Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Üdvözlünk Heavenlordon. Ha vendég vagy nézz körül s ha elnyertük tetszésed regisztrálj esetleg lépj be ha tag vagy.

A regisztrált név álljon vezeték és keresztnévből, lehetőleg normális emberi nevet válassz. Amennyiben nem így teszel regisztrációd egy figyelmeztetés után törölve lesz

Heavenlord Reincarnation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az újjászületett Horror szerepjáték.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Samael
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Gabriel
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Christy Anne Spenser
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Wynoa Calington
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Laurent Dubois
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Végzet
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Alice Angst
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Antony Davis
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Enthelin Gildraen
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Voile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_lcapVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_voting_barVoile Marsh Restaurant - Page 3 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Westminster katedrális
Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyKedd Május 12, 2009 10:21 pm by Alice Angst

» 42-es metró állomás
Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyVas. Ápr. 26, 2009 10:54 pm by Arthur Black

» Santa Monica
Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 4:21 pm by Laurent Dubois

» Hollywood Bowl
Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 7:34 pm by Amanda Wright

» Külvárosi lakónegyedek
Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyKedd Ápr. 14, 2009 8:53 pm by Dmitrij Zajcev

» Amanda Wright lakása (Los Angeles külváros)
Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:21 pm by Amanda Wright

» Angelus Rosedale városi temető
Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:26 pm by Nithael

» Sunset Plaza.
Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyKedd Ápr. 07, 2009 1:56 pm by Wynoa Calington

» Christy Anne Spenser lakhelye ( Beverly Hills)
Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:52 pm by Christy Anne Spenser


 

 Voile Marsh Restaurant

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

Voile Marsh Restaurant - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyPént. Márc. 27, 2009 10:14 pm

*Elmosolyodik, egy picike szégyenlősség is van benne, de ezt most lehet hanyagolni. Megértően bólint, és először elgondolkozik a fiú ezen dolgain. hiszen igaz. Nem szabad semmit sem túlzásba vinni, mert még megárt. Bólintva feleli is.*
- A jóból is megárt a sok. Én is szeretem a csokit, de ha sokat eszek tőle, megfájdul a fogam. És egy teljes napig kell rágóznom és fogat mosnom, amíg el nem múlik... - mondja nevetve- Szóval ami igaz, az igaz, és nem szabad túlzásba vinni. ha ráérnék, elmennék én is. De azt hiszem, nekem már így is nagyon sok sportban van részem. - mosolyog, és bólint. - nem tartod magad szentnek? Tudtad, hogy... vagyis ismered a Legyetek jók ha tudtok filmet? Abban van benne, hogy az egyik megjósolja a másik papnak, hogy szent lesz. Ez ha jól emlékszem a Néri Szent Fülöp.. Nem emlékszem pontosan, de... egy két képkocka bennem van. A dalt szerettem benne... ,,Tutto vanita, szolo vanita, ma qvando la morte ti korejjá... Ke ti reszterá delle tu vojje, vanita di vanita..."- énekli el halkan az egyik versszakot, mert nagyon szerette ezt a számot, és tudta régen spanyolul is meg fordítottan is, de ma.. Ma már más dolgokat kel észben tartani. - Nagyon szerettem.. -teszi hozzá még egyszer - hát igen... A Mohamed. -nevet fel- Azt hiszem, hogy nem én voltam az első. hiszen te küldted felém tudat alattiddal a hullámokat, vagy rezgéseket, amiket én fogtam, és mentem. - kuncog tenyerébe- Szóval... Azt hiszem hogy mind a kettőnknek kel köszönni.... Nem úgy van az!
*Nevet fel jóízűen, és belekortyol az italába. Közeledik az éjfél... Lin nagyon nem szeretné ezt tudomásul venni. Majd a fiú kijelentésére is csak bólint. Elcsodálkozik azon, hogy ők ketten mennyi életbölcsességet beszéltek már meg. Vajon feljegyzi ezeket valaki??? Visszatér a Földre, és válaszol is.*
- Na igen. Én mondjuk olyan magányos farkas vagyok, aki mindig is jobb szeretett egyedül lenni, a saját gondolataival, mindig szerettem, ha tudok egyedül lenni ,és olvasni, és este nem kell mondjuk elalvás előtt az unatkozó szobatársat szórakoztatni, ha az még nem álmos. Egyáltalán ha nem álmos, minek zavarja az álmos egyedet? Attól hoyg ő nem, a másik még akarhat aludni, nem? - kérdőn néz Tonyra- Szóval... Szerettem mindig, ha van pár szabad percem. De ma délelőtt annyit ültem egyedül a sok emberkénél, meg alig beszéltem, szóval ma estére jól biztosítottad magadnak a jó kis beszélőkémet...
*Nevet fel, és a táskájából addig egy kis hajgumit vesz elő, és a szétbomlott haját fogja újra össze, ettől eltűnnek a rakoncátlan, ám annál szebb fürtök, helyettük egy csinos kis lófarok jelenik meg. Majd iszik, és újra megszólal.*
- Mondják, hogy a bölcs a más hibájából tanul, a bolond meg sajátból. Én hol vagyok? Megfogadom a tanácsokat, és a hibáimból tanulok, ha valaki figyelmeztet. De ha hallok valamit, akkor abból is tanulok. Meg azt is mondják, az ember a saját hibájából tanul. Néha ezeket kissé ellentmondásosnak találom. Te nem?
*majd az autós ötleten komolyabban elgondolkozik, és egyik szemöldökét kissé bele is ráncolja. Végül lassan bólint.*
- Nos rendben. Akkor egy autósuli is beiktatva. Azt hiszem, fel kellesz nekünk találni egy új naptárat, ami töb napból áll, mert a munkanap is kevés arra, hogy ennyi dolgot elintézzünk, nem? Mondjuk arra gondoltam, hogy a mi lenne, ha néha cserélnék az új lánnyal munkanapot.. Szóval hoyg mondjuk ő pénteken mene be, én meg helyette hétfőn. A főnök nem sokára úgyis elutazik valahova két hónapra... Alig várom...
*Mondja, és látszik rajta, hoyg rettentő boldog már csak ettől a gondolattól is. Majd a fiúra néz, és édesen elmosolyodik. na igen... *
- Jobb lenne, ha több önbizalmam lenne? Nem. Tudom, hogy nem. A végén megint csak kihasználás lenne a vége.. Nem szeretnék még egy ilyet... olyankor túl naiv vagyok. A környezetnek? Azt hiszem, ami reális, és magyarázat van rá. Hinni a kereszttel jelölt házban kell, meg abban, ami mögötte van. Nem hiszem, hogy a környezetem mindig igazat mond. legtöbbször valamit valamiért elv alapján működik ez a világ. Nem?
Vissza az elejére Go down
Antony Davis

Antony Davis


Hozzászólások száma : 63
Points : 17066
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 8

Character sheet
Foglalkozás: Jogász
Vagyon:
Tapasztalati pont:

Voile Marsh Restaurant - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyHétf. Márc. 30, 2009 3:41 pm

*Csak komolyan bólint*-Azt meghiszem bár én nem vagyok édesszájú sose voltam az*mondja egy kicsit komolyabb hangon elvégre ténleg nem sokszor csokizott vagy ilyenek neki kimaradt az életből valahogy*-Nem nem ismerem, azt hiszem fiatalabb koromba nem voltam nagyon filmes, az egyetemi évek alatt jött rám ez a dolog is*mondja kicsit mosolyogva majd hallgatja*-Érdekes spanyol?*kérdezi bár nem biztos a nyelvbe de olyan kiejtésnek tűnik*-Szép is lehet legalábbis amennyit énekeltél belőle szép*mondja egy kissebb mosollyal*-Nemtudom én aznapa csak nagyon fáradt voltam, szóval biztosan nem volt tudatos de jó hogy így lett*mondja kicsit nevetve majd lassan abba haggya kicsit hallgatja a zenét, közbe elég sokminden jár az agya*-Nemtudom én magam se vagyok nagyon társas lény bár a múltba volt egykét szép pillanat*mondja kcisit mosolyogva a múltra gondolva, még mielőtt eljött volna Kansasből *-De egyszer mindennek vége*mondja egy kicsit keserűbb mosollyal most inkább nem akar semmi fájó dologra gondolni elvégre nem azért jött de néha nem tudja elkerülni ezeket a pillanatokat se. De fél perc mulva már tök normális arcot vág*-Nálunk is voltak ilyen bajok de álltalába leütöttük a hangoskodót amúgy igazad van*mondja jobbkedvűen, közbe hallgatja a lányt*-Hát szerintem biztosan meg lehet oldani. Amúgy ennyire hülye a főnök?*kérdezi kicsit kiváncsian elvégre valami oka tuti van hogy a lány várja hogy elmenjen*-Amúgy az ember aki a saját hibájából tanul bölcs aki másokéból pedig okos tartja a közmondás*válaszol az előbbi kérdésére a lánynak egy természetes mosollyal*-Attol hogy valakinek több az önbizalma még nem jelenti hogy kihasználható mivel nem másba bízik hanem magába. Szerintem erősíti a tudatot és nincs hátsó oldal*mondja el a véleményét a dologról neki volt önbizalma és jól is ment néha szükség is volt rá egykét olyan nap amikor már minden cérna szakadt*-Az egész élet egy nagy mókuskerék mindennek van oka viszont én abba hiszek hogy vannak dolgok ami....*kicsit elcsendesedik*-Amire nincs válasz de nem is kell keresni, nem vagyok az a realista fajta sose voltam, hívő se de tudom hogy vannak dolgok amit reálisan úgyse lehet elmagyarázni maximum találgatással ami nem biztos soha. *kicsit elmosolyodik*-Ezért vagyok úgy vele hogy néha nem keresem az okot mi miért történik hanem csak elfogadom. Ha reális dolgot keresnék rá magamat verném át*mondja mosolyogva majd lassan az órájára néz*-Hijj elég késő van*kicsit elmosolyodik, majd felnéz*-Holnap munka... legalábbis megyek próba időzni*mondja kicsit elhúzott szájjal*
Vissza az elejére Go down
Enthelin Gildraen

Enthelin Gildraen


Hozzászólások száma : 54
Age : 35
Points : 17071
Registration date : 2009. Mar. 03.
Reputation : 7

Voile Marsh Restaurant - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 7:39 pm

*Lin kissé felvonja a szemöldökét, hiszen ő el sem tudná képzelni az életét édes nélkül. Talán akkor valami más szenvedélye lenne. Talán a kínai, mert ott van még valami édes... Szóval Lin egy ideig csak hallgat, majd lassan azt mondja.*
- Nos, ha nem lenne édes, talán nekem is valami más szokásom lenne. De így elképzelni sem tudom az életet nélküle. Nekem létfontosságú az édes. És minél édesebb, annál jobb. Bár nem mindent szeretek. A madártejet például kifejezetten útálom. nem tudom miért. Bár én tényleg nagyszerű Forrócsokival büszkélkedhetek, mégis... Az szinte ragad, szóval nem hiszem, hogy neked nagyon ízleni fog. -majd hangot vált- Értem. Szóval... Akkor azt a filmet is ajánlom. Látod, alig ismerjük egymást, mégis már egy egész listát ajánlottunk egymásnak... - nevet fel- nem, nem spanyol, de közel volt. Ez olasz. Igaz, nem túl jó a kiejtésem, meg olaszul még egy szót sem tudok, ez is csak úgy jött, hogy egy iskolai rendezvényre énekeltük ezt, egy nagy kórusban, és valamiért pont nekem jutott az egyetlen mikorofon. Vajon miért?- töprengett el egy pillanatra. - Hát nem tudom... Nekem nem fáradtnak, hanem sokkal inkább rosszkedvűnek látszottál. Lehet, csak rossz volt a megvilágítás. Sose lehet tudni... -nevet fel- Hát igen. Egyszer azt mondták nekem, minden attól szép, hogy véget ér. Van benne valami. Hiszen ha valami örökké tartana, talán egy idő után unalmas lenne, vagy nem is tudom. Nincs igazam?
*Majd egy újabb korty, és ezzel vége az innivalójának. Majd felnevet, és csak akkor mondja újra, amikor abbahagyja.*
-Hát eléggé. Elvárja, hogy mindig gürcöljünk, a lehető legtovább és legtöbbet dolgozzunk, és még jó képet is vágjunk, mert nem szereti, ha valaki savanyú képet vág. Ez van...Szóval... Meg amióta dolgozok, még nem voltam szabadságon, mégis van egy olyan gyanúm, ha rajta múlna, nem mennék sehova sem. Mondjuk kíváncsi vagyok, ki lesz a főnök helyettes. A kollégák közül mind rendes, mert tudja, milyen nagy szar az egész, szóval..... - mosolyog a fiúra- Nos, ha több önbizalmam lenne, akkor elmentem volna egy Castingra, ami még elég régen volt, mert régebben mindig azt állították, jó hangom van, és sok szavalóversenyre is jártam. Emlékszem, egyszer országos harmadik lettem. Nagy tisztség volt... - nosztalgikus mosoly. - De mivel nincs, nem mentem. És ez így van jól. Látod, mondtam, hogy nincsenek véletlenek...
*kacsint, majd kissé összerezzen a fiú felkiáltására. Mosolyogva bólint, és sóhajt. Na igen. Neki is menni kell egyszer. Nem dolgozik, nincs pnz. Ilyen egyszerű. *
- Én nagyon élveztem ezt au estét. Azt hiszem nem cserélnél el semmiért.
*Mondja halkan, és a fiú szemeibe néz újra. Nem érti, azok mitől lesznek olyan mélyek. Talán... Talán nem is mélyek, csak szépek..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Voile Marsh Restaurant - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Voile Marsh Restaurant   Voile Marsh Restaurant - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Voile Marsh Restaurant
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heavenlord Reincarnation :: Los Angeles - In Character :: Hollywood :: Sunset Boulevard-
Ugrás: