten neki. Azt hiszem, ez az este már nem nagyon romolhat el, de nem akarom elkiabálni.
*A kezét nyújtja és felállnak. Lassan a tánctérhez érnek. Lin ahogy kissé le van hajtva a feje, alulról is megnézi a fiú arcát. Tényleg r van írva, jó nagy betűkkel, hogy élvezi az estét, és hogy jól szórakozik. Ezt most Lin is elmondhatja. Előveszi a legszebb mosolyát, kihúzza magát, és most tényleg úgy érzi magát, mint egy Hamupipőke. vajon ez a varázs is csak éjfélig tart? A fiú felé fordul, és várja, hogy felcsendüljön a zene. Nem bánná, ha nem kéne valami nagyon pörgős számra táncolni, mert így is szédül a sok újdonságtól, nemhogy még szedítse magát jobban...*
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyHétf. Márc. 16, 2009 5:58 pm

*Kcisit mosolyogva bólint*-Igen szerintem is. Meg ha bele gondolunk szerintem sok történet vagy filmbe is biztosan loptak olyat amit ugye ő talált ki vegyük csak a Harry pottert az elsőbe volt ugye Troll, én úgy tudom hogy ezeket a lényeket is ő hozta a világra mármint Tolkien de lehet tudatlan vagyok*mondja mosolyogva bár a másik könyvel sincs semmi baja csupán más*-Szerintem ő maga se tudta akkor hogy ilyen jó lesz. Ha észre vesszük akkor csak most a századfordulón vetitették filmre. És milyen nagy siker lett hírtelen*mondja kicsit nevetve hát igen. A technika...... A következőre csak mosolyogva bólint, amikor viszont hallja a következőt kicsit elkomolyodik*-Pontosan miben érted a jobbat?*kérdezi mosolyogva*-Szerintem ez nagyon tág fogalom hogy jobb és nem is állja meg teljesen a helyét hiszen minden ember más. Nincs jobb és rosszabb. Azért vagyok veled mert akartam és nem gondolok arra hogy van jobb is vagy rosszabb. Biztos van naés?*kérdezi megint mosolyra húzva a száját, majd mosolyogva bólint*-Igen, legalábbis így biztosan az utólsó ilyen estém úgy talán, Kansasbe lehetett, itt is jártunk el inni meg ilyesmi deee.... az más volt viszont most jó*fejezi be mosolyogva, majd bólint*-Hát akkor örülök hogy most tudtunk segíteni ezen is. Kell a kikapcsolódás, főleg ha az ember a hét többi napján robotol. Nem lehet úgy élvezni az életet legalábbis biztosan nem olyan jól mintha tudod hogy van egykét ember akikkel néhanap elmehetsz szórakozni vagy bármi. Ami kikapcsol*mondja komoly hangon de a mosoly mindvégig ott van az arcán*-Tudod van benne igazság. Az embert a multja is formálja. Nomeg a jövője de ha akar változhat. Szerintem ebbe a négy évbe több változáson mentem keresztül mint életem nagy részébe Kansasbe. Látod mit nem tud egy nagyváros ha ideköltözől?*kérdezi nevetgélve kicsit majd ő is felnéz észre veszi hogy a szemeibe néznek ő is ezt teszi most valahogy nem feszeng sőt talán mondhatni élvezi is a helyzetet, majd a kérdésre mosolyogva megrántja a vállát*-hát én se vagyok FredAsster szóval ha égünk akkor maximum eggyütt*mondja és lassanb feláll*-Szerintem se*mondja és a kezét nyújtja amit meg is fog a lány, majd a parketthez érnek, a srác is reméli hogy lassú lesz amit most meg is említ*-Pörgős számokba nagyon nem megy a rázás remélem lassú lesz*mondja kicsit mosolyogva miközbe próbálja felvenni a tánc pozíciót, és mit ad isten pont a Niclebacktől a Hero szólal meg...
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyHétf. Márc. 16, 2009 8:05 pm

*A lány kezd felengedni, ha lehet ilyesmit mondani. Ez abban nyilvánul meg, hogy már pirul jobbra balra, ha a fiú valami kedveset mond neki, és a szemeiben sem mutatkozik többet az a fürkésző árny, mely a másik ,,titkos" és hátsó szándékait szeretné tudni. Az ő íriszei most már nevetősen, kedvesen, és talán egy hangyányit naivan is tekintenek kifelé, és élvezik azt, amit látnak. Nem különben Lin. Rettentően élvezi, és ezt le sem tudná tagadni. Felállnak, és a táncparkettre érnek, Gid pedig újfent kuncog, mert nem szeretne hangosan felnevetni. Hát a fejét lehajtja, és csak úgy kuncog befelé, amennyire lehet. Mikor felcsendül a szám, hálát is ad a sok istennek, és szellemnek, fakírnak, sorsnak, nagynak és másnak, ám ugyanakkor kicsit gyorsabban kezd verni a szíve is. Hiszen a lassúzás egyenlő azzal a nagyon ,,szorosan együtt táncolunk"-kal is... Lin egy picit zavarba jön, de aztán a zene ritmusára lassan feloldódik, mint a cukor a teában, és ellazulnak a vállai, majd nem sokára azon kapja magát, hogy a fejét Tony vállára hajtja, és behunyja a szemét. Na igen. Kilométerekre ordít róla, hogy élvezi. Majd hirtelen válaszol a fiúnak.*
- Szerintem Rowling.. Nos ő túl beszámíthatóra írta a könyvet, meg mielőtt kiadták volna, ő már titkokat árult el belőle, ezért olyan... Nem volt már jó, mert lelőtték a poént. Hiszen elmondták, hogy meghal a hatosban Dumbledore, és aztán Harry, aki feltámad, és megöli Voldit.. De... Tolkien ő más. Neki már mind a 3 kötete megvolt, mikor én megláttam, és megvettem, szóval... Az nagyobb attrakció volt. Meg a Harry Potter olyan volt, hogy nagyon felfújták az ügyet. nekem nem tetszett... De amúgy jó a történet, csak ne lenne az embereknek akkora szája... Mint mondjuk nekem...- nevet fel, és aztán újra egy kis csöndbe burkolózik. - Nos, akkor úgy fogalmazok, hogy az én rossz tulajdonságaimmal nem rendelkező egyeddel. Így jobb, Mármint nem beszél annyit feleslegesen, és nem nevetgél minden percben, valamint minden bizonnyal csinosabb, és eleget tesz egy olyan fiú tudat alatti kívánságainak, aki szerintem minden szempontból elüt a többi hímneműtől. ÉS ez így van, szóval nincs apelláta. - mosolyog a fiú szemeibe. - Szóval te nálamnál jobbat érdemelsz. - mondja teljes meggyőződéssel, majd a többin csak jelentőségteljesen, és egyetértően bólogat- Igen. van egy mondás, miszerint ha a világot nem tudod megváltoztatni, akkor önmagad változtasd meg. Nos, én is így vagyok valahogy. Mert nem változtam meg teljesen, csak a polcba tettem önmagam, és az olyan alkalmakkor, mint ez, előveszem, és ilyenkor magam is meglepődök önmagamon. - nevet fel- Igen. A környezet.. Én kiskoromban valami nagy tanyafélén élhettem,mert emlékezem a nagy rétre, melyen állandóan lovagoltam. Egy nagy tóra, ahol a nagypapámmal horgásztam, és még egy nagyon nagy házra, ahol mindig a nagyi sütijének illata szállt, és ahol annyi veszekedést is halottam. Nagyon kevés emlékem van, mert kicsi voltam még, de.. Halványan él bennem ez a kis árnyék, mely ugyan úgy részem, és úgy érzem, ha a tájat látnám, csak egy képen is, megismerném. Persze, ha nem építettek még közben oda valami nagy gyárat, vagy valami nagy plázát...- mondja ironikus arccal- A mai ,,civilizáció"tól ez kitelik. - mondja fanyarra váltva, majd újra felragyog- Nos, azt hiszem, te nagyon jól táncolsz. Persze attól is függ, mihez képest. Nos, eddig csak olyannal voltam, aki mindig a lábamat tartotta leszállópályának, és nem volt ritmusérzéke. Engem az olyasmi nagyon zavar. Énekelni nem nagyon tudok, zongorán is csak a könnyűkig jutottam, de.. Szóval őszintén mondom, nagyonjól megy!
*Mondja, és a fiúra néz, majd elgondolkozva elmosolyodik, miközben a fiú ingét nézi egy pillanat erejéig, és utána két szemét a fiúéra emeli, és elveszik egy picikét bennük. Az idő csak úgy röpül, Lin meg szeretné, ha a kedvéért egy induri pindurit megállna. Hát újra behunyja a szemét, és tovább táncolnak. Érdekes, hogy a lány nem lépett rá egyszer sem a másik lábára. Talán azért, mert nem kellett a másiknak bemutatni, milyen szar, ha az ő lábán taposnak. Még a végén kiderül, hogy konyít valamit a tánchoz... *
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyHétf. Márc. 16, 2009 9:54 pm

*CSak mosolyogva nézi a pirulást nem kapja el a szemét, majd amikor a táncparkett felé vetemednek ő is átfogja a lány derekát , majd elkezdődik a lassú ütemű tánc. Most jut eszébe a srácnak hogy már mióta nem is táncolt.. Megvan annak már jóideje de ahhoz képest még elég sokat tud, közbe mosolyogva lenéz a vállra hajtott fejére kicist mégjobban elmosolyodik, most a ritmusok viszik igazábol csak arra megy amerre érzi persze szépen lassan nem akarja elsietni a lépést*-Nemtudom én igazábol csak a filmet láttam egyszer elkezdtem az eggyet de nekem nem tetszett a nő megfogalmazása.*kicsit elgondolkozik*-De p megcsinálta a szerencséjét mint láttuk. *mosolyodik el*-Szegény volt most gazdagabb mitn az angol királynő nem mondom én is elmennék írónak ha lenne egy csepp ihletem*mosolyodik el persze hallkan beszél kicsit közelebb hajolva, s a táncot se szakítja meg, majd kicsit elmsoolyodik a következőn talán kicsit fel is kuncog*-Ilyet ne mondj, mindenkibe vannak hibák, lehet hogy azt a hibát még szeretni is lehet*mondja de a következőre kicsit jobban elkomorodik, nem szereti ha valaki így beszél magárol, kezével lassan megfogja a lány állát és felfelé irányítja a szemébe*-Ne mondj ilyet, szerintem én döntöm el hogy kivel vagyok nemigaz?*kérdezi mosolyogva*-És most jó hogy itt vagyunk ketten nem akarok mással se lenni*modnaj mosolyogva majd kicsit felszólal*-Hohóó én is . Nem hiszed el de Kansasba volt egy farmunk apámé, lovakkal marhákkal kutya minden, nagyon jó volt*mondja mosolyogva*-Néha hiányzik is de anya halála óta nem mentem vissza csak egyszer*mondja kicsit komorabban, majd hallgatja a lányt*-Az emlélek néha nagyon jók néha rosszak*mondja mosolyogva*-Remélem neked sok volt a jó.*mondja majd felnevet*-Én? Pedig már régóta nem táncoltam, de azért próbállak nem megtaposni, bánnám*csendesedik el majd ő is vissza néz a lány szemébe igazábol azon gondolkozik hogy valamit kéne tenni de nem akar túl nyomulós lenni. Csak fél kézzel végig simít az arcán*-Szép este, és azért mert mi vagyunk úgy ahogy vagyunk*modnja kicsit megkavarva a fogalmazást*
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant EmptyHétf. Márc. 16, 2009 10:14 pm

*Lin csak somolyog, és biccent. Na igen. Nagyon élvezi a táncot, hogy külön hozzáfűzzön bármit is, nem fogja felemelni a fejét, de akkor meg... Nem hallja őt a fiú. Egy picit töpreng, majd inkább végighallgatja Tonyt, és csak utána válaszol.*
- Hát igen. Bár szerintem nem kell ahhoz könyveket írni sook sok koppintással, hogy híresek legyünk. Hiszen a Harry Potterben is annyi másolás meg hasonló történet van, mint a Gyűrűk Urában! De hát ami igaz, az igaz. hiszen a mai napra a legtöbb fantasyt kibombázták. Szóval... Amúgy a trollok már nagyon rég óta léteztek, nem Rowling találta ki, Hiszen a GyU-ban is van. Amikor a Minas Tirithet ostromolják, a legutolsó háborúban az orkok. Néhány hegyitroll is van velük. Ott rontottak be... Emlékszel? Szóval... Rowling csak koppintott. Ez van. De amúgy elég jó, nem panaszkodhat. Ahogy te sem...
*Az utolsó mondatot halkan akarta mondani, de mégis sikerült olyan hangosra, hogy a fiú is meghallotta. De nem vette fel, mert ez az igazság. Aztán amikor a fiú felemeli a fejét, átfut rajta egy fura bizsergés. Meg végigsimítanak az arcán... Lint kirázza a hideg jó értelemben, és közben jó mélyen néz a fiú szemeibe, és valamiért hinni kezd. *
- Lehet szeretni? Nos, ha te mondod. Nem tudom. Ahogy tőled hallom, olyan.. Igaznak tűnik. - mondja- Nos igen. Ez az egy jó van az életben. Hogy saját gondolatunk, és saját akaratunk van. Néha mondjuk ez nagy baj, de én szeretem. Ha más irányítana, ki tudja, hol lennék... - sóhajt fel, mert nagyon tetszik ám neki az, amit a fiú mondd neki- Nem akarsz mással lenni? Én azt hittem, hogy van már valaki, aki...
*Szeretné elharapni a nyelvét, de nem baj. A fiú biztosan érti majd, mire akart kilyukadni. Nem veszi le tekintetét a fiúról, hanem továbbra is mélyen a szemeit nézi, vagy az arcát... Vajon tényleg tetszik neki is? Igen. Rá van írva... Majd meglepetten hallgatja a fiút. Na igen. Egy kis fanyar mosoly fut át rajta.*
- Nos, nekem mindenből kijutott csak sok jóból nem. Hiszen... - majd eldönti, hogy elmondja- Apám nem is tudom, merre jár, anyám meg ... Jobb ha nem is beszélünk róla. - majd felragyog, és felnevet- Tee. Igen, te táncolsz jól, és gratulálok. Te vagy az első, kai nem tart cipőfényesítést a lábamon...
*A hangja először nagyon hangos volt, majd fokozatosan elhalkult. Sosem volt az a kezdeményezős tipus, ott a kávézóban vagy mi a szöszmókban is valami vezérelte. De amúgy ez nem ő. Nem szokott kezdeményezni, inkább csak reagálni szeret a ,,külő hatásokra". Hát csak mélyen és kedvesen belenéz a másik szemeibe, és egy pillanatra úgy tűnik, mintha gondolkozna valamin. Az igazság az, hogy ő kicsit sem gondolkozik. Mindig is tudta, hogy több a szerencséje (Néh) mint az esze.. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Voile Marsh Restaurant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant Empty

Vissza az elejére Go down
 
Voile Marsh Restaurant
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heavenlord Reincarnation :: Los Angeles - In Character :: Hollywood :: Sunset Boulevard-
Ugrás: